Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freyaa

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Potvrdjena srcana radnja. Kaze tek pocetak da sam jucer dosla ne bi se vidjelo 🥹 Po Uzv 5+5

    Odlicno 🥰🥰

  • freyaa

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Cure, koristite li vi Magnezij, ja sam neki dan kupila neki direkt, i pijem ga vec 10tak dana,I sad vidim na nekoj stranici da se ne koristi u trudnoci, wtf, kako to. Da li cu napraviti štetu bebi

  • Teab1

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    klara2901

    Hvala ti puno, Teab1 :). Nisam znala ovo za pratnju u Petrovoj. Ima do mog poroda, ali evo ne mogu zaustaviti misli koje već pristižu :D I hvala na čestitkama. I tebi isto! Neka nam svima prođe sve u redu i na zimu zagrlimo svoje kuglice :*

    slazem se 😊

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • freyaa

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    tweetyca

    freyaa

    Cure, koristite li vi Magnezij, ja sam neki dan kupila neki direkt, i pijem ga vec 10tak dana,I sad vidim na nekoj stranici da se ne koristi u trudnoci, wtf, kako to. Da li cu napraviti štetu bebi
    Magnezij se preporucuje u trudnoci. Ne znam kakav ti je taj direkt pa mozda ima nesto drugo u sebi ali meni je gin preporucila magnezij svaku vecer prije spavanja (imam neki u prasku)

    Ja uzela u ljekarnoj za trudnice i to bas trazila tako i pijem ga nekoliko dana i slučajno sad dok sam se smarala na poslu, uzmem kutiju i pise ne preporučuje se pa sad bla bla trudnicama i dojiljama.. kontaktirala sam doktoricu kaze bas cudno, vjerovatno nisu platili dodatna istraživanja za trudnice, ali uzmite neki drugi.. Mada njoj je to ok.. Kontam uzeti roidakal u njemu ima Mg i to je to.. 

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    freyaa

    tweetyca

    freyaa

    Cure, koristite li vi Magnezij, ja sam neki dan kupila neki direkt, i pijem ga vec 10tak dana,I sad vidim na nekoj stranici da se ne koristi u trudnoci, wtf, kako to. Da li cu napraviti štetu bebi
    Magnezij se preporucuje u trudnoci. Ne znam kakav ti je taj direkt pa mozda ima nesto drugo u sebi ali meni je gin preporucila magnezij svaku vecer prije spavanja (imam neki u prasku)
    Ja uzela u ljekarnoj za trudnice i to bas trazila tako i pijem ga nekoliko dana i slučajno sad dok sam se smarala na poslu, uzmem kutiju i pise ne preporučuje se pa sad bla bla trudnicama i dojiljama.. kontaktirala sam doktoricu kaze bas cudno, vjerovatno nisu platili dodatna istraživanja za trudnice, ali uzmite neki drugi.. Mada njoj je to ok.. Kontam uzeti roidakal u njemu ima Mg i to je to..

    Ja pijem Roidakal, mamavit plus, aspirin, i sad tot hemu i vitamin c 

  • freyaa

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Aretat1

    freyaa

    tweetyca

    freyaa

    Cure, koristite li vi Magnezij, ja sam neki dan kupila neki direkt, i pijem ga vec 10tak dana,I sad vidim na nekoj stranici da se ne koristi u trudnoci, wtf, kako to. Da li cu napraviti štetu bebi
    Magnezij se preporucuje u trudnoci. Ne znam kakav ti je taj direkt pa mozda ima nesto drugo u sebi ali meni je gin preporucila magnezij svaku vecer prije spavanja (imam neki u prasku)
    Ja uzela u ljekarnoj za trudnice i to bas trazila tako i pijem ga nekoliko dana i slučajno sad dok sam se smarala na poslu, uzmem kutiju i pise ne preporučuje se pa sad bla bla trudnicama i dojiljama.. kontaktirala sam doktoricu kaze bas cudno, vjerovatno nisu platili dodatna istraživanja za trudnice, ali uzmite neki drugi.. Mada njoj je to ok.. Kontam uzeti roidakal u njemu ima Mg i to je to..
    Ja pijem Roidakal, mamavit plus, aspirin, i sad tot hemu i vitamin c

    Ja sam aktivnu folnu, femibion, aspirin I Mg, ali sad sam uzela roidakal, u njemu ima I Mg tako da ću izbaciti Mg direkt.. Kazu da je roidakal bas dobar, jesi li ga prije koristila?

  • Avatar Tinker 🌸

    Tinker 🌸

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Ne znam da li vama kontroliraju ali ja sam vadila sve vitamine i minerale i prvo tromjesjecje mi je receno da pijem samo folnu i to svaki drugi dan 400 jer mi je na gornjoj razini a ne preporucuje se visak folne


    Nažalost se tu ne kontroliraju vitamini i minerali osim na svoju ruku privatno. Možeš molim te napisati što si vadila? Da li se treba pauzirati par dana s folnom prije nego vadiš? 

    👩 41 g AMH 7,8 pmol/l; IR; hipo/hashi
    👨‍🦲41 g normospermia
    👧🏻❤️
    👼🏻 07/2019 19 TT
    👼🏻 02/2020 12 TT missed ab
    👼🏻 10/2020 9 TT missed ab
    08/2022 biokemijska 😔

  • lunimata

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, sad sam uocila da imam smeckasti iscjedak i ne znam trebam li sto uciniti. Trenutno sam 6+3 i za 5 dana tek idem na prvi pregled. Nemam nikakvih bolova, jedino mala grcenja

    + 30.04.
    1.trudnoća

  • Teab1

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    lunimata

    Pozdrav cure, sad sam uocila da imam smeckasti iscjedak i ne znam trebam li sto uciniti. Trenutno sam 6+3 i za 5 dana tek idem na prvi pregled. Nemam nikakvih bolova, jedino mala grcenja


    hmmm,ja bi pratila na tvom mjestu ako se pojave bolovi,pojaca grcenje,krene krv na hitnu ginu,nadam se da ce ti sve bit okej 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • lunimata

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Teab1

    lunimata

    Pozdrav cure, sad sam uocila da imam smeckasti iscjedak i ne znam trebam li sto uciniti. Trenutno sam 6+3 i za 5 dana tek idem na prvi pregled. Nemam nikakvih bolova, jedino mala grcenja

    hmmm,ja bi pratila na tvom mjestu ako se pojave bolovi,pojaca grcenje,krene krv na hitnu ginu,nadam se da ce ti sve bit okej

    Hvala, popratit cu, nadam se da nije nista ozbiljno

    + 30.04.
    1.trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.