Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lusylu

    Lusylu

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Cao curkee!
    Evo novosti novosti, dolazi nam decko!🩵🍀
    Ja nisam imala predosjecaj apsolutno, ( mozda sam malo vise prizeljkivala curu🙈) al samo da mi bude zdrav i da nas dode sve razveselit!
    Pregled je prosao dobro, posteljica je sprijeda. Ima oko 270g. Kako je malo bolji ultrazvuk jer sam otisla privatno tako je doktorica izmjerila sve zivo.. i bas mi se posvetila bila sam 40min na ultrazvuku. Inace poliklinika Hormona u Splitu.
    Moj malac se stalno drzi za glavu😂
    Dosao mi je i jastuk bbhugme, prospavana prva noc na njemu i iskreno prepord, nemogu ni zamislit kako bi da mi je i veci trbuh spavala bez njega… sve preprouke!
    Papu i briseve sam radila par mjeseci prije trudnoce pa je doktorica rekla da nema potrebe ponavljati.. i sve je bilo uredno.
    Umeduvremenu su mi dosli i nalazi krvi, krvna slika mi se popravila dosta! Posebno zeljezo i zalihe zeljeza koje su bile ispod svih granica. 
    Sezona je gotova i sad napokon mogu usporiti tempo, i odmoriti se. Pa onda krecemo u svakakve nove akcije od sredivanja stana do priprema za bebaca! 

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    LusyLu čestitam na dečkiću i super pregledu💙🥳
    Bonnie meni je rekla da se naručim u 30. tjednu opet u bolnicu na uzv i kao taj je zadnji. Izračunala sam da kod nje doslovno imam još dva pregleda a onda sam već u trudničkoj ambulanti 😮 al bolje mi odrade tamo pregled pa mi je drago iskreno 🫢

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • hoyaa

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Lusylu

    Cao curkee!
    Evo novosti novosti, dolazi nam decko!🩵🍀
    Ja nisam imala predosjecaj apsolutno, ( mozda sam malo vise prizeljkivala curu🙈) al samo da mi bude zdrav i da nas dode sve razveselit!
    Pregled je prosao dobro, posteljica je sprijeda. Ima oko 270g. Kako je malo bolji ultrazvuk jer sam otisla privatno tako je doktorica izmjerila sve zivo.. i bas mi se posvetila bila sam 40min na ultrazvuku. Inace poliklinika Hormona u Splitu.
    Moj malac se stalno drzi za glavu😂
    Dosao mi je i jastuk bbhugme, prospavana prva noc na njemu i iskreno prepord, nemogu ni zamislit kako bi da mi je i veci trbuh spavala bez njega… sve preprouke!
    Papu i briseve sam radila par mjeseci prije trudnoce pa je doktorica rekla da nema potrebe ponavljati.. i sve je bilo uredno.
    Umeduvremenu su mi dosli i nalazi krvi, krvna slika mi se popravila dosta! Posebno zeljezo i zalihe zeljeza koje su bile ispod svih granica.
    Sezona je gotova i sad napokon mogu usporiti tempo, i odmoriti se. Pa onda krecemo u svakakve nove akcije od sredivanja stana do priprema za bebaca!

    Cestitke na deckicu i bas mi je drago sto jastuk odgovara! :) 

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Briseve mi je radio odmah na početku trudnoće, kao i kks + testiranje na npr.toksoplazmozu i još nešto. Papa isto na početku. 
    OGTT radim 24.09., odmah uz kontrolu za štitnjaču što mi je smiješno jer nam je tad godišnjica braka tako da super za mene 😂
    nysaa_ i ja sam jedva dočekala zahlađenje, predivno je sad!! Nadam se da ćeš ga ubrzo osjetiti 🤞🏻
    Lusylu čestitke na dečku!! ♥️ Uživaj sad u jastuku i mirnom spavanju, odmori i sretno u radnim akcijama 😀

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 🥳
    Mi smo dobro, uzurbano zadnjih dana pred novu skolsku godinu, ali iskreno odgovara mi tempo, eto barem mi je brzo proslo vrijeme do sutrasnjeg pregleda na kojem bi trebali saznati spol konacno 😁
    Sto se tice briseva, moj ginekolog ih uvijek radi na prvom pregledu kad utvrdi trudnocu, i mislim da je dosta bitno odraditi ih na pocetku, osim ako naravno niste nedavno prije trudnoce radili... svasta se moze nakaciti dolje, i izazvati svakakve probleme tako da mi malo digne tlak kad su neki ginekolozi tako polovicni u tim nekim stvarima i stede na brisevima i slicnom 🫣
    A bris na streptokok je posebno vazan u kasnijim tjednima, prije samog poroda jer ako je streptokok prisutan moze se beba na porodu zaraziti a to takoder nije bezazleno. Ja sam zbog pozitivnog tog brisa na prvom porodu primila antibiotik na porodu, ostala dan duze u bolnici jer je beba imala lagano povisen crp al na kraju je sve dobro proslo bez dodatnih komplilacija! Mislim da bris na streptokok cak odrade u trudnickoj ako nije napravljen prije... 
    eto toliko ja znam o tome kroz svoje cetiri trudnoce i iskustva svojih bliskih zena... 😅😅
    Cital i dalje hvalospjeve za ovaj jastuk Bb hug me i super izgleda al cini mi se skuuuup 😅😅
    Moram razmisliti jesam li spremna toliko odvojiti za jastuk iako me bas mami 🙈

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 627

    Prijavi adminu

    Nola ja sam istraživala i tako su cijene od 100-150 eura, u klinikama koje su mene zanimale. Ja sam se na kraju odlučila za Podobnik i 120 eura je cijena. Sad vidim da si iz Pule ♥️😘
    Pake lijepo da te mužić iznenadio i da uživate zajedno☺️🥰 drago mi je da su ti šećer i štitnjača u normali💪🏻nadam se da ti se visoki tlak neće ponavljati i da ćeš samo uživati dalje♥️♥️♥️😘
    Seni žao mi je zbog beštije, nadam se da ćeš je se brzo riješiti ♥️♥️😘
    Franka držim 🤞🏻 da se spusti i hvala Bogu da su ti se jetreni enzimi popravili. Baš si to slatko rekla, beba pazi na mamu🤗☺️🥰😍♥️😘
    Tea super da je tako i da nema suza♥️sretna vam godišnjica i nadam se da ste uživali😍🥰😘
    Melodie dobrodošla, samo se ti druži s nama ♥️nemam pojma za briseve, ja sam sve odradila prije postupka i nisam ponavljala u trudnoći🤷🏻‍♀️
    Nyssa baš paše ovo osvježenje 🥰 moguće da ga zato ne osjećaš, zbog posteljice. Nadam se da hoćeš svakim danom sve više. ♥️😘🥰
    Lusylu čestitam na dječaku💙🩵🎉🥹 drago mi je da je pregled prošao super 🎉🥰😘
    Nola od 30tt se ide u trudničku ambulantu? U bolnicu koju ideš u njoj ćeš i roditi jel tako?
    Sunflower sretno na pregledu i da saznate spol🍀🤞🏻javi nam kako je bilo, uživaj♥️🥰😘
    👣👣👣
    Samo sam vam htjela javiti da sam jako sretna bila danas kada sam vidjela nalaz, TSH se vratio u normalu i sada je 2,86. Ne znam sjećate li se, ali bio je jako visok iznad 22, zadnji iznad 11, tako da sam presretna 🎉🎉🎉🎉🎉🎉💪🏻🤗🤗🤗
    Ljubim vas sve i svima želim puno sreće 🍀🍀♥️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • hoyaa

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Leona89

    Nola ja sam istraživala i tako su cijene od 100-150 eura, u klinikama koje su mene zanimale. Ja sam se na kraju odlučila za Podobnik i 120 eura je cijena. Sad vidim da si iz Pule ♥️😘
    Pake lijepo da te mužić iznenadio i da uživate zajedno☺️🥰 drago mi je da su ti šećer i štitnjača u normali💪🏻nadam se da ti se visoki tlak neće ponavljati i da ćeš samo uživati dalje♥️♥️♥️😘
    Seni žao mi je zbog beštije, nadam se da ćeš je se brzo riješiti ♥️♥️😘
    Franka držim 🤞🏻 da se spusti i hvala Bogu da su ti se jetreni enzimi popravili. Baš si to slatko rekla, beba pazi na mamu🤗☺️🥰😍♥️😘
    Tea super da je tako i da nema suza♥️sretna vam godišnjica i nadam se da ste uživali😍🥰😘
    Melodie dobrodošla, samo se ti druži s nama ♥️nemam pojma za briseve, ja sam sve odradila prije postupka i nisam ponavljala u trudnoći🤷🏻‍♀️
    Nyssa baš paše ovo osvježenje 🥰 moguće da ga zato ne osjećaš, zbog posteljice. Nadam se da hoćeš svakim danom sve više. ♥️😘🥰
    Lusylu čestitam na dječaku💙🩵🎉🥹 drago mi je da je pregled prošao super 🎉🥰😘
    Nola od 30tt se ide u trudničku ambulantu? U bolnicu koju ideš u njoj ćeš i roditi jel tako?
    Sunflower sretno na pregledu i da saznate spol🍀🤞🏻javi nam kako je bilo, uživaj♥️🥰😘
    👣👣👣
    Samo sam vam htjela javiti da sam jako sretna bila danas kada sam vidjela nalaz, TSH se vratio u normalu i sada je 2,86. Ne znam sjećate li se, ali bio je jako visok iznad 22, zadnji iznad 11, tako da sam presretna 🎉🎉🎉🎉🎉🎉💪🏻🤗🤗🤗
    Ljubim vas sve i svima želim puno sreće 🍀🍀♥️

    Tsh je sad super! Odlicno :) 

  • hoyaa

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Sunflower! 🌻

    Pozdrav curke! 🥳
    Mi smo dobro, uzurbano zadnjih dana pred novu skolsku godinu, ali iskreno odgovara mi tempo, eto barem mi je brzo proslo vrijeme do sutrasnjeg pregleda na kojem bi trebali saznati spol konacno 😁
    Sto se tice briseva, moj ginekolog ih uvijek radi na prvom pregledu kad utvrdi trudnocu, i mislim da je dosta bitno odraditi ih na pocetku, osim ako naravno niste nedavno prije trudnoce radili… svasta se moze nakaciti dolje, i izazvati svakakve probleme tako da mi malo digne tlak kad su neki ginekolozi tako polovicni u tim nekim stvarima i stede na brisevima i slicnom 🫣
    A bris na streptokok je posebno vazan u kasnijim tjednima, prije samog poroda jer ako je streptokok prisutan moze se beba na porodu zaraziti a to takoder nije bezazleno. Ja sam zbog pozitivnog tog brisa na prvom porodu primila antibiotik na porodu, ostala dan duze u bolnici jer je beba imala lagano povisen crp al na kraju je sve dobro proslo bez dodatnih komplilacija! Mislim da bris na streptokok cak odrade u trudnickoj ako nije napravljen prije…
    eto toliko ja znam o tome kroz svoje cetiri trudnoce i iskustva svojih bliskih zena… 😅😅
    Cital i dalje hvalospjeve za ovaj jastuk Bb hug me i super izgleda al cini mi se skuuuup 😅😅
    Moram razmisliti jesam li spremna toliko odvojiti za jastuk iako me bas mami 🙈

    Ja sam si opravdala jastuk time sta je to jedina stvar bas za mene u trudnoci, osim naravno odjece koja je neophodna. Ali sve ostalo trosim na bebu pa mogu i ja sebe pocastiti da se bar prije bebinog dolaska dobro naspavam 😄 i nije mi uopce zao, kupila bih ga opet.

  • hoyaa

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Cure koje imate vec djecu ili ako samo imate neke preporuke, u sto oblaciti bebu za setnju zimi u kolicima? Zimska vreca, skafander? Imate preporuke za neke konkretne proizvode? Uzela sam u H&M-u ono plisano medo odijelce, ali to mi se ne cini dovoljno toplo. Mozda samo za izlazak iz bolnice pa u autosjedalicu. Ali trazim bas za zimske setnje nesto deblje ako imate preporuke.

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    hoyaa

    Cure koje imate vec djecu ili ako samo imate neke preporuke, u sto oblaciti bebu za setnju zimi u kolicima? Zimska vreca, skafander? Imate preporuke za neke konkretne proizvode? Uzela sam u H&M-u ono plisano medo odijelce, ali to mi se ne cini dovoljno toplo. Mozda samo za izlazak iz bolnice pa u autosjedalicu. Ali trazim bas za zimske setnje nesto deblje ako imate preporuke.

    ja ti nemam kaj pametnog za rec jer imam jednog ljetnica pa mi je vec na zimu imao 6,7 mj, al sam ga i tad oblacila u skafander jer mi se cinio nekako najboljom opcijom, kraj 10, 11 mj je bio obucen u medo  odjelce,ili prijelazne jaknice, iskreno muku mucim s tim kako da obucem bebulinku,jer stvarno al stvarno nisam pametna,L mi je imao samo kapicu i dugi kompletic iz bolnice izasli 10.6. i bilo je taman sad sam na 100 muka treba bit toplo a opet ne pre toplo da se ne skuha jer iz bolnice ide u auto iz auta u toplu kucu tako da si cupam kosu vec danima

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.