Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • coffeebean

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Jelenko93

    Coffeebean koliko si sada trudna? I ja ću u petrovoj ako bude sve po planu a mora biti pa da vidim hoćemo se možda družiti 😝

    Jelenko93 trudna sam 23 tjedna :) Naravno da će biti sve po planu! 

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    A onda smo tu negdje, meni su stavili raspon od 6.2. do negdje 16.2. zbog razlike po mengi i po uzv, kasna ovulacija pa eto, tko zna, možda se sretnemo😁

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • coffeebean

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Jelenko93

    A onda smo tu negdje, meni su stavili raspon od 6.2. do negdje 16.2. zbog razlike po mengi i po uzv, kasna ovulacija pa eto, tko zna, možda se sretnemo😁

    Meni je ginekolog isto na kraju stavio raspon od 09.02. do 16.02. Baš bi bilo super da se sretnemo! :)

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Birdy bome svašta kod tebe! Nadam se da nije ništa strašno, tj uvjerena sam! Začas će uzv srca, to ti malo dulje traje ali baš detaljno sve pregledaju i nekako ti da dodatnu sigurnost da je sve ok. 
    Coffeebean ja sam u Vinogradskoj, ali mislim da ćeš se družiti onda s Jelenkom 😂
    Teeny mi smo danas opet malo navalile na puzzle i sad popodne smo radile neku krunu s mačjim ušima što je vidjela na crtiću 😂😂😂 
    Muž će se sutra ujutro testirati doma pa ako je negativan možda ga pustimo da prolazi kraj nas 😂😂
    Cure meni se čini da sam u ovoj izolaciji smršavila kilu, baš me zanima vaga kod doktorice u ponedjeljak! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Joj Josipa pa di bi bila debela Super si!
    Nisi zločesta, tvoja beba, tvoja kuća, tvoja pravila Ako baš tako neki bliži budu navaljivali odite u šetnju skupa kad ti i beba budete spremne. A tko nema razumijevanja njegov problem.
    Coffeebean dobro nam došla!
    Birdy vjerujem sa je s bebicom sve ok a ove pretrage su radi predostroznosti. Držim fige da i fetalni 2.11.bude odličan!
    Teeny super da muž nema koronu, držim fige da ti test bude negativan! Držite se, sigurno nije lako doma biti zatvoren s malim djetetom. Baš mi prijateljica javlja da je mali u izolaciji, nema ni 2 godine. Na sve strane opet glupa korona!
    --‐--------------------
    Ne znam imate li ig, počela sam pratiti jednu doulu, Una Bridged. Cura ima odlične savjete za prorod i dojenje, ima i svoj blog. Bila sam na jednom predavanju o porodu i baš me ugodno iznenadila, pa koga zanima preporučam 

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Baš bi bilo zgodno da se družimo😅😅
    Dali netko zna proceduru kada žena ide rodit u bolnicu koja nije u njenom gradu. Zanima me jer ja nisam iz zg a ići ću u petrovu, osim ako neću ić na inducirani zanima me koja je inače procedura🤔🤔

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Coffeebean dobrodosle ❤

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar Bambina

    Bambina

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure.. 
    Evo i mi danas obavili ogtt + pregled.. 
    Ta voda uopće nije neukusna, a bome ni preslatka.. Ja sam pitala da li ima još.. 🤣🤣
    Ali nama je rekla sestra da ona stavlja nešto unutra za bolji okus tako da vjerujem da je do toga i nije svugdje isto.. 
    Bebi je super, odgovaramo terminu po mjerama, ja sam na +6kg, kaže gin. taman u granicama..
    Jako smo sretni i zadovoljni.. 💙💙
    --
    Sve imate lijepe trbuščiće! 😊
    --
    Želim svima ugodan vikend, volite se i odmarajte! 

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Masem svima💜
    Zgodne ste🥰
    Meni je danas dosao dragi i odmah sam ga zaposlila😛...sad spava jer mu se sve poremetilo od letenja🤣🤣🤣
    Vagala sam se pred njim i imam 85kg😆😆covjek je u soku nada da necu doci do stotke😝. Dugo sam se dobro drzala s obzirom da sam usla s velikim viskom no eto. Rekla bi moja mala k vrapcu😝 
    Evo jedne friske i od mene.
    https://ibb.co/cJFgnNQ

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Birdy, bome zanimljivi pregledi su ti bili 🤣🤦🤦 al drago mi je da je sve ok s bebicom! I fetalni echo će proći dobro :) nisam čula za učvorenu pupkovinu, pa ti ne mogu pomoći s tim...možda Schinin nešto više bude znala...
    Bambina, haha nije ni meni bila strašna ta tekućina, al sam ju nekako naglo popila pa mi je teško pala na želudac 🥵 sretno s tim! I bravo za pregled! Javi kad je idući 🥰🥰
    Cure kojima su muževi pod koronom ili dječica, nadam se da su bolje i da ste vi dobro, držite se :)

    Lucija 16.12.2021.💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.