Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    freyaa

    Teab1

    freyaa

    Teab1

    Nemogu nemate brige,samo lazni trudnovi nista drugo, ajmo rec da se na taj nacin tjelo priprema za ono sto ga ceka,mozete sve najnormalnije bez straha od otvaranja,samo malo usporit tempo sto je busa veca jer beba radi pritisak na cerviks pa da nebi bilo…
    Ja sam svakako na mirovanju, malo nesto oko rucka i kratka setnjica ali opet sam se zabrinula.. Taman sam od jucer bolje I onda procitam taj gore post 🥺
    svaka trudnoca je drugcija, meni je ovo druga i samim time je sve bolnije i kontrakcije su drugcije i krecu ranije jer jbg imam vec jednog klinca pored sebe,pa nemam previse vremena odmarat ko u prvoj trudnoci,sve dok nema bolova uz krvarenje ili bas bas jakih bolova kao trudnovi a to ces vjeruj mi znat i osjetit sve je okej i uzivaj i ne sekiraj se
    Hvala ti, nadam se da ce sve biti ok, ja sam malo panicar, ovo je dugo zeljena trudnoca nakon missed abortion, pa me svega strah..

    kuzim skroz, al sad si u sigurnim tjednima i jako tesko se moze desit bilo kakvo zlo, samo se pazit pit prenatale i odmarat sto vise moguce  i sve ce bit super 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Teab1

    freyaa

    Teab1

    freyaa

    Teab1

    Nemogu nemate brige,samo lazni trudnovi nista drugo, ajmo rec da se na taj nacin tjelo priprema za ono sto ga ceka,mozete sve najnormalnije bez straha od otvaranja,samo malo usporit tempo sto je busa veca jer beba radi pritisak na cerviks pa da nebi bilo…
    Ja sam svakako na mirovanju, malo nesto oko rucka i kratka setnjica ali opet sam se zabrinula.. Taman sam od jucer bolje I onda procitam taj gore post 🥺
    svaka trudnoca je drugcija, meni je ovo druga i samim time je sve bolnije i kontrakcije su drugcije i krecu ranije jer jbg imam vec jednog klinca pored sebe,pa nemam previse vremena odmarat ko u prvoj trudnoci,sve dok nema bolova uz krvarenje ili bas bas jakih bolova kao trudnovi a to ces vjeruj mi znat i osjetit sve je okej i uzivaj i ne sekiraj se
    Hvala ti, nadam se da ce sve biti ok, ja sam malo panicar, ovo je dugo zeljena trudnoca nakon missed abortion, pa me svega strah..
    kuzim skroz, al sad si u sigurnim tjednima i jako tesko se moze desit bilo kakvo zlo, samo se pazit pit prenatale i odmarat sto vise moguce i sve ce bit 


    Idemo dan po dan i nadamo se najboljem.. 😘

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    20’ nadam se da ce i kod mene biti bolje,nakon zure antibiotika..
    Pake hvala na odgovoru i ja moram pred kraj ponoviti bris nadam se da smo cemo se rjeskti te bestije i da ce sve dobro zavrsiti

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Bok cure, ja san inace na jesenskin bebama ali kako su tamo cure vec u porodima i pred terminima , a ja jos minimum dva miseca odlucila san i ode navratit koji put i pratit se s vama:) 
    Recite mi ove briseve, meni to nijednom nije radilo, u privatnika sam, samo me kada sam u cetvrti misec pitalo kad sam radila papa test (rujan 2023) i nije mi uopce uzela briseve ni radila papu jer kao nie bilo potrebe. Bas cu potat sljedeci tjedan. Valjda mi mora bar jednom vidit to? 

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀

  • Teab1

    Broj poruka: 561

    Prijavi adminu

    Melodie

    Bok cure, ja san inace na jesenskin bebama ali kako su tamo cure vec u porodima i pred terminima , a ja jos minimum dva miseca odlucila san i ode navratit koji put i pratit se s vama:)
    Recite mi ove briseve, meni to nijednom nije radilo, u privatnika sam, samo me kada sam u cetvrti misec pitalo kad sam radila papa test (rujan 2023) i nije mi uopce uzela briseve ni radila papu jer kao nie bilo potrebe. Bas cu potat sljedeci tjedan. Valjda mi mora bar jednom vidit to?

    meni je papu i briseve uzeo odma na pocetku trudnoce,u prosloj trudnoci oko 35,36 tt su mi uzeli bris na streptokok i to je to,neznam zasto ti ga nije uzeo vec je davno trebao al svaki gin vodi svoju politiku pa ti budi pametna, pitaj ga za to na slj pregledu 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • hoyaa

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ja vec kasnim s papom dosta, ali moj gin ima politiku da ne radi papu ni briseve u prvom tromjesecju da slucajno ne osteti plod 🤷🏻‍♀️. Na zadnjem pregledu s 16 tj. sam zaboravila pitati, ali pitat cu ga sad kad idem za 2 tjedna ako sam ne kaze nista.

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Teab1

    Melodie

    Bok cure, ja san inace na jesenskin bebama ali kako su tamo cure vec u porodima i pred terminima , a ja jos minimum dva miseca odlucila san i ode navratit koji put i pratit se s vama:)
    Recite mi ove briseve, meni to nijednom nije radilo, u privatnika sam, samo me kada sam u cetvrti misec pitalo kad sam radila papa test (rujan 2023) i nije mi uopce uzela briseve ni radila papu jer kao nie bilo potrebe. Bas cu potat sljedeci tjedan. Valjda mi mora bar jednom vidit to?
    meni je papu i briseve uzeo odma na pocetku trudnoce,u prosloj trudnoci oko 35,36 tt su mi uzeli bris na streptokok i to je to,neznam zasto ti ga nije uzeo vec je davno trebao al svaki gin vodi svoju politiku pa ti budi pametna, pitaj ga za to na slj pregledu

    Meni je rekla tada na prvom pregledu da nema potrebe jer sam pola godine prije nego san ostala trudna odradila papa test . I kao da nema potrebe me strugat pogotovo tako rano. i Vise nie spominjala. Iman pregled u sridu sljedecu pa cemo vidit

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ćao trudnice! Evo konačno stiglo mrvu dugo očekivanog rashlađenja. Samo nek nam potraje :)
    Vidim pričate o brisevima.. meni je dr radila briseve na aerobe, chlamydiu, mycoplasmu i ureaplasmu i to prije mjesec dana. Najavila mi je uputnicu za OGTT na sljedećem pregledu (poslije 24-og tjedna). 
    Anyways, moj se mali još uvijek nije javio i ne osjećam ga baš. Možda i osjećam pa stalno mislim da su crijeva, ali obzirom da je tek na nekih 350 gr i posteljica je sprijeda, možda ga zato ni ne osjetim. 
    Ugl, sljedeći pregled mi je 27.9., a radovi opremanja sobe kćeri kreću 9.10. pa se nadam ću sve stići prije nego dođe mali smotuljak. :)


    Naša srećica** 12/2021

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Cure ni ja nisam radila niti jedan bris, jer sam imala sve napravljeno u veljači, papu, aerobe chlamidyu, ureaplasma, mycoplasma. Sada imam uputnicu za Ogtt ali cekam 24 tjedan i trebam vadit i obicne lab.nalaze. Znam da se radi jos jedan pregled u bolnici ali ne znam u kojem je to tjednu, valjda nakon 28tj, nisam sigurna. 

  • seniiii

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Meni je isto papa test napravljen na pocetku sa 5 tt, a briseve mi je isao uzimati jer sam se zalila na pritisak koji imam dolje na kraju bakterija koju imam nema veze s pritiskom.. pritisak je kao od simfize..Sve u svemu toliko ljekova pijem sad u trudnoci koliko nisam u zivotu..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.