Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Pa ja sa prvim djetetom fakticki bez simptoma i evo ga 4 godine 😁 Ma da ali mi je malo bezveze u cetvrtak bila da dodjem e zdravo meni se smanjio bol u grudima 😂 jucer su me vise bolile 😁  Necu pretjerivati oticu u Cetvrtak opet svakako pred put

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    ja svakako mislim do privatnika otic na jedan pregledic dugo mi cekat 11.6 🫣

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Mene su u jednom trenutku prestale boliti grudi, i sad evo opet su ful osjetljive ali uglavnom kad legnem pa nekako bas bole 🤷🏻‍♀️ 

  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    freyaa

    franka007

    freyaa

    Bok cure, da li koja od vas ima problema sa stucanjem, sad sam svratila u prodavnicu i toliko sam glasno stucala, isto stare bake, svi su me gledali 😅

    Imam ja 😂😂 od samog početka podrigivanje i štucanje, još dok nisam ni znala da sam trudna je krenulo 😂
    Pa mislim da je I kod mene tad nekad pocelo, čim nesto popijem ili pojedem, bude me stid.. 🤣

    Nisam ni primjetila da krene nakon sto pojedem/popijem nešto 😂 ali istina 😂 sjećam se samo da je muza to užasno živciralo dok nismo saznali da sam trudna, sad mogu stucati koliko želim 😂

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    franka007

    Mene su u jednom trenutku prestale boliti grudi, i sad evo opet su ful osjetljive ali uglavnom kad legnem pa nekako bas bole 🤷🏻‍♀️

    I meni jutros opet ne mogu dotaci 🥹 

  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Aretat1

    franka007

    Mene su u jednom trenutku prestale boliti grudi, i sad evo opet su ful osjetljive ali uglavnom kad legnem pa nekako bas bole 🤷🏻‍♀️
    I meni jutros opet ne mogu dotaci 🥹


    A ja jutros opet ništa ne osjetim 😅 a ovih dana je bas bolilo, valjda se to tako mijenja stalno ☺️ 

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Mene danas grudi prestale da bole, panika na najace me uhvatila . 😥Malo mi fali da podjem kod Dr. Ali mislice da sam luda 🥲 Trudnoca posle gubitka je strasna u najmanju ruku

    To je normalno. U obje trudnoće jedan dan imam sve simptome, drugi ništa, pa se za par dana vrate, pa malo nestanu i tako. To je zbog fluktuacije hormona. 
    Ali vjerujem da te jako strah, a s obzirom da stres utječe na trudnoću, ako si baš jako pod stresom, odi na pregled. Neka te gleda tko kako hoće, ti trebaš svoj mir

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Aretat1

    Mene danas grudi prestale da bole, panika na najace me uhvatila . 😥Malo mi fali da podjem kod Dr. Ali mislice da sam luda 🥲 Trudnoca posle gubitka je strasna u najmanju ruku
    To je normalno. U obje trudnoće jedan dan imam sve simptome, drugi ništa, pa se za par dana vrate, pa malo nestanu i tako. To je zbog fluktuacije hormona.
    Ali vjerujem da te jako strah, a s obzirom da stres utječe na trudnoću, ako si baš jako pod stresom, odi na pregled. Neka te gleda tko kako hoće, ti trebaš svoj mir

    Hvala 🥹❤️ Bas si me smirila sa ovim ❤️

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Mozda neko zna odgovor :D 
    U moru testova nakon spontanih i muz i ja smo radili kariotip i uredni su nam. Da li to znaci da nemam pptrebu da radim prenatalni test? Sorry ako je pitanje glupo 😂 Zaboravila sam pitati ginekologa

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    Ima li koga još da se počinje bolje osjećati kaj se mučnina tiče? Iza mene je dobar tjedan i nadam se da će se nastaviti u tom smjeru.. jedino me grudi jako bole, pozli mi od boli kad me malac slučajno pogodi ručicom il nogicama..ko da u otvorenu ranu dobijem udarac😮‍💨 al i to će se valjda bar malo povući s vremenom 😬🤞🏻

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.