Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anemi2022

    anemi2022

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Cure sretno danas na pregledu 🤗

    A curama koje su u prošlosti izgubile bebu šaljem puno ljubavi i podrške. Ne želim uopće zamisljati tu bol 🥺 

    Bela i ja sam užasno razočarana izborom za deckica po dućanima. Udes unutra i budu tri police krcate robice za curice i onda jedan mali kut za dečke 😳
    Jelenas, juče je bio 17. I ja sam u svojoj glavi isto računala ulazak u 6.tj mjesec 😂

    Nelanr, zvijezdice se i meni pojave kad mi padne tlak. Samo sidnem, odmorim i pijem vode i onda prođe ☺️

    29👫🏻34
    Termin 👶🏻💙 17.2.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar tierra

    tierra

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Mum of four

    tierra

    Jutro okruglice. Mi smo jutros obavile vađenje krvi za krvu sliku, zeljezo i to. Pa smo u Bipi nesto kupile i pokupile Bipo paketic.
    Ovo je sadrzajhttps://ibb.co/tHSPmPG [ibb.co]

    - chicco dva jastucica za prsa - tog stvarno svaki brend ima svoje i nemam pojma koje su razlike 🤔
    - pampers baby vlazne maramice x12 - posluzit ce
    - lo&la silikonski sisaci 0+ - nemam pojma sto cu s tim, pretpostavljam da treba imat bocicu od istog brenda a na taj trik me nece dobit :P
    - jar 3x kapsule za pranje suđa - nemam perilicu pa je bespotrebno
    - frosch mali detergent za suđe - ovo je super jer sam zaboravila da bi i to trebalo nabavit
    - sudocrem mini pakiranje - isto je sadrzavao i dm paketic, super
    - oral b pasta za zube, cini mi se full size - testirat cemo
    - pampers dvije pelene u velicini 4 - ovo cu vjerojatno negdje izgubit dok beba ne dode do velicine 4 :)
    - prekrasna mekana toaletna torbica

    Svebu svemu, super paketic o vecina stvari su korisne. Ali bila bi super i samo torbica da se dobije jer zove na mazenje 😊

    Jel se to moras negdje registrirat za paketic ili samo pitas u bipi? Ja idem sigurno jednom tjednom i nitko mi nije spomenuo


    Ovo sto je Jelenko napisala + samo za nove clanove bipo kluba od 1.10.
    Vidi na njihovim stranicama, vjerujem da pise sve

    👧🏻33👨🏻33
    👶🏻Amelie 12.12.2021. ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Bru1502

    Bru1502

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Nije los taj bipin paket, mora cu i ja preuzet :). 
    Sto se tice zvjezdica i meni je to prilicno poznato (najvise prvih mjeseci trudnoce). Kod mene se javi ugl zbog niskog tlaka, kad moram negdje disat pod maskom u zatvorenom (i ako je vruce). Evo sad mi je u krvi pokazalo nisku razinu zeljeza, a evo po internetu stoji da i on moze bi uzrok za umor, slabost i vrtoglavicu. Uglavnom spas mi je kad sjednem, uz bocu vode i nesto za mahanje dobro dodje.  Zadnji put na trudnickom tecaju mi triput doslo tako slabo, morale su me mahat, drugim trudnicama nista…mislim da cu se u radjaoni onesvijestit par puta. 😄

    Mateo 30.11.21

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Freya pomakla sam datum pregleda na ponedjeljak popodne. Dakle brišemo 21.10., novi datum je 25.10. kod socijalnog i 4.11. kod privatnog. Thanks! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    jelenas

    Freya pomakla sam datum pregleda na ponedjeljak popodne. Dakle brišemo 21.10., novi datum je 25.10. kod socijalnog i 4.11. kod privatnog. Thanks!


    Može, ispravila sam 💪🤰

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Ja sam danas uzela jedno medo odijelce/skafander u C&A za moju curku i u to ću ju stavljati kad budem ju vozila u kolicima, uzela sam broj 62 da joj bude komotnije 🥰💋 imaju presladak izbor. Još sam dobila 15% na iduću kupnju na webu prijavom na njihov newsletter, mora se iskoristit u roku od 14 dana :)

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Iii službeno počinjem slagati torbu za rodilište i rađaonu jer sam sve kupila što sam trebala ☺️

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar anemi2022

    anemi2022

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Bru1502, mene je isto užasno strah da se ne onesvijestim za vrijeme poroda jer vječito padam u nesvijest 😅

    Zaboravila sam staviti slikice našeg zadnjeg ulova 🥰 tako mi je teško odoliti ovoj maloj robici iako znam da će je prerasti u roku misec dva 😅
    https://ibb.co/hB3Kq5s [ibb.co]

    https://ibb.co/DG9xG5X [ibb.co]

    29👫🏻34
    Termin 👶🏻💙 17.2.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    E da, moraš bit novi član bipo klupa tako je😅🙈

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar JanaL.

    JanaL.

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Maša🥰🤰🏼

    Jana ides u Ri rodit?


    Da, u Rijeci sam. 

    💙👶 07.12.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.