Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Anica!

    Curee evo mene s drugog uvz 8+1, culi smo srce, sve je uredu!! Termin 26.12 🙏🏻❤️🙏🏻

    Wooohooo! Super, sad lijepo lagano dalje 😊

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Od vitamina ja trenutno pijem aktivnu folnu i ponekad magnezij kad osjetim da mi treba. Imam još tri tablete folne pa sad gledam koje vitamine da si uzmem. U prošloj sam pila Novalac jedno vrijeme, a jedno vrijeme PreMama Duo. Ne jedem baš ribu pa ću gledati neke s ribljim uljem da mi to nadomjesti 

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Aretat1

    Putuje li neko avionom uskoro? 🤯
    Stalno 😂

    Iii kako se osjecas? Meni ginekolog nije bas fan putovanja u prvom trimesteu 👀 

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Bok cure, da li koja od vas ima problema sa stucanjem, sad sam svratila u prodavnicu i toliko sam glasno stucala, isto stare bake, svi su me gledali 😅

  • franka007

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    freyaa

    Bok cure, da li koja od vas ima problema sa stucanjem, sad sam svratila u prodavnicu i toliko sam glasno stucala, isto stare bake, svi su me gledali 😅


    Imam ja 😂😂 od samog početka podrigivanje i štucanje, još dok nisam ni znala da sam trudna je krenulo 😂

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    franka007

    freyaa

    Bok cure, da li koja od vas ima problema sa stucanjem, sad sam svratila u prodavnicu i toliko sam glasno stucala, isto stare bake, svi su me gledali 😅

    Imam ja 😂😂 od samog početka podrigivanje i štucanje, još dok nisam ni znala da sam trudna je krenulo 😂

    Pa mislim da je I kod mene tad nekad pocelo, čim nesto popijem ili pojedem, bude me stid.. 🤣

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Ali uzmi u obzir da u niti jednoj trudnoci nisam imala nekih simptoma trudnoce osim bolnih grudi i umora.
    Da mi je muka i da povracam vjer ne bi putovala. Ali ja za trudnocu smatram da je normalno prirodno stanje i ponasam se normalno i ne moze mi stat zivot radi toga, pogotovo ne s 3godisnjakinjom doma. Vjerojatno bi razmisljala i ponasala se drugacije da smo imali problema sa zacecem ili u trudnoci.

    Slazem se sa svim potpuno ❤️

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Mene danas grudi prestale da bole, panika na najace me uhvatila . 😥Malo mi fali da podjem kod Dr. Ali mislice da sam luda 🥲 Trudnoca posle gubitka je strasna u najmanju ruku

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Mene danas grudi prestale da bole, panika na najace me uhvatila . 😥Malo mi fali da podjem kod Dr. Ali mislice da sam luda 🥲 Trudnoca posle gubitka je strasna u najmanju ruku

    Mrzim kad mi doktor kaze relax, na Mars bih ga poslala.. Mislim da je to normalno da malo prestane pa opet, druge djevojke imaju vise iskustva

  • freyaa

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Ja bi otisla na pregled da mi prestane bilo koji simptom trudnoce evo iskreno. Briga me sta oni misle. 😁

    Ja I nemam neke bas simptome, samo štucanje, i jedem stalno, i grudi, ali koristim utrogestan pa možda su i od njega, jao sad ste me zabrinuli jedva čekam uzv. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.