Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ja i muž isto imamo uredne kariograme, ali nam je dr isto predlozila neki od testova. Koliko ja znam, uredni kariogrami nisu sigurnost da beba ne moze bit bolesna.

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    nola95

    Ima li koga još da se počinje bolje osjećati kaj se mučnina tiče? Iza mene je dobar tjedan i nadam se da će se nastaviti u tom smjeru.. jedino me grudi jako bole, pozli mi od boli kad me malac slučajno pogodi ručicom il nogicama..ko da u otvorenu ranu dobijem udarac😮‍💨 al i to će se valjda bar malo povući s vremenom 😬🤞🏻

    Ja se osjećam sve bolje i bolje i sve manje trudno. Približava se drugo tromjesečje 🎉🎉🎉
    Još budem umorna, spavam preko dana i idem ranije leći, ali to pripisujem tome što se ustajem između 5 i 10 puta tijekom noći, što na wc, što zbog male. Sise me isto bole kad mi se ona nasloni na njih dok se uspavljuje i npr kad skidam grudnjak, ali mene ovu trudnoću općenito manje bole sise nego prošlu 

  • Avatar Tocka_tockica

    Tocka_tockica

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Evo ja prijavljujem da se ipak zadnjih 10 dana bolje osjećam, mučnine su skoro pa nestale, apetit se unormalil (čitaj ne jedem vise ko sumanuta) i nekako mi je općenito bolje… sise bole i dalje luđački i bas su mi prošarane venama… inače vagali su me na zadnjoj kontroli i već sam usprkos mučninama dobila 4 kg (inače sam i svakoj trudnoći dobila prek 30 kg) nadam se ipak da ću ovaj put malo iskontrolirati težinu jer ipak nisam vise na početku 30-tih godina ko u prve dvije 😂 pa da nebi sve te silne kile i ostale😂

    👧🩷 2017.
    👦💙2020.

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 933

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice,Meni su mučnine prestale 😦 i odmah panika me uhvatila jer me sise ne bole već duže vrijeme.
    Aliiii danas imam pregled u 11 pa se javljam, jedva čekam😍

  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    bebolinka

    Pozdrav mamice,Meni su mučnine prestale 😦 i odmah panika me uhvatila jer me sise ne bole već duže vrijeme.
    Aliiii danas imam pregled u 11 pa se javljam, jedva čekam😍

    Sretnoo🥰
    Cure koje radite jos, jel uzimate slobodan dan za pregled tj prenatalni dan? Ja planiram to tražiti sada za iduće preglede ☺️

  • MiMi

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    franka007

    bebolinka

    Pozdrav mamice,Meni su mučnine prestale 😦 i odmah panika me uhvatila jer me sise ne bole već duže vrijeme.
    Aliiii danas imam pregled u 11 pa se javljam, jedva čekam😍
    Sretnoo🥰
    Cure koje radite jos, jel uzimate slobodan dan za pregled tj prenatalni dan? Ja planiram to tražiti sada za iduće preglede ☺️

    Ej, ja još na poslu nisam nikome ni rekla. Iskreno ne znam kada ni kako da kažem. Mislila sam sačekati pregled početkom 6 mjeseca pa poslje reći, jel realno počinju godišnji i šefa neću vidjeti niti 7. niti 8. mjesec, a u 9. kad se vratim već ću biti podosta trudna.
    redovne preglede kod ginekologa u prvoj trudnoći i u ovoj si rihtam popodne, poslje posla.
    Jedino kad ću trebati OGTT raditi ili neku drugu pretregu onda ću tražiti taj jedan dan na koji imam pravo. Vađenja krvi stignem odraditi prije posla. 

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 933

    Prijavi adminu

    franka007

    bebolinka

    Pozdrav mamice,Meni su mučnine prestale 😦 i odmah panika me uhvatila jer me sise ne bole već duže vrijeme.
    Aliiii danas imam pregled u 11 pa se javljam, jedva čekam😍
    Sretnoo🥰
    Cure koje radite jos, jel uzimate slobodan dan za pregled tj prenatalni dan? Ja planiram to tražiti sada za iduće preglede ☺️

    Ja danas nisam tražila ali sljedeći mjesec ocu. I to će mi biti zadnji radni mjesec 😬

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    nola95

    Ima li koga još da se počinje bolje osjećati kaj se mučnina tiče? Iza mene je dobar tjedan i nadam se da će se nastaviti u tom smjeru.. jedino me grudi jako bole, pozli mi od boli kad me malac slučajno pogodi ručicom il nogicama..ko da u otvorenu ranu dobijem udarac😮‍💨 al i to će se valjda bar malo povući s vremenom 😬🤞🏻
    Ja se osjećam sve bolje i bolje i sve manje trudno. Približava se drugo tromjesečje 🎉🎉🎉
    Još budem umorna, spavam preko dana i idem ranije leći, ali to pripisujem tome što se ustajem između 5 i 10 puta tijekom noći, što na wc, što zbog male. Sise me isto bole kad mi se ona nasloni na njih dok se uspavljuje i npr kad skidam grudnjak, ali mene ovu trudnoću općenito manje bole sise nego prošlu

    Jeeej🥳🥳 joj moj malac je u zadnje vrijeme jako nemiran po noći iako već dugo ima otkad prospava noć..koliko je stara malena? A odlasci na wc budu sve češći kak raste trbuh i pritisak🤣🤣🥹

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • MiMi

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    cure koje radite uredski posao planirate li ranije na komplikacije ili radite dok možete izdržati.
    U prvoj trudnoći sam odamh otišla na komplikcije i financijski mi je bilo dosta teško, a sad bi mi bilo još teže jer naknada za komplikacije nije ništa porasla, a plaća mi je i ta razlika je meni ogromna.
    Iskreno se nadam da će s trudnoćom biti sve u najboljem redu da mogu što duže ići na posao.

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Tocka_tockica

    Evo ja prijavljujem da se ipak zadnjih 10 dana bolje osjećam, mučnine su skoro pa nestale, apetit se unormalil (čitaj ne jedem vise ko sumanuta) i nekako mi je općenito bolje… sise bole i dalje luđački i bas su mi prošarane venama… inače vagali su me na zadnjoj kontroli i već sam usprkos mučninama dobila 4 kg (inače sam i svakoj trudnoći dobila prek 30 kg) nadam se ipak da ću ovaj put malo iskontrolirati težinu jer ipak nisam vise na početku 30-tih godina ko u prve dvije 😂 pa da nebi sve te silne kile i ostale😂

    Ajme supeer, mi smo taman tjedan razlike, nadam se takvom scenariju isto heheh🥳 jel planirate trenirati kroz trudnoću? Moglo bi pomoći s kilamaa tj olakšati manje nakupljanje.. iako ja sam prvu trudnoću bila aktivna, svaki dan plivala i dva puta tjedno trenirala pa se svejedno 20kg skupilo.. al ovaj puta ne brinem jer znam da ću skinut, pomučiti se pošteno al kad ode otišlo je 🤣

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.