Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Donna9 hvala 🫶🏻 onda cu i ja uzeti angal i kapsule… samo ne znam zasto sam negdje procitala da angal ne smije, pa zato nisam ni spricala angal do sada. Bas sam u bedu ko da nije dovoljno nespavanje i umor pa me sad i ovo ulovilo… 

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Bonnie9 želim ti da ozdravis sto prije, sad je to takvo vrijeme pa  ce biti sve vise prehlada sto nikako nije dobro za nas trudnice..Ja sam se uspjela rjesiti bakterije pa sam odma malo zivnula 😉

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Looda dobrodosla 🥰

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Hvala seniiii i ja se nadam 😔 drago mi je da si se rjesila bakterije… nadam se da cete mi sve curke biti dobro i da vas nece uloviti nista ❤️

  • Mrvica722

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Pozdrav 18tt sam ,bila sam prije 2 tj na kontroli sve super ,beba dobro ja zatvorena
    E sad sta me muči trebam utjehu jer sam bas zabrinuta,imala sam osjećaj da imam zatvor i da morađ na duzu nuzdu međutim skuzim kako nije od tud taj pritisak u trtici....jel to normalno da osjećam taj pritisak u trtici kod stajanja i saginjanja prema naprijed ,sjedila sam u frizerskom 2 i po sata i to mi je isto proslo kroz glavu da nije od tog sjedenja al evo vec drugi dan imam na momemte osjećaj da ce mi beba na guzu izletit...
    Jel jos itko ima pritisak od vas na trticu ,nesjećam se da mi je ovako bilo j prvoj trudnoći

    Dječak 💙
    Čekamo bebu broj 2.

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Bokić Mrvica722
    I ja imam takav osjecam od 16 tt pritisak konstantni na stidnu kost i trticu receno mi je da imam simfizu tj. da se kosti sire i zato dolazi do pritiska tog i da ce potrajati do kraja trudnoce, napravili su mi i bris da nebi neka bakterija stvarala pritisak ali rezultati brisa su bili ok..

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Evo čisto da se javim sa kontrole. Od sljedeće kontrole pa dalje idem u bolnicu da me tamo kontroliraju, ponovljeni bris da vidimo jel napokon riješena urea, sutra moram obaviti dodatne pretrage, ne sviđa mu se skup simptoma koje imam i vučem zbog mogućnosti preeklampsije 🫠 i da, opet naglašeno mirovanje i to malo oštrije. Tako da bumo vidjeli kaj bu ispalo od svega ovoga 🙏🏻 Budite dobro! 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Pake

    Evo čisto da se javim sa kontrole. Od sljedeće kontrole pa dalje idem u bolnicu da me tamo kontroliraju, ponovljeni bris da vidimo jel napokon riješena urea, sutra moram obaviti dodatne pretrage, ne sviđa mu se skup simptoma koje imam i vučem zbog mogućnosti preeklampsije 🫠 i da, opet naglašeno mirovanje i to malo oštrije. Tako da bumo vidjeli kaj bu ispalo od svega ovoga 🙏🏻 Budite dobro!

    Nadam se da ce sve biti ok. 🙏 Beba ok? Koje to simptome imas?

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    On ne radi ultrazvuk tako da ne znam za bebolinu, ali lupa kao luda pa bih rekla da je dobro. Idem sljedeći tjedan privatno na uzv da ju vidim, anomaly je bio super prije 3 tjedna. 🙏🏻
    Glavni simptomi su mi bolovi u trbuhu, povišen tlak, glavobolje, svjetlucanje pred očima i vrtoglavica. I hvala ti! 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pake čuvaj se, sve bude to dobro.. samo polagano meni je moj ginekolog rekao penzionerski 😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.