Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Sjelo erste 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Sjelo erste 😁


    Superr

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Zene, majke, kraljice…savjet hitno trebam jer sam u velikom problemu 😑 od pocetka sam sama s bebom vecinu vremena jer je mm na terenu po 2-3 tjedna, dode doma na 5-7 dana, pa opet ode i malisa se naviknuo samo na mene, a kao sto sam vec napisala nemam nikoga u blizini od rodbine. Ovih dana je to dostiglo novu dimenziju do te mjere da on poplavi od placa kad odem na wc, kad jedem, kad vjesam ves…spavanje nam je 3-4 puta dnevno po max pola sata i u tih pola sata ne stignem puno, eventualno skuhati, stalno se dize na noge, kad ga stavim u kinderbet na spavanje on vristi i penje se, to su zive muke…ja sam na izmaku, nocu se budi svakih sat vremena i nista ga ne smiri osim cice, u vrticu nece bit dulje id 5 min, trazi stalnu paznju, a ja jednostavno ne mogu, imam i ja osnovne potrebe, evo vec 3 dana sam na zgancima samo da ne place dok kuham i da se sto brze najedem 😑 sinoc sam se rasplakala koliko sam bila slomljena od nespavanja i nejela…ne znam sto cu, pomoziteee 😥

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Ancika mozes li bilo koga dovesti malo k sebi da provodi vrijeme s bebom? Mislim da ti jedino to moze pomoci. Ja tocno ne znam kako su nase mame to sve iznosile same. Konkretno moj tata je uvijek bio u poslu i nis nikad kod kuce ne pomaze i kod vecine je tak prije bilo. Mozda sam ja preslaba ali sam ja i s djelomicnom pomoci muza na kraju dana umorna ka pas.

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Dode mi frendica na kavu, mali se razvristi i svi mi odu u roku od pola sata 😑 bili smo 2 tjedna kod mojih na selu i sve je ok dok sam ja u blizini, ali cim se maknem on vristi tko god da ga uzme…sve se bojim kako ce bit kad krene u jaslice, a ja odem radit…pita me mama kako mi je tako tesko s jednim djetetom, pa slusam kritike sa strane da je razmazen, da ga trebam ostavit neka place dok se ne umori, da ga ignoriram…ne znam kako im uopce pada na pamet davat tako glupe primjedbe, nitko mi nije od pomoci, samo mi ga fino vrate kad krene plakat

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ancika, mozes ga u kolica i vodit ga sa sobom po kuci
    I moj slabo da hoce biti sam, na kratko, pa kad mu dosadi, on u kolica a ja s njim po kuci i zabavljam ga i pricam mu sta radim i tako, mislim da je to faza. Da li puze sam i sjedi? Mozda dok to ne nauci pa ce onda mu biti zanimljivije samom.

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Puze, sjedi i dize se, igracke baca, samo plazi po meni 🤣 dva dana mu je bila fora korpa za ves, stavim ga unutra sa igrackama, pricam mu dok kuham i sve ok, ali ni to vise ne pali 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Draga, kod mene je puna kuca pa je isto takav.. Oko 7og mj se kod beba javlja separacijski strah, procitaj o tome malo, vidi jel se nalazite + to sto ste stvarno sami stalno.. Daj neku nosiljku i hiti si ga na leda i to je to, mozes po doma svasta, a on bude hepi dok faza ne prode.  A plakanje, dobro je to, moras izbaciti sve iz sebe, to je super tako se istresti pa dalje bude lakse❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ja osobno sam sebi to poslozila ovako, on i njegove potrebe kakve god bile su mi na 1. mjestu, sve drugo ceka ili po malo i onda nemam pritisak i stres, a beba je zadovoljna. Ionako ce me sve manje trebati kako bude veci i kada krene u full istrazivanje 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ne mogu da citiram, ne znam sto ali da odgovorim mama2 na njen post u puzenju unatrag, ista stvar, zauzme polozaj na sve cetiri, ali onda ne zna sta ce s rukama, nogom krene naprijed ali ne moze da skonta sta s rukama 😂😂 
    Je li poceo tvoj da sjedi?
    On meni kao da se priprema s boka da sjedne, i malo mu fali, medjutim kad ga stavim da sjedi sam uz moju pomoc ne moze drzati trup tako. 😁
    Ancika, pokusaj da izdrzis i pokusaj ga sto vise izvoditi van, idi kod svojih, nek se navikne, doma nek uvijek bude malo glasnije ili tv ili nesto, mozda se navikao na mir i tisinu kad ste sami. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.