Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Bumbasor

    Masem svima💜
    Zgodne ste🥰
    Meni je danas dosao dragi i odmah sam ga zaposlila😛…sad spava jer mu se sve poremetilo od letenja🤣🤣🤣
    Vagala sam se pred njim i imam 85kg😆😆covjek je u soku nada da necu doci do stotke😝. Dugo sam se dobro drzala s obzirom da sam usla s velikim viskom no eto. Rekla bi moja mala k vrapcu😝
    Evo jedne friske i od mene.
    https://ibb.co/cJFgnNQ

    Ma baš si slatkaaaa 😍😍😍

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Mene danas baš presjeklo popodne, skužila sam da mi baš sve manje odgovara sjedenje, na bilo koji način, imam ogroman pritisak onda kasnije jer je bebi glavica dolje 🤣😁 počela me leda boljet, pritisak dolje, al evo stalo brzo kad sam se ispružila 🤣 sve više saće krećem kao 🦆🦆 , baš sam si smiješna 🤣🤣

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Coffebean dobrodosla 🥰🥰
    Bumbasaor sladak trbuscic al majica mi je još bolje 🤣🔝

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙

  • Avatar Bambina

    Bambina

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    freya_444

    Mene danas baš presjeklo popodne, skužila sam da mi baš sve manje odgovara sjedenje, na bilo koji način, imam ogroman pritisak onda kasnije jer je bebi glavica dolje 🤣😁 počela me leda boljet, pritisak dolje, al evo stalo brzo kad sam se ispružila 🤣 sve više saće krećem kao 🦆🦆 , baš sam si smiješna 🤣🤣

    Freya, pa kako ti neće smetati, stvarno si u visokom tjednu.. 😊😊😊😊
    Ja sam u manjem pa nikako ne trpim sjedenje, na poslu pogotovo, stalno se dižem i šetkam od ureda do ureda.. 😄 Ja sam i službeno u fazi da ne mogu sređivati nokte na nogama, a i depiliram se napamet, haha.. 

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Lori ja pratim Unu već dugo dugo, htjela sam je angažirati u prošloj trudnoći, pa i u ovoj ali sad je nemoguće 😂😂 Jesi to bila na ovom jučerašnjem predavanju? Ja sam tako htjela i baš mi je krivo da nisam mogla :( 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Bambina bravo za pregled Držim fige za nalaze ogtt-a, mene to iskustvo ceka idući petak.
    Bumbasor zgodna si
    Jelena da da, jučer sam bila, mislila da neću stići, imala neki ludi dan, kasnila...
    Možda bude još koja edukacija

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Lori🍀

    Bambina bravo za pregledDržim fige za nalaze ogtt-a, mene to iskustvo ceka idući petak.
    Bumbasor zgodna siJelenada da, jučer sam bila, mislila da neću stići, imala neki ludi dan, kasnila…
    Možda bude još koja edukacija

    Meni je Una zakon, jako draga cura se čini 😍
    Pratim ju i vidim da nosi sinčića, baš lijepo ☺️
    Upravo čitam njenu knjižicu o dojenju i za svaku preporuku je :)

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Bumbasor imaš poruku na ig 😂😂
    Lori ma super! Ma mislim da većinom “znam” sve, dugo je pratim pa već otprilike znam njene tekstove i savjete napamet. Mislim da ne bude više držala, mislim da je ona tako negdje s terminom kao i mi :)

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Bambina

    freya_444

    Mene danas baš presjeklo popodne, skužila sam da mi baš sve manje odgovara sjedenje, na bilo koji način, imam ogroman pritisak onda kasnije jer je bebi glavica dolje 🤣😁 počela me leda boljet, pritisak dolje, al evo stalo brzo kad sam se ispružila 🤣 sve više saće krećem kao 🦆🦆 , baš sam si smiješna 🤣🤣
    Freya, pa kako ti neće smetati, stvarno si u visokom tjednu.. 😊😊😊😊
    Ja sam u manjem pa nikako ne trpim sjedenje, na poslu pogotovo, stalno se dižem i šetkam od ureda do ureda.. 😄 Ja sam i službeno u fazi da ne mogu sređivati nokte na nogama, a i depiliram se napamet, haha..

    Ma da, brzo ću se prebaciti na pilates loptu 😁🤣 moram do decathlona po nju 🤗💪

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Freya evo ti jedna fotka mene par sati prije nego mi je krenuo porod, 12.11.2018., rodila 13.11. u 15:10 
    😂😂😂 
    https://ibb.co/yB22r2M

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.