Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    Hej curke evo nas s pregleda, ima 800 grama i plazi mami jezik 🥰,sto se cerviksa tice sve u najboljem redu,ribica postaje prava curkica 🥰

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • franka007

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Teab1

    Hej curke evo nas s pregleda, ima 800 grama i plazi mami jezik 🥰,sto se cerviksa tice sve u najboljem redu,ribica postaje prava curkica 🥰


    Super, drago mi je da je sve dobro, neka samo raste 🥰
    Zna li možda netko gdje ima za kupiti trudničkih hulahopki, osim tezenisa? Dm ima samo crne, a meni treba u boji koze i to za sutra 😁

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Teab1 draago mi je da je pregled prosao dobro i da djevojcica raste 

  • Lion32

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Teab1

    Hej curke evo nas s pregleda, ima 800 grama i plazi mami jezik 🥰,sto se cerviksa tice sve u najboljem redu,ribica postaje prava curkica 🥰

    Odlicno,  prava cura vec❤️❤️

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;28/st/20250114/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/b03a/preg.png

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    hvala curke,evo upravo sam shvatila da imam jos samo dva pregleda kod svog doktora i onda u TA 😱 dakle nemrem vjerovat 😅

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Evo da  se i ja pridruzim opet, nakon 6 godina. 🥳 Ovdje sam tada, prije 6 godina upoznala divne zene, majke, a s nekolicinom se druzim i dan danas, jedna od njih postala i kuma 
    Prema terminu poroda spadam u sam kraj vase grupe, termin 28.2.2025. - danas 16+1. Starija sam trudnica, uskoro 37g., nadam se da nas ima jos 🙈🤭
    Skicnut cu malo ovih dana vasa pisanja, da upratim tempo pa se tipkamo❤️

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    dobro dosla,nek ti trudnoca prode uredno do kraja kao i do sad, 37 nije uopce starije, 2022 kad sam bila trudna sa sinom bila je trudnica od 42 tako da 37 je nista 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • hoyaa

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Looda_vila dobrodosla i mirnu trudnocu zelim!
    Pitanjce za curke, je li koja tijekom koristenja vaginaleta imala vodenasti iscjedak? Uz antibiotik za urinoinfekt dobila sam i vaginalete zbog iscjedka, Geonistin. Jucer je bila 5. noc koristenja, inace ujutro bude gusti kremasti iscjedak s ostacima vaginalete, a jutros sam se probudila uz vodenasti iscjedak koji jos uvijek izlazi, nisu to velike kolicine, ali bude cesta flekica na gacama, ne promoci. Kad se obrisem na papiru ostane zuckasto vodeno. E sad, ja sam se odmah uplasila da je to plodna voda koja istjece, no zvala sam ginekologiju i doktor mi je rekao da je to sasvim normalno za taj stadij liječenja vaginaletama, ako nema sukrvice da nemam razloga za brigu. Vjerujem da covjek zna sta prica, ali svejedno me zanima jel koja od vas imala takvo iskustvo? 😅

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    hoyaa

    Looda_vila dobrodosla i mirnu trudnocu zelim!
    Pitanjce za curke, je li koja tijekom koristenja vaginaleta imala vodenasti iscjedak? Uz antibiotik za urinoinfekt dobila sam i vaginalete zbog iscjedka, Geonistin. Jucer je bila 5. noc koristenja, inace ujutro bude gusti kremasti iscjedak s ostacima vaginalete, a jutros sam se probudila uz vodenasti iscjedak koji jos uvijek izlazi, nisu to velike kolicine, ali bude cesta flekica na gacama, ne promoci. Kad se obrisem na papiru ostane zuckasto vodeno. E sad, ja sam se odmah uplasila da je to plodna voda koja istjece, no zvala sam ginekologiju i doktor mi je rekao da je to sasvim normalno za taj stadij liječenja vaginaletama, ako nema sukrvice da nemam razloga za brigu. Vjerujem da covjek zna sta prica, ali svejedno me zanima jel koja od vas imala takvo iskustvo? 😅

    bas nedavno ga koristila (geoniatin) i to je skroz normalno za te vaginalete, sam sad cesce mjenjaj donje rublje i bice okej

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • 20’

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Seniii, zao mi je zbog placente previe i nadam se da će se podignuti 💪🏼 jesi ti onda na strogom mirovanju?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.