Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lusylu

    Lusylu

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Teab1

    franka007

    Teab1

    zenske,di ima za kupit badica da donji kupaci prekrije i trbuh,nevolim jednodjele pa mi je to jedina opcija a da me ne stisce 😅
    Temu 😂 uzeka sam neki na cvjetice, skroz je ok 😀
    ma ne stignem narucivat s Temua za 2 tjedna idemo na more pa se bojim da mi nebu stiglo na vrijeme 😅

    Vidila sam da zara ima bas dobar visoki struk crni kupaci pa pronjuskaj😉

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Lusylu

    Teab1

    franka007

    Teab1

    zenske,di ima za kupit badica da donji kupaci prekrije i trbuh,nevolim jednodjele pa mi je to jedina opcija a da me ne stisce 😅
    Temu 😂 uzeka sam neki na cvjetice, skroz je ok 😀
    ma ne stignem narucivat s Temua za 2 tjedna idemo na more pa se bojim da mi nebu stiglo na vrijeme 😅
    Vidila sam da zara ima bas dobar visoki struk crni kupaci pa pronjuskaj😉

    u bas budem,hvala 😁

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Evo mene sa pregleda. Sve je savršeno, dobila sam samo kilu i pol što je puno manje nego u prvoj trudnoći u ovo vrijeme. Nadam se da će tako nastaviti. Jetrene su odlične, beba vesela i živahna, jedva ju je izmjerio 😂
    Sve se jako lijepo vidjelo, pluća, srce, želudac, kraljeznica, čak i kosti prstića 🥰
    Kaže da bi za sada rekao da je dečko, ali je još prerano da bude siguran. 
    Slijedeći pregled u bolnici, anomaly scan; krajem 7., početak 8.mj. Tada bi se trebao vidjeti spol ako beba dozvoli 🥰

    2022. baby girl ❤️🎀
    2024. baby boy 💙🧸
    OTP: 14.12.2024.

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Jel netko ima volju i želju praviti popis sa pregledima? 
    Ja bih se ponudila, ali sam previše nepouzdana i nikad ne znam kad ću naći vremena da sve pročitam i javim se, a o popisu ne smijem ni razmišljati 🙈

    2022. baby girl ❤️🎀
    2024. baby boy 💙🧸
    OTP: 14.12.2024.

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Ali zato kad pišem, ne znam stati 😂
    Jeste počele gledati opremu? Vi, cure kojima je ovo 2+ trudnoća, jel imate kolica od prvog djeteta ili ćete uzimati nova?
    Mi smo svoja dali i nisu mi se uopće sviđala pa ih nećemo nazad. Kupili smo polovna pa nije velika šteta. 
    Ja sad razmišljam o nekim manjim kolicima, da mogu biti 3u1, ali da nisu onako glomazna. Čak razmišljam uzeti neka dobra kišobran kolica na koja može jaje i da ležeći položaj bude skroz ravan, sjedeći skroz uspravan i da mogu bebu voziti u tome. Baš mi se ne da s tim velikim kolicima i dvoje djece. A isto tako da na ta manja mogu zakaciti buggy board da se i veće dijete može nekad provozati. Imam puno zahtjeva 😂🙈
    Ako imate neku preporuku, samo recite, pa da malo istrazim ako već nisam. 

    2022. baby girl ❤️🎀
    2024. baby boy 💙🧸
    OTP: 14.12.2024.

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Ali zato kad pišem, ne znam stati 😂
    Jeste počele gledati opremu? Vi, cure kojima je ovo 2+ trudnoća, jel imate kolica od prvog djeteta ili ćete uzimati nova?
    Mi smo svoja dali i nisu mi se uopće sviđala pa ih nećemo nazad. Kupili smo polovna pa nije velika šteta.
    Ja sad razmišljam o nekim manjim kolicima, da mogu biti 3u1, ali da nisu onako glomazna. Čak razmišljam uzeti neka dobra kišobran kolica na koja može jaje i da ležeći položaj bude skroz ravan, sjedeći skroz uspravan i da mogu bebu voziti u tome. Baš mi se ne da s tim velikim kolicima i dvoje djece. A isto tako da na ta manja mogu zakaciti buggy board da se i veće dijete može nekad provozati. Imam puno zahtjeva 😂🙈
    Ako imate neku preporuku, samo recite, pa da malo istrazim ako već nisam.

    kaj se tice popisa pregleda, ja krenula al od silnog posla s malim nikak vas sve popamtit tako da predajem stafetukaj se stvari tice imamo kolica i 3 u 1 i kisobran tak da smo tu sredeni,hranilicu i tak neke vece stvari,kimbac,gledam uzet njihaljku malo bolje kvalitete nego prosli put i mozda uzet neku nosiljku za ovaj put,hvala bogu sve imam od starijeg
    Curke radi ko u holdingu? 😅

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • brokva

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Evo mene sa pregleda. Sve je savršeno, dobila sam samo kilu i pol što je puno manje nego u prvoj trudnoći u ovo vrijeme. Nadam se da će tako nastaviti. Jetrene su odlične, beba vesela i živahna, jedva ju je izmjerio 😂
    Sve se jako lijepo vidjelo, pluća, srce, želudac, kraljeznica, čak i kosti prstića 🥰
    Kaže da bi za sada rekao da je dečko, ali je još prerano da bude siguran.
    Slijedeći pregled u bolnici, anomaly scan; krajem 7., početak 8.mj. Tada bi se trebao vidjeti spol ako beba dozvoli 🥰

    Super! Baš je gušt čitati ovako lijepe vijesti!  Nadam se da će nastaviti lijepim tempom i dalje!

  • brokva

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    NIFTY test - što kažete?
    Počele su mi razne priče kapati..
    Koma mi je razmišljati o tome jer nakon vanmaternične samo želim začepiti uši i lalala da bude dobro.
    Što vi mislite o tome?

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Hej, cure 🤗 ja vas pratim, ali slabo pišem. Čekam pregled u srijedu, bliži se. Možda se bude vidio i spol 🙈 nisam sigurna jesam jučer osjetila mali udarac ili sam umislila 🙈
    ----
    Što se tiče stvari imamo Joie 3u1 kolica. Sin se još nekad provozi u njima. Samo ćemo vratiti košaru na njih. Kontam da je ipak bolje da je beba u košari tih prvih mjeseci, jer je zima.
    Jaje imamo. Iako nisam prezadovoljna s njim, ali neka beba bude u njemu prvih mjeseci, pa ćemo uzeti AS. Ili sinu novu, bebi njegovu. Sinu smo sa 6 mj morali uzet novu, jer je prerastao jaje. Bio je baš krupna bucmasta beba 😃
    -
    Krevetić, Babybjorn, Ergobaby nosiljku imamo.
    Planirala sam uzeti novo gnijezdo. Sa sinom smo baš iskorisitili. I novu kadicu (prodala staru 😅 zbog manjka mjesta). Sad ću vidjeti neku sklopivu. 
    I kad bude vrijeme uzet ćemo nova sportska/kišobran kolica. Imali smo neka kupljena na brzinu, s kojima nisam bila zadovoljna pa sam ih prodala.
    -
    Uvjeti za kisobran kolica su mi uspravan sjedeći položaj i dovoljno dug footrest 😃 i da se krović može spustiti više za bolju zaštitu.
    -
    Evo ja isto rijetko pišem, a onda pretjeram 😅😅
    ----
    Dobrodošle sve nove cure 🌸❤️ Žao mi je za sve loše vijesti. Samo hrabro naprijed, bit će sve dobro 💗

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    brokva

    NIFTY test - što kažete?
    Počele su mi razne priče kapati..
    Koma mi je razmišljati o tome jer nakon vanmaternične samo želim začepiti uši i lalala da bude dobro.
    Što vi mislite o tome?

    Čestitke svima na odličnim vijestima s pregleda! Neka se tako nastavi i dalje 🍀💗
    ---
    Ja sam odlučila da neću raditi NIPT test ni u ovoj trudnoći. Nekako si ne želim praviti dodatan stres. Spol ću saznati svakako. Vjerujem da će sve biti dobro, ionako ništa ne mogu promijeniti. Bilo kakvo saznanje mi ne bi olakšalo. I nekako sam na miru s tom odlukom 😃 

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.