Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Josipab

    Broj poruka: 782

    Prijavi adminu

    Dobrodošla coffebean, super ti je ovaj nas forum,ima nas dosta neiskusnih pa upijamo svakodnevno savjete nasih dragih iskusnijih trudnica 😊

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Coffebean dobrodošla! Termin nam je blizu, skupa ćemo odbrojavati :) Gdje ćeš roditi ako znaš? 
    Josipa kaj bi bila debela, super si!!! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Coffebean  dobrodošla ! Imamo termin isti dan 🎉 pratimo se znači 🥰. Uživaj u druženju s nama 😉

    .. what doesn't kill us, makes us stronger...

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Dobrodošla 🥳
    Ima nas baš puno koji to bude kaos kad se krenemo redat sa trudovima, rađaonama i jaukanjima😝

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Birdy 🧚🏻

    Birdy 🧚🏻

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Cure moje evo i da se ja oglasim sa pregleda..
    U sri sam bila u petrovoj i bio je neki primarius (opet nije bila dr kod koje me poslala gin iz DZ), ali dobro necu se zaliti jer je ovaj bas jako detaljan..
    Prvi pregled pred studentima 🤦‍♀️ al dobro i to smo sada iskusile 🤷‍♀️ Ugl narucio me iduci dan kod sebe na uzv opet (jer mu ovaj uzv od utorka nije pokazao sve sto ga zanima) i neka se narucim na fetalnu echo / i to jesam isla osobno na rebro i dobila 2.11.termin
    Drugi dan uzv opet studentima objasnjava o velikom polihidramnionu kojeg imam, i kako ce sad detaljno pregledati sve jer zeli naci uzrok.
    Najstresniji uzv do sada, i hvala 🙏 beba je u redu, jedino sto jos preostaje taj uzv srca, i trazio me Nifty da vidi, koji je uredan bio, i jednostavno tako ce i mora ostati na tome 🙏 😢
    I na samom kraju nade nesto sto nema veze sa plodnom vodom a to je učvorena pupkovina-to moram napomenuti na porodu jer ce i ctg nesto drugacije pokazivati 🙃 jel itko imao takav nalaz?
    Eto puno svega al opet ja se nadam da je sve to uredno i bezazleno i tako cemo do samog kraja u pozitivi.. 💕Schinin puno mi znaci u ovom trenu info za AFI, kako kod vas gledaju na tu kolicinu ☺️😘

    👱‍♀️ 38
    06/20 spontani 8tt (saznala u 12tt), medikamentozno+kiretaza
    03/21 ➕
    Termin 27.11.2021. 💞

  • Avatar Birdy 🧚🏻

    Birdy 🧚🏻

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Ovog puta sam sve iscitavala u nekom od cekanja u cekaonici, pa nisam ni slikala ni pamtila, pa cu samo ovako zazelit dobrodoslicu zadnjoj trudnici 😇, svim muzevima brz oporavak i trudnicama nek se cuvaju, viroze sve nek produ zacas..
    Iduci pregled mi je 27.11. , 2.11.fetalni echo,
    A trudnicki tecaj u DZ konacno upisala 27.i28.10.,
    I opet pregled bas 27.-og ali srecom ujutro pa cu stici ovaj put do kuce na komp nadam se 😁
    Ugodan vikend vam zelim 🤗

    👱‍♀️ 38
    06/20 spontani 8tt (saznala u 12tt), medikamentozno+kiretaza
    03/21 ➕
    Termin 27.11.2021. 💞

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Lota twins bravo za deckice 💙
    Schinin jetreni enzimi su mi ok. Mama i braca mi isto imaju povisen bilirubin, kod jednog brata su prije nekoliko godina radjene bas mnoge pretrage jer mu je bilirubin bio jako visok, na kraju su ustanovili da vjerovatno ima Gilbertov sindrom i na tome se sva prica zavrsila.
    I mog doktora malo brine bilirubin zbog toga me i salje vec nekoliko puta da vadim krv da prati stanje. Valjda bude sve ok.
    Jelenko super da nije korona.
    Coffeebean dobrodosla 😊
    Birdy neka je bebica dobro, a vjerujem da nije bilo prijatno imati pregled pred studentima.Danas sam zvala doktoricu opce prakse da mi otvori bolovanje, posalali su mi uputnicu da se i ja testiram iako nemam simptoma.
    Zavrseno je i to pa eto sad muz i ja cekamo te rezultate iz doma zdravlja mada on svakako ima privatan nalaz.
    On srecom nema temperaturu, ali dobro kaslje i pola dana provede u spavanju.
    Meni se sad tako spava, ali ne da mala smizla.
    Jelenas hvala na idejama, soba nam je sva u haosu od papira i bojica 🤣


  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Angel curica je preslatka, bravo za pregled 💞🤗
    Coffeebean dobrodosle ti i bebica 🎉🎉
    Cure trbuscici su vam predivni i taman, za koji tjedan ce opet biti bas velika promjena 🤩
    Birdy ne razumijem se u to sto dr. spominje ali vjerujem da je sve u redu ❤ Drzim fige da fetalni echo.prode kako treba 🤞🤗
    Nadam se da se dobro drzite svi u izolaciji, koliko vidim simptomi su slicni, samo neka ne ide na gore i da nam vi cure ostanete negativne 🙏😘

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • coffeebean

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    jelenas

    Coffebean dobrodošla! Termin nam je blizu, skupa ćemo odbrojavati :) Gdje ćeš roditi ako znaš?
    Josipa kaj bi bila debela, super si!!!

    Hvala! U Petrovoj ću roditi. :) Gdje ćeš ti?Bruna257 ajme super! :) Definitivno. :) Sigurna sam da će biti baš super ovo online druženje. Hvala svima još jednom na baš lijepoj dobrodošlici. :)

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Coffeebean koliko si sada trudna? I ja ću u petrovoj ako bude sve po planu a mora biti pa da vidim hoćemo se možda družiti 😝

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.