Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Margo

    Jutro cure, sretno na pregledima.Gdje ste kupile, ili gdje ćete kupiti spavaćice za dojenje?

    Na placu. Najjeftinije su, a pamučne su. Sve ovo drugo što se prodaje je bas jako skupo i ja bi rekla da se ne isplati. Pogotovo nekome kao što sam ja - ja ne nosim inače spavacice nego pidzame pa sam nakon što sam došla iz bolnice bila u potkosuljama za dojenje cijelo vrijeme.

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Hej, bas depresivan dan 🙄
    Sinoc sam krenula pisati post i samo Bog zna di sam zavrsila 🤣🤣
    Bili smo na pregledu jucer, bebac je velik 2206g, sve u redu. Mjerila mi je protoke, plodnu vodu i sve je ok. Prije pregleda su mi radili ctg i on je bio super. Za 2 tjedna opet pregled, ali narucila sam se u drugog doktora u poliklinici, koji radi u bolnici pa da se s njim dogovorim za porod i daljnje preglede, s obzirom da je prosli porod zavrsio kao hitni carski. Usporedjivala sam mjere od prve bebe i za ove tjedne je mali braco cak i veci 😁
    Jucer sam sluzbeno zavrsila peglanje i slaganje robice, napokon jer me peglanje tih malih komadica bas satralo 😅
    Danas planiram u bipu kupiti kozmetiku i ostale sitnice koje jos fale za torbu za rodiliste. 
    Uzivajte u petku i svima zelim da nas korona zaobidje sad kad smo vec pred kraj. 
    Tata mi je bas jucer izasao iz bolnice, bio je na kisiku tjedan dana, ali hvala Bogu dobro je prosao jer nije imao nikakvu popratnu kronicnu bolest. 
    Sretno na pregledima curama koje danas imaju. ❤🥰

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Slee sigurno je od depiliranja, bitno da se malac javlja! 
    Piba držim fige za negativan test! 
    Bruna možda ti je nešto u preponi se krivo namjestilo, držim fige da popusti! 
    Teeny kako ste vi? Nadam se bez simptoma! 
    Mamasita čestitke za super pregled! Žao mi je za tatu, nadam se da neće osjećati neke posljedice! 
    Jelenko kako si ti danas?
    Mi danas puna 23tt. Mala mi zasjela ispred ogledala na tutu 😂 pa pošaljem sliku kasnije! Kladim se da bi po trbuhu rekli da ću ja prva roditi ovdje 😂😂😂😂

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Evo nas, mah mah:
    https://ibb.co/56pHR44

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Angel 🌼

    Angel 🌼

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Evo me... Jucer sam imala pregled al sam jos citala zaostatke. I sad ujutro procitala jos nekih 10 stranica koje su ostale i sad mogu pisat 🤣
    Malena je super, okrenula se glavicom dolje. 1600grama. Mjere odgovaraju. Nogice su jedino malo duze, za tjedan dana 😊
    https://ibb.co/ZcHThXG
    Poslao me je opet vadit krv za provjeru da imamo frisku krvnu sliku. 
    Vidim da ste pisalw za bolnicu Čakovec. Moje sce frendice au imale losa iskustva i uzasno me strah. Htjela sam cak u Varazdin ili Koprivnicu rodit al na kraju bude ipak Čakovec. Neda mi se komolicirat s pregledima prije, pratnjom i sve. Nadam se da bude ok.
    Sljedeći pregled imam 22.11. 

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Piba nadam se da je test negativan! 
    Bruna zao mi zbog losih dana, proci ce i to. Ovo za preponu ne znam, mozda si se istegnula krivo? 
    Mamasita super da je tata skinut s kisika i da je sve ok. I super za pregled! 
    Jelena cestitam na punom tjednu wooohooo! I trbuh je presladak, uopce nije tako veliki! 
    Angel bas sam se pitala gdje si! Super za malu dugonogu princezu! Mojem su isto noge duze uvijek.

    Evo i nas, presmijesne su mi ove dvije slike, nastale isti dan - ova lijevo je ujutro i od ispred, zakamuflirana sam i prakticki netko izdaleka ne bi ni kuzio da sam trudna, a ova druga je isti dan navecer iz poluprofila gdje se vidi sva raskos trbuha. Trbuh mi ide sav na naprijed i vec me zna bas zatezati koza jer imam osjecaj da je svakim danom sve veci https://ibb.co/6W9v1PB

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Jutro svima i sretno na pregledima.
    Meni se sinusi pustili pa stalno šmrcam tu i tamo zakašljem i tako, proći će kažu...
    Mama mi je odnesla nalaze gin i rekao je da samo popijem tu terapiju ništa dalje ne moram poduzimat a vidjet ćemo vjerojatno ću morat ponovno krv i urin davat.
    Pokušavam dobit petrovu da dogovorim drugi termin pregleda pošto jučer nisam išla a prije toga moram obavit ogtt

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Slee, jelenas nadam se da sam samo nešto istegnula... Kad hodam sad po kući, kad se to "zagrije", manje boli ... Al stepenice su mi i dalje noćna mora... Tim više što moram za svaku na kat na WC, jer je moj dragi muž uz kuhinju odlučio renovirati i tu malu kupaonicu(1.6*1.8m).. kao kad mijenjamo ventile i razvijamo pločice, hajmo još i to zamijeniti... Ono WTF?! Al ok,imat ću maltene novu kuću haha, djelovi su stari i 37god, kolko je prošlo od gradnje...
    Nego, popila čašu soka, ono baš si zaželjela(inače pijem čaj), kad me mučnina satrala, sjedila uz školjku i čekala povratiti 🤣🤦 pa se ipak predomislila haha.... Curka udara na veliko, mlati me po cijelom trbuhu, al najomiljeniji joj mjehur 🤣 

    .. what doesn't kill us, makes us stronger...

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Hej cure,
    baš ste se raspisale ovih dana
    Kao prvo čestitam svima na dobrim pregledima, vidim da nitko nije dobio neke loše vijesti o bilo čemu, cerviksi su postojani, prsteni stavljeni ili čekaju da se stave, kontrakcije pod kontrolom itd. 
    Baš vas je puno s nekim prehladama i izolacijama. Želim svima čim prije ozdravljenje a curama u izolaciji da danu prodju čim prije Super je što nijedna trudnica nema koronu, neka tako i ostane Kad vidim ove brojke zaraženih muka mi je, nadam se da neće krenuti sad neko zatvaranje, voljela bi otići na onaj sajam početkom 11.mj
    Roberta zaboravila sam ti čestitati na vjenčanju, vidjela sam sliku i super ste mi tako ležerni i svoji
    Jelena i Slee zgodne trudnice, bome Slee slika prije i poslije je 
    Pričale ste o posjetima, iskreno osim mojih i muževih u početku i to na kratko ne želim nikoga vidjeti. Tamo negdje kad beba bude imala 2 mj mogu ostali doći, taman će biti proljeće, valjda će i korona malo popustiti. Iskreno ova korona dođe kao odličan izgovor
    Evo i nas dvije:
    https://ibb.co/8PdgB43

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤

  • Avatar Taya_

    Taya_

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Lota_twins bravo za dečkiće..neka oni samo rastu 💙
    Schining nadam se da će sin ozdraviti što prije 😘
    LadyD baš imaš brižnog sina.. kako se on zabrino za mamu.. 🥰
    Jelenko super da nije korona 😀
    Bruna nadam se da će što prije proći ta bol.. sigurno je užasno.. odmaraj da što prije prođe..
    Piba nadam se da će doći negativan nalaz 🤞
    Mamasita bravo za malca i super da je sve u redu 😀
    Jelenas čestitke na puna 23tt i trbuščić je predivan, divna si 🥰
    Angel preslatka dugonoga curica 😘 ja se nadam evo da mi koje tu iz grupe planiramo rodit u Čakovcu da nećemo imat loša iskustva.. meni su seka i kolegice prenjele dobra iskustva.. a čitala sam i o lošim.. a ja za sad iz TA imam baš odlična iskustva.. neka tako i ostane.. a gle, ako ću na nekog i naletjeti sigurno neću šutjeti.. reći ću da mi je ovo prva beba i nek se malo poslože.. samo ran sam u strahu da oni nešto ne zeznu kod poroda.. ali nadam se evo da će biti sve super 😀
    Slee predivan trbuščić 😘
    -
    Evo meni su stigli i nalazi briseva za streptokok.. nije izoliran 🥳 .. 
    Cure sretno danas na pregledima.. 🧡 i sve koje ste bolesne, prehlađene ili sve koje imate koronu ili vi ili muževi želim što prije ozdravljenje 😘

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt)
    11.21. 🩰baby N
    12/23 radimo na bebi br. 2🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.