Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Josipa cestitam na punom tjednu
    Coffeebean dobrodosla
    Birdy super sto je beba dobro, u ostalo se ne rszumijem, ali drzim fige da ce i to biti okej 🤞
    Bambina cestitam na dobrom pregledu
    Bumbasor divna, kile se uopce ne vide 😁
    Nelanr zao mi je za losije muzeve nalaze, vjerujem da ces ga sad dotjerati u red i da ce se brzo sve to popraviti 😊

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Zelena36

    Bumbasor

    Kupila sam vrazji grudnjak. Jedva sam nasla. Mislim nije da sam se ubila trazeci okolo. Sad mi je palo na pamet da sam mogla u miler jer su sigurno jeftiniji.🤣🤣
    Malo me u c&a prebacilo danas pa sam sebi za gust kupila jos malo iz kolekcije snoopy i 2 bodica. Jedan je 29.90😄https://ibb.co/pZmFGYNhttps://ibb.co/KqHnLFH
    Ti vidim imas iskustva, nije ti prvo.. Jel problem oblacit te bodice bez gumbica? Bas imam strah od oblacenja 😂

    Meni nije problem...cak mi mrvu i drazi jer mrzim to kopcanje. Dobro ja imam i 17g staza na pedijatriji pa sam ispraksirana do maximuma sa hendlanjem beba😍😍

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Teeny meni je iskreno bilo najteže prva dva tri dana, onda smo se nekak valjda i mala i ja pomirile da je to sad tako i baš smo fino počele suradivati i ulovile neki svoj tempo. Meni pomaže i to što ja smijem van pa prošetam psa 2x dnevno, malo razbistrim glavu i udahnem zrak. Sutra smo još “same”, nadam se da muž misli malo popustiti te svoje mjere u nedjelju. On je baš jako strog što se tiče tog paženja, pretpostavljam da ga je najviše strah da se ja ne zarazim. Držim fige za vaše testove 🤞🏼
    Aurora to si kod Maje O. imala konzultacije? Meni je ona isto krasna :) Unu volim jer je direktna, nije mi neka sanjiva doula nego mi se više čini praktična. Dosta mi je pomogla i nakon spontanog s par lijepih riječi i njene kartice sam kupila za buduću trudnoću ne znajući tad da sam već trudna 🥰

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar AnnaO

    AnnaO

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ej cure nisam zapamtila ali vas dvije ste se javile da cete roditi u Petrovoj oko 16. 17. 18.2. ja vam se pridruzujem moj termin je 17.2. a doktor je rekao izmedu 9-17.2. pa smo tu negdje
    ...meni je treci porod oba dva su bila u petrovoj i sve linepo imam za reci o svima kompletno tamo....

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Znači bit će u petrovoj ekipa sa zimskih😝😝

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Jelenko bas mi je drago za negativan nalaz 😊 brzo ce proci ta virozica sigurna sam 😘
    Schinin ja sam jedno vrijeme uspjevala iglom i spricom u grozd uspricati i onda kao da pojede... poslje smo presli na sve moguce slatkise koje u sebi imaju neku rupicu ili udubinu ( tip bombonjera) ... pa cak i u pudinge jogurtice i kasice umjesavala... bilo je samo vazno da vidi da otvaram pred njim.... jadnicak mali bio isprepadan od sirupica.. tvome zelim brz oporavak 😘... slika fibre  je za 10😂😂😂😂
    Jelenas  sanjam isto kao i ti... al samo drugi grad i moj krevet 😂😂😂  cestitke na punom tjednu 😉 bas se ljepo vidi stomacic 😍 drzim fige da je muzic negativan 😉 na slici sa pilates loptom si mi bas simpa 😆 moja lopta je spremna vec 😂😂😂😂
    Angel cestitke na dobrom pregledu i curka je bas medena 😍💗
    Slee nebrini se za tockicu 😉 slikice za usporedbu su bas fora (stomacic ti bas ljepo pristaje na drugoj 😉)  i bas cu skicnuti i tu nutri mamu 😆
    Bruna brz oporavak curki i tebi uz sto vise odmaranja 😉
    Mamasita cestitke na dobrom pregledu i drago mi je zbog tate i nadam se da ce proc bez posljedica 😘
    Lori ja nevidim sliku 🙁 al hvala za preporuku za doulu 😊
    Taya super za nalaz 😉
    Josipab ja nevidim sliku 🙁 al moram reci da imas pravo reci sta zelis i sta mislis pa kom pravo a kom krivo... i cestitam na punom tjednu 😘
    Coffeebean dobrodosla 💗
    Birdy super za bebicu da je sve ok a nadam se da ce ovo ostalo biti samo dobra  i detaljna prognoza za studente da imaju tema a da je to zapravo normalno i da se nestrasis zbog toga... saljem big  hug 😘
    Tenny nadam se da ce bit negativan 😉 a zao mi sto je dragi pozitivan i nadam se bez simptoma i da sto brze dani prođu. Saljem vam big hug 😘
    Bambina cestitam na dobrom pregledu 💗💙
    Bumbasor preslatka busa😍 preslatki body-ci & snoopy kolekcija😍
    Freya u visokom si tjednu i naravno da ce smetati 😉 izdrzi jos malo,mozes ti to 😉😘... ja sam u 27 pa mi uzasno smeta vec.. 😘
    Nelanr nemoj se gristi vec smisli nacin i djeluj od sad... svi mi imamo to mogla sam prije.. zasto nisam...  al vazno je kreniti a vjerujem i da ce dragi prihvatiti malo promjene da se sredi i odrzava ta "losa slika" u sto kracem roku. Saljem podrsku 😘 moj sin ima lose navike  ( i sve predispozicije za lose stanje u buducnosti (fastfood cola i neaktivnost i sto bi rekli genetika ))  pa se  i ja zabrinem i lupkam po glavi al  zato neodustajem koliko god on zabusavo.. 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    ---------------
    Bas se skupila prava ekipica u petrovoj 😍 Ja sam danas bila bas hiperaktivna citav dan... i san nikako na oci radi toga... 
    Moram priznati i da od jucer pijem magnezi 300 direkt od Bioelectre... trazila sam jer sve jace osjetim bolove i grcece u nogama i leđima... 
    Ali evo da se pohvalim da sam i danas bila u sopingu... naravno kao tuka stojim pred baby proizvodima al sam opet samo svega natrpala 😂😂😂😂😂 i nije me omasilo jos robice 😂😂😂😂  dragi mi je zazelio neku prehladu bar na tjedan dana da neljecim tugu sto ga nema u trgovinama nego uz turske sapunice 😂😂😂 eto sta ti je musko... citavo ljeto kula da cu se pretvorit u turkinju a sad obratno 😂😂😂😂 sutra vam poslikam 😉  
    Uspjela sam popisati sve  popise  do kraja od silnih "skrinova" tablica i postova (147 slika nije malo 😂😂😂)   uglavnom jedan list male biljeznice fali  samo 😂😂😂😂  
    I sad nakon kamare zaostataka i po Sleeinoj preporuci o biljekama  idem pokusat zaspat 😓

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jutro cure, nadam se da ce vam vikend biti lijep 🤗 Mislim da je i izolaciju lakse izdrzati po ovakvom vremenu, bar je kod nas bezveze 🙈
    Jelenas da, bila sam kod Maje i stvarno je posebna 💙 
    Meni je muz napokon doma, imamo samo neko druzenje popodne tako da nastavljamo s rasciscavanjem skupa 💪💛

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja sam se probudila baš umorna, još bi spavala malo. 🥴 Idem stavit kavicu pa zamijesit tijesto za pizzu. 
    Danas brzinski ručak 🙈 Sjetila sam se nešto- imate na liewood stranici popust, dosta je sniženo i da se naći stvari i za bebice, ja sam uzela za curku za ljeto već nešto i za bebu šeširić za more. Takoder imate super robicu na mangooutletu, nema puno ali sve je krasno :) 
    Želim svima super vikend, vrijeme idealno za kraj izolacije 😂

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • coffeebean

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Jutro svima! 
    Baš čitam da će nas biti dosta sredinom 2. mjeseca u Petrovoj, party. Želim svima ugodan i miran vikend. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.