Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Meni došao prije nekih 15 min na mail nalaz od brisa, negativan

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Schinin

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Posto imamo dosta bolesnih muzeva u grupi Evo jedna slikica da znate s cime se borite 🤪
    https://ibb.co/ZT5rsB6
    Prevod: kad muskarci imaju temperaturu 🤣🤣🤣
    Jelenas Pa naravno, doktoru a jos podvukla vaznost tog naredjenja😂😂😂
    Lily probali smo na spricu i milom i silom, samo ispljune, probali smo razlicite case-casice, soljice, pomijesati Sirup u vodu, mlijeko, sok, kakao itd. Samo ode u kuhinju prospe u sudoper I kaze kako je yack 🤦‍♀️ I na slamkice, kasicice i vise ne znam sto nismo isprobali - nece 😔 a jbg ja cudno pa I moja djeca drugacija 🤷‍♀️  Obicno svi kazu da djeca vole te Sirupe onako slatke ali eto, moji nece
    Nela ja sam za vaginalni porod (sa medicinskog gledista) ako bas ne mora  carski, jer na kraju ima vise “pozitivnih” odobina, a carski je ipak operacija na koliko ona bila rutina. To da je dioptrija Indikativs za carski je JAKO zastarjelo misljenje, prije je to cak bila indikacija za prekid trudnoce 🤦‍♀️ U medjuvremenu ima jako puno studija na tu temu I biti jedna nije nasla nikakvu korelaciju izmedju dioptrije, ostecenja oka i vaginalnog poroda. Mislim odluka je na tebi I svakako bi to preporucila drugo misljenje a i ti malo pro kud kak o tome. 

    👩🏻‍⚕️40 👨🏻‍⚕️53


  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Schinin poslala ti podugačak mail🙈 Pa kad uhvatiš vremena i volje☺️

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Bumbasor

    Mi smo danas uredili do kraja kutak😎
    Zakucan posljednji cavlic 😀
    Rad velikog brata, velike seke i mene koja samo smeta…🙂
    Evo slicice:
    https://ibb.co/b6bpNZS
    https://ibb.co/n1cCGz3
    https://ibb.co/GnR0D1q
    https://ibb.co/k5L0wtY
    https://ibb.co/QP8cR3Z
    https://ibb.co/qYThn0D
    https://ibb.co/Lpf7pNR
    https://ibb.co/7t1J4dy

    In love 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
     Predivno je i svaka cast ekipi 😉
    Miraclebaby ideja ce doci 😉 a nadamo se i kojoj slicici kad zgotovis 😊

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Lota_twins

    Evo i mene s pregleda…sve je ok🥳🥳 i dalje jedan veci od drugoga ali dr.kaze da dok se oni razvijaju normalno i rastu stalno da to nije nista zabrinjavajuce…jedan ima 969g a drugi 668g. Za 3 tjedna narasli su oba za cca 350g🙂 cerviks je 3.5cm sto je ok iako bi bio zadovoljniji da je iznad 4, ali sam zatvorena i usce je ok…Tlak mi se povisio ali na svakom pregledu bude tako…to radi stresa od pregleda valjda🙈 doma kad ga mjerim je 120 sa 65..
    Sto se tice posjeta ja ne planiram osim vrlo uske obitelji (roditelja mojih i njegovih i sestara) da dodu vise kao pomoc, a vidit cu kakva ce situacija biti s koronom pa ovisno o tome ce i maske nositi…
    Sobica koja je objavljena je 😍😍 hvala na idejama🙂

    Cestitke na dobrom pregledu.... neka oni samo rastu tako do kraja 😘

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Drage moje.... citav dan nadoknađujem jer uzimam time-out u borbi sa odjecom... znaci da je 1/4 gotova.... uspjela sam bebine stvari odvojiti i opranu robu razvrstati i odvojiti dobar dio koji ce cekati iducu godinu... i tako si sve mislim da jos nekih bar 4-5 ljudi zivi samnom.... i bas sinu kazem ako ih sretnes de nek krenu prat suđe i usisavat... djete me gleda i sutke mi otisao skuhat kamilicu i doneo extra jastuk na kutnu... mislim da sam se bas unervozila 😂😂😂😂😂😂😂
     Tjesim sama sebe da ce bit i boljih dana zato nezamjerite na 300 mojih   postova danas.... KORONA ! Zelim vam svima brz oporavak sa 0 simptoma  i negativne testove..  
     Hvala sto postojite i sto ste mi olaksali ovaj dugiiii dan 😘

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Angel nam se nije javila? 

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar JanaL.

    JanaL.

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Joj kad vidim koliko opet ima tih izolacija i korone…😔 s nekim prijateljima se dogovaramo za neko druženje (dok sam 2u1 i dok još mogu) ali svi su sad nešto šmrcavi ili su bili u kontaktu s nekim tako da sve nešto odgađamo, a situacija sve gora. Ful mi je žao ali i ja namjeravam poslije poroda posjete ograničiti. Ne samo zbog korone nego općenito ne zelim da mi se itko vrti po stanu bar prvih mjesec i po. Jedino ćemo starcima reći da mogu doći, ali opet bez puno muvanja, ljubljena i zadržavanja. Drugi nek se strpe. Još nam skoro svi prijatelji imaju djecu vrtićare , a sad kreću viroze… Svima bi to trebalo biti normalno da se suzdrže od posjeta. Beba će biti i dalje beba i sa 4 mjeseca…svjesnija okoline i ljudi, pa ne vidim radi čega treba nahrlit odmah po porodu…ko da je neko natjecanje…ko će prvi🙃
    Super za dobre preglede! 
    Bumbasor soba je predivna! Super mi je kad se nešto sam napravi… handmade stvari i sl. Nekako daju dušu i ljubav. Bravo za male umjetnike! ❤
    Maša ma ne trebaš se ispričavati samo sam htjela reći da treba provjeriti gdje će se testirati pratnja bez obzira gdje rodile (ne samo za Rijeku). Napisala sam to jer mi je poznanik baš prije 3 dana izvisio jer je mislio (zapravo su ga s ginekologije poslali….pa ako prođe, prođe) da se može testirati na hitnoj. Na hitnoj po pravilu testiraju samo svoje pacijente. Govorim za Rijeku i zato jer mi dragi tamo radi. (Iako ako naletite na suosjećajnog dr. mogi bi vas testirati na hitnoj). Zzjz koji je par koraka od kbca isto testira, ali oni su do 13 -15 s nekim dežurstvom do poslijepodne (nisam sigurna za vrijeme pa bi trebalo provjeriti). Medico isto testira, ali nisam sigurna dali su ovlašteni za davati potvrde. Uglavnom ženske, trudovi radnim danima od 8-13 🤣
    Sta se tiče kila nije možda puno 5 kg u dva mjeseca, ali je puno ako sam 6 kg dobila u prvih 6 mjeseci 🤭. Ne znam kako je vama ali ja sam si tako nezgrapana…jedva navucem čarape, tenisice mi dragi veže ili nosim one koje se samo navuku. Nekako sam došla u fazu da ako mi doma nešto padne na pod gledam u taj predmet i računam dali je baš nužno da ga podignem ili može pričekati da to netko drugi obavi😅🤭🙈  Čak mislim da nemam toliko velik trbuh ali kad se sagnem ili ostanem bez zraka ili vratim sta sam jela prije.

    💙👶 07.12.

  • Avatar JanaL.

    JanaL.

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Anameri to su ti muški🙈 ja sam svom slikala pol dm i Mullera da mu pošaljem sliku ako mi sta zatreba kad budem u rodilištu ili za kasnije. 
    LadyD ah ti podstanari🤣
    Drage moje čuvajte se, a svim pozitivcima neka prođe s minimalnim simptomima. 

    💙👶 07.12.

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Pregledi 🤰🤰💞:
    Bambina-22.10.
    Jelenko93-22.10.4D
    Ri-23.10.
    Teeny-25.10.
    jelenas-25.10.
    aurora12-26.10.
    JanaL-26.10.
    ginger39-26.10.
    Ivana2007-26.10.uzv
    Bea-27.10.
    Schinin-27.10.
    Peggy Carter-27.10.
    Margo-27.10.
    Lota_twins-27.10.fetalni echo
    Luu-27.10.
    Bruna257-27.10.
    Lorena3009-27.10.
    Ivana2007-28.10.
    Taya-28.10.
    maLa14-29.10.
    josipab-29.10.
    Mum of four- 29.10.
    Slee-29.10.
    Lori-29.10.ogtt
    Alin-29.10.
    ana_88- 2.11.
    Bumbasor-2.11.
    Embarasada-2.11.
    Maša-2.11.
    Clarissa-3.11.
    anemi2022-4.11.
    Scarlett-4.11.
    Limunka🍋-4.11.
    jelenas-4.11.
    Freya_444-5.11.
    Popsi-5.11.
    Mo_zg-5.11.
    Bela_le-8.11.
    Meaa-8.11.
    Lori-9.11.
    novasrećica-9.11.
    Bea-10.11.
    LadyD-10.11.
    Lota_twins-10.11.
    deedee505-11.11.
    Jagodica1988-15.11.
    Upitnica_st-15.11.
    XOXO-15.11.
    Larchi29-15.11.
    Roberta2111-16.11.
    Schinin-16.11.
    Miraclebaby27-16.11.
    Sirenita-23.11.
    AnnaO-26.11.

    Lucija 16.12.2021.💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.