Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    lunimata

    Teab1

    lunimata

    Pozdrav cure, sad sam uocila da imam smeckasti iscjedak i ne znam trebam li sto uciniti. Trenutno sam 6+3 i za 5 dana tek idem na prvi pregled. Nemam nikakvih bolova, jedino mala grcenja

    hmmm,ja bi pratila na tvom mjestu ako se pojave bolovi,pojaca grcenje,krene krv na hitnu ginu,nadam se da ce ti sve bit okej
    Hvala, popratit cu, nadam se da nije nista ozbiljno

    kak si danas?

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Freya, nisam do sada koristila, ja sad imam problema sa nesanicom, uzasno mi se spava ali kad legnem ne mogu 😤 

  • freyaa

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Freya, nisam do sada koristila, ja sad imam problema sa nesanicom, uzasno mi se spava ali kad legnem ne mogu 😤

    Ja uvijek mogu da spavam 🤣.  Radim i ako vidim da nije kriza da mogu bez mene, samo stavim da sam online a spavam pored 😅.. navecer oko 22 vec sam u krevetu

  • franka007

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    lunimata

    Teab1

    lunimata

    Pozdrav cure, sad sam uocila da imam smeckasti iscjedak i ne znam trebam li sto uciniti. Trenutno sam 6+3 i za 5 dana tek idem na prvi pregled. Nemam nikakvih bolova, jedino mala grcenja

    hmmm,ja bi pratila na tvom mjestu ako se pojave bolovi,pojaca grcenje,krene krv na hitnu ginu,nadam se da ce ti sve bit okej
    Hvala, popratit cu, nadam se da nije nista ozbiljno

    Prati, ja sam prije par dana malo prokrvarila, bila je bas svježa krv i nakon toga dva dana smećkasti iscjedak. Pretpostavila sam da nije ništa strašno jer je krvarenje jako brzo stalo i nisam imala nikakvih bolova, ali sam ipak otišla na hitnu za svaki slučaj, i sve je ok… malo sam istraživala i smećkasti iscjedak ne bi trebao biti opasan, a i krvarenja u ranoj trudnoći se znaju javljati a da opet sve bude ok. Svejedno treba pratiti i ako primjetiš nešto bolje je otići na pregled. 

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Putuje li neko avionom uskoro? 🤯

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Areta čestitke na dobrim vijestima s pregleda🤗🍀
    Lunimata prati pa ak se pojave bolovi ili krvarenje otiđi na hitnu. Inače ja sam u prvoj trudnoći imala smeđi iscjedak tjedan dana dok nisam došla na pregled pa mi je prepisala vaginalete za to i od tog je prestalo. Mislim da je manjak progesterona bio slučaj kod mene, ak se dobro sjećam. Ovaj put sam isto imala al samo jedan dan tako negdje između 6. i 7. tjedna al idući dan se više nije pojavio. Spomenula sam na pregledu pa mi je isti recept pustila za te vaginalete al zato kaj sam bila splašena. Inače na pregledu ga nije bilo isto. Tak da ti možda i prođe kroz par dana samo od sebe. Držim fige sa bude okej.🙂

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Curee evo mene s drugog uvz 8+1, culi smo srce, sve je uredu!! Termin 26.12 🙏🏻❤️🙏🏻

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Tinker 🌸

    Tinker 🌸

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Anica!

    Curee evo mene s drugog uvz 8+1, culi smo srce, sve je uredu!! Termin 26.12 🙏🏻❤️🙏🏻

    Super, bravo ❤️🍀! 

    👩 41 g AMH 7,8 pmol/l; IR; hipo/hashi
    👨‍🦲41 g normospermia
    👧🏻❤️
    👼🏻 07/2019 19 TT
    👼🏻 02/2020 12 TT missed ab
    👼🏻 10/2020 9 TT missed ab
    08/2022 biokemijska 😔

  • lunimata

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Zvala sam danas gin pa je rekla da se javim na hitnu ako bude bilo ozbiljnije, al hvala bogu zasad je sve dobro pa vjerujem da ce se nastaviti sve u dobrom tonu do tog prvog pregleda u srijedu 🤞🏼 

    + 30.04.
    1.trudnoća

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    lunimata

    Zvala sam danas gin pa je rekla da se javim na hitnu ako bude bilo ozbiljnije, al hvala bogu zasad je sve dobro pa vjerujem da ce se nastaviti sve u dobrom tonu do tog prvog pregleda u srijedu 🤞🏼

    Nadam se da će ostati tako 🤞🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.