Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Lota cestitam na dobrom pregledu
    Jelenko suoer za negativan bris 🎉
    Sretno na pregledima danas

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jutro svima! 
    Bambina sretno danas! 
    Jelenko super da nije korona! Nek bakterije čim prije odu!
    I ja prijavljujem ružne snove sinoć- muž i ja šetali po New Yorku 😆 i sve je bilo krasno dok nismo došli u hotel i ja na wc a ono gaće krvave. Ah ok, bolje u snovima nego stvarno. 
    Pozdrav svima!!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😁🌼🌼
    Bambina, sretno danas ☺️
    Jelenko, super da nije korona 💪 

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Cestitam svima na pregledima ako nisam jos cestitala! 
    I jelenko tebi na negativnom brisu! 
    Bambina sretno danas! 
    Jelena uh, mrzim te snove! 

    Ja sam usred noci isla na wc i nakon brisanja mi je bila doslovno ovako kao zarez velicine —> , crvena crtica. Kasnije vise nista nista, beba se normalno javlja. Jutros sam se sjetila da sam se sinoc i depilirala pa se nadam da je to od toga nesto. Instikt mi govori da nema potrebe za panikom

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    LadyD

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

    Zelena 36Ovo kopiraj 😆https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

    Hvala ti 😘

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Jutro svima... 🌧️🌧️☔
    Ja sam vam žešća koma već dva dana... Prekjučer navečer dok sam se četveronoške uspinjala na krevet,kao da mi nešto puklo u preponi, taj zvuk.. toliko me boljelo da sam Lupocet popila... I jučer cijeli dan boli, ta jedna točka... Malo teže idem stepenicama, a kad duže stojim, sve me rastura... Tako da sam u horizontali cijele dane... Još je curka prehladena, kaos u vrtiću i školi zbog zaražene djece( a javno dali info u novinama da je samo 1osoba zaražena, a osobno znam da je 8djece isti dan-prekjučer-dobilo + nalaz na covid)... Tako da smo odlučili da će ona do daljnjeg doma biti... Srećom je ovaj tj bila samo 1dan u vrtiću...👍 Za negativne nalaze, 🤞 za što brže rješavanje bakterija i popravak nalaza, curama koje su sve bliže terminu, još malo stisnite noge i mazite buše da bebe što duže ostanu tu di jesu, na sigurnom ❤️Što se posjeta tiče, mislim da ću ovog puta biti itekako rigorozna... Jer prvi puta sam došla iz bolnice u petak, a u subotu stric i familija,njih 7, uključujući toddlera i bebu od nepunih god dana, svi se naslikali na vratima taman za vrijeme ručka,bez najave.... I svi bi malu navlačili i ljubili .. kad sam rekla da je ipak još premala, svjetska uvreda... Sad ću dati do znanja da prije navršena 2mj sigurno, ali SIGURNO ne primamo posjete.... Pa kome pravo, kome krivo... 
    Drugo ništa ne znam,jer mi to moj trudnički mozak sve strpa u vreću neku koju izgubi... 🤣🤣🤣 Nema tu pomoći hahaha

    .. what doesn't kill us, makes us stronger...

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jutro cure i sretno na pregledima 🤞
    Slee sigurno je to, ne bi bilo tako malo da je nesto ozbiljno, samo opusteno 🤗
    Ja sam sinoc jedva zaspala, uhvati me sindrom nemirnih nogu pa ili kasno zaspem ili se rano probudim pa produzim do 10 u krevetu 🙄 Jutros sam uspjela rano ustati pa sam izribala wc i pola kuhinje. Moram jos do hematologinje pa na kavu sa svekrvom a muz kasno dolazi doma pa planiramo na veceru ako nesto ne iskrsne. Danas bi nam trebala stici narudzba iz vitapura pa moram i osloboditi sobu 😊
    Zelim vam svima lijep petak sa sto manje briga oko korone 🧡

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Margo

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno na pregledima.Gdje ste kupile, ili gdje ćete kupiti spavaćice za dojenje?

    👩‍🦰31
    🧔31
    👩‍💼12/2013 ❤️
    5/2021 ➕
    31.01.2022 termin 💙

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Jutro svima, mi smo obavili testiranje, čekamo sad mail. Držite nam fige da bude negativno sve.
    Zaboravila sam prijaviti idući pregled za 10.11.
    Tad ću već biti 32 tjedna, ajme samo da to dočekamo..

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Čitam malo zaostatke i vidim da je netko tajio trudnocu.. Dakle nisam jedina 😂
    Tek smo prije koji dan rekli roditeljima od dragog i vec mi sad idu na zivce 😩
    Od pitanja zenidbe, savjeta, razmisljanja ko od rodbine ima kolica (naravno da ne zelim ni cuti za to) do toga da bi se trebalo dog s mojom mamom (btw duplo smo punoljetni)
    Doslovno mi je muka.. Tako da sto se tice posjeta, bolje da se nitko ni ne najavljuje jer sam vec sad nervozna 😂😂😂😂
    Vidim u kod svakoga nea korona.. Iskreno se nadam da smo s tim na gotovi do kraja godine, jer ovakav zivot kakav je posljednje 2 god ubit ce nam psihu totalno

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.