Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anci92

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nažalost beta pala ispod 80 tako da nije održivo. Potresena jesam, tesko mi je ali ocito sve ima neki razlog. Hvala za savjete i dobre zelje, puno srece vam zelim ❤️

  • aknes

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    anci92

    Nažalost beta pala ispod 80 tako da nije održivo. Potresena jesam, tesko mi je ali ocito sve ima neki razlog. Hvala za savjete i dobre zelje, puno srece vam zelim ❤️

    Strašno mi je žao! Drži se <3

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Teab1

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    anci92

    Nažalost beta pala ispod 80 tako da nije održivo. Potresena jesam, tesko mi je ali ocito sve ima neki razlog. Hvala za savjete i dobre zelje, puno srece vam zelim ❤️

    Zao mi je,drzi se ❤️‍🩹

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • curka2312

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    0 bodova.. nakon 5 dana kašnjenja M, test je negativan. Prespostavljam da cu dobiti danas/sutra.
    Nikada prije mi nije toliko odskakala M u dolasku, ne znam do cega bi moglo biti

    *rani spontani- 01.24

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    anci92

    Nažalost beta pala ispod 80 tako da nije održivo. Potresena jesam, tesko mi je ali ocito sve ima neki razlog. Hvala za savjete i dobre zelje, puno srece vam zelim ❤️

    Baš mi je žao 😞

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    aknes

    Cure, pomozite. Danas sam se jaaaako nasekirala oko nekih privatnih stvari i jako plakala. Bas me potreslo. To je bilo oko 18:30. I evo sad me probada dole? Kao iza lijevog jajnika. Jesam umislila ili moze stvarno nesto biti?

    Takvih štrecanja ćeš još doživjeti, ali ne znači da je nešto loše. Jednostavno nešto boli i smeta jer se sve rasteže, organi se premijestaju, mišići opuštaju... Sve je ok 😊

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    anci92

    Nažalost beta pala ispod 80 tako da nije održivo. Potresena jesam, tesko mi je ali ocito sve ima neki razlog. Hvala za savjete i dobre zelje, puno srece vam zelim ❤️

    Žao mi je Anci😔😔 čuvaj se, odmaraj i kad budeš spremna u novi pokušaj, primit će se kad tad❤️

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    curka2312

    0 bodova.. nakon 5 dana kašnjenja M, test je negativan. Prespostavljam da cu dobiti danas/sutra.
    Nikada prije mi nije toliko odskakala M u dolasku, ne znam do cega bi moglo biti

    Može biti puno faktora, stres, promjene klime, promjena u prehrani..testic bi pokazao trudnoću na 5. dan kašnjenja, žao mi je što nije ovaj put :( sretno u novom ciklusu❤️🍀

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    brokva

    Nola,haha baš fora! Nola fanovi, gdje steJa ne želim kćer nazvati brokva, nek uđe u zapisnik. 😅
    Bila sam kod dr i kaže da je trudnoća unutar maternice 🥳 lakše se diše!
    Pripisala mi je Utrogestan do iduće kontrole 1.7.Ancidržim fige za dobru betu i da krv smanji doživljaj!

    Super da si dobila potvrdu, vjerujem da ti je puno lakše sada🥳❤️

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • BikMik

    Broj poruka: 987

    Prijavi adminu

    Jel se ko od vas muci sa migrenama? Mislim bas pravim, ne glavobolje i uzima ljekove za migrenu. 

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22
    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, defekt lutealne faze, edometrioza
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoastheno11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 laparoskopija, histeroskopija
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, 25.06. UZ cuje se ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.