Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Lori krasna si tako sredjena! Divan kaputic! 
    Taya super za nalaz 🎉🎉🎉

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Lori i Slee medene ste! Ne znam zašto al Lori sam zamišljala kao plavokosu 😂😂😂🤷🏼‍♀️
    Idem malo odspavat s curkom, za popodne smo dogovorile da muljamo plastelinom 🥳

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Slee ako si se depilirala, velika je vjerojatnost da je od toga, super izgledas 🥰
    Mamasita cestitam na dobrom pregledu
    Jelenas cestitam na punom tjednu, uopce ti nije nesto nenormalno velik trbuh, divne ste ❤
    Angel cestitam na dobrom pregledu, malena je slatkis
    Lori i vas dvije ste divne
    Taya 🎉🎉 za nalaz

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.

  • Josipab

    Broj poruka: 782

    Prijavi adminu

    Drage moje,sretno danas s pregledima i testovima na koronu!
    Slee, sjeti se moje drame prije mjesec dana oko tockice krvi nakon depilacije,ista stvar 😅😅
    Jelenko, super sta si negativna,jedan problem manje! 😊
    Jelenas, izdrzi jos koji dan do povratka i normalu 😊
    Ja sam danas punih 25 tjedana i bas osjecam kako mi se stomak povećao i kako sam se udebljala. Bebuska udara ka luda, aktivna je cili dan,a mene boli zeludac i jedva disem i svasta nesto jer mi je stomak nekako visoko i osjetim pritisak veliki…ahhhh te trudničke cari
    Stavit cu vam svoju debelu sliku od danas 🥰 
    https://ibb.co/MZTFLw4Sta se tice posjeta-najrade nikog ne bih puštala dok ne prode zima,ni zbog sebe ni zbog bebe…mogu doci moji roditelji i mama od dragog s maskama i to kratko…ostali imaju dicu vrtićke/ skolske dobi (nase sestre) i to mi je prerizično…vLjda se slažete sa mnom i valjda necu bit zlocesta alo zabranim i njima posjete!sta kazete? 🤕

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com]

  • coffeebean

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Hej drage curke,
    čitam vas već dugo dugo jer sam prvi puta trudna i nemam baš prijateljica oko sebe koje imaju djecu pa upijam kao spužva sve što pišete. :)
    Trudna sam 23 tjedna, stiže mala djevojčica 16.02.2022. 
    Sad mi se smirila situacija oko posla pa ću vam se pridružiti u tipkanju i druženju. :)

  • Avatar Beaa

    Beaa

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Sve ste preslatke fit trudnice 🥰. Zao mi je svih koje je zadesila počast zvana korona, uistinu se nadam da se proći bez velikih posljedica. 
    Ne bih da vas plašim, sto se posjeta tiče, moj suprug je doktor, radi sa koronom i imali su vise puta novorođene bebe koje su morale u bolnicu zbog toga sto je netko od baka i djedova zarazio ih sa koronom, neke su bile u težem stanju. Tako da svatko treba raditi prema svojim uvjerenjima, ako je netkome bitnije da se rodbina, roditelji ne uvrijede od bebinog i licnog zdravlja onda neka prema tome i radi. 

  • Avatar Taya_

    Taya_

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Cure sve ste predivne s tim slatkim trbuščićima 😘
    Coffeebean dobrodošla i čestitam na curki.. ❤ što nas je više to bolje.. 😉 mnoge od nas će tu prvi put dobiti bebu pa ovaj forum stvarno super dođe..🤗

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt)
    11.21. 🩰baby N
    12/23 radimo na bebi br. 2🤞

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    coffeebean

    Hej drage curke,
    čitam vas već dugo dugo jer sam prvi puta trudna i nemam baš prijateljica oko sebe koje imaju djecu pa upijam kao spužva sve što pišete. :)
    Trudna sam 23 tjedna, stiže mala djevojčica 16.02.2022.
    Sad mi se smirila situacija oko posla pa ću vam se pridružiti u tipkanju i druženju. :)

    Dobrodošla i čestitam ❤️🥰
    Napiši slobodno kad ti je idući pregled pa te zapišem na našu listu 🤰

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Josipa ma kakva debljina, preslatka si trudnica! 
    Ciffeebean dobro nam dosla 🎉🎉

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • coffeebean

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Taya i Freya_444 hvala puno na toploj dobrodošlici. :) 
    Idući pregled je 03.11.2021. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.