Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • brokva

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Dobar dan ekipa! (❁´◡`❁)
    Test je bio pozitivan 10.6. Sad sam na 6 tj, s time da me probada lijeva strana.
    A prošle godine bila je vanmaternična u desnom jajovodu. :O
    Upomoć, jel još nekog zateže samo jedna strana?

  • freyaa

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    brokva

    Dobar dan ekipa! (❁´◡`❁)
    Test je bio pozitivan 10.6. Sad sam na 6 tj, s time da me probada lijeva strana.
    A prošle godine bila je vanmaternična u desnom jajovodu. :O
    Upomoć, jel još nekog zateže samo jedna strana?

    Moj ti je savjet, odmah da se javis ginekologu, bolje da se provjeri.

  • freyaa

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    BikMik

    Puh, nadam se, pisala sam klinici. Juce sam i akne dobila neke odjednom, nadam se da je samo skok hormona, ali idalje imam grceve te jake 🫣. Hvala ti na odg 🤗


    Ja sam imala jedan dan dijareju, nekad na početku sad da li je onako bilo ili od trudnoce ne znam.. A akne, kao sto nikad nisam imala, neke tvrde po bradi, ledjima, a po grudima sitne crvene.. Te velike su prosle, ali ove sitne su I dalje tu.. 

  • brokva

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Čekam odgovor, hvala!

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Tea ajmee grozno je to slinjenje, mislim da su se zato i mučnine vratile u mom slučaju al bit će bolje! Nadam se da će i kod tebe popustit 🤞🏻 Idu ti dani i tjedni napokon malo brže..i neka, daleko je prosinac, još dva godišnja doba trebamo proći trudne, neka nam je svima sa srećom 😂🍀🙌🏻
    Tweetyca bilo je novih vijesti s kepolasicom, kolko se sjećam beta joj je bila dobra za to vrijeme koliko je trudna, ja isto čekam da se javi nadam se da je sve u redu kod nje..
    Broskva naglasite da ste imali vanmateričnu pa vas je strah i možda vas poguraju, mene su ubacili isti dan kad sam se javila. Nije se vidjelo ništa tad preko uzv al dobila sam uputnice za vađenje bete što isto pomogne smirit misli. Sretnoo! I čestitke! Bit će to sve u redu. Evo ja sam imala vanm i nakon tog rodila i sad opet trudna. Pozitivne misli🍀🤞🏻🫶

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • freyaa

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Cure, da li ste radile ekspertni uzv i u kojem tjednu.. 

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Nola, Teab, hvala, kaze i klinika da svakako nemam sta nego cekati, a da moze biti ko simptom. Nemam ja nista protiv simptoma, samo da covjek moze znati da ce biti ok. Grcevi su svukuda bas, jajnici, iza pubicne, kod pupka, ispod rebra itd. Ali danas vise odmarati nadati se trakicama kao vasim 🤗❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    I da, danas sam 4+4 tek (ako sam dobro sracunala sa FET) 


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • brokva

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    nola, hvala na utjesi!  Kao da te čula moja ginekologinja pa me sa srijede pomaknula na danas u 16.30. Sretno i tebi s bebom a ja svoju zovem Nola bude li curica, sudbina!
    P.S. Smotana sam, zapravo sam 5 + 1 a ne 6 

    8/23 vanmaternična/vađen desni jajovod
    10.6.'24. + 
  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    freyaa

    Cure, da li ste radile ekspertni uzv i u kojem tjednu..

    je to anomaly scan? ak je,u 20. tt se to radi ima i mini anomaly taj je u 12 ,tt al ja ga nisam radila ni s prvim ni sad

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.