Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beaa

    Beaa

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Jutro cure, hvala svima na riječima podrške i razumijevanja. Šaljem veliki zagrljaj sestrama po gubitku koje su morale ići istim putem, nažalost. 
    Jelenas ja sam danas punih 22t i moja app mi kaže da sam ušla u 6-ti mjesec 🤷🏻‍♀️. 
    Josipa sretno sa ogtt, biće to sve super. 
    Ostalim curama koje imaju pregled želim lijepe vijesti 🍀. 
    Ostatku ekipe želim lijep jesenji dan ♥️

  • nelanr_

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Svim vama sto ste izgubile bebe to su sad vasi mali andjelcici i cuvaju vas, ne mogu ni da zamislim kolika je to bol ❤️🙏
    zgaravica bolna tacka od pocetka trudnoce upravo tako kako je Meaa. opisala i sinoc me je probudila  vode preko noci popijem dosta i rennie al cu preci na reduflex da vidim da li je on bolji
    gospodarice prstenova drago mi je da ste izasle i da ste bolje ❤️
    _
    da li se nekom desavalo da vidi zvjezdice? juce dok sam pravila rucak okrenem se ucini mi se da sam musicu vidjela kad ispred ociju kao sljokice padaju ko snijeg 2-3 min vise se nije ponavljalo al dovoljno da me isprepada?

    boy 💙🌍

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    jelenas

    Dobro jutro cure!
    Meni je žgaravica mislim najgora trudnička tegoba (sva nesreća u tom!) i najviše mi pomaže voda, žvake i Reflustat kad baš nemrem više. Rennie nisam probala, ali imat ću baš u vidu!
    Sretno svima danas na pregledima, javite se!
    Taya imaš li ti već pregled u bolnici ili to tek za 2-3 tjedna?
    Ne mogu vjerovati da ćemo uskoro dočekati prvu bebicu, baš sam uzbuđena!! ❤️


    Još uvijek sam kod svoje doktorice.. 😀 danas ću vidjeti kamo će me dalje slati.. 😀

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Jutro cure🤗
    Ja se probudila sa pečenjem grla i baš mi je crveno, bit će dobro ako mi se ne upale krajnici jer onda završim na gadnim antibioticima i sa visokom temperaturom, oduvijek imam problema sa tim🙄🙄
    Baš me to sad iznerviralo, nikako mi ne treba to sad, ne želim još antibiotike trpat u sebe 😒
    Sretno svima danas na pregledima, ja navečer imam 4D pa se javim kad stignemo iz zg, baš sam uzbuđena što muž može samnom a zapravo to je zbog njega ja inače nebi išla😅

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Nela meni se to prije par dana dogodilo kad sam prelazila cestu, odjednom su mi se samo pojavile crne tockice. Mislim da je i to povezano s vrtoglavicama i nesvjesticama u 3. tromjescjecju pa se treba pripaziti. Prije tjedan, dva mi se uz te tockice malo zavrtilo u glavi ali brzo je proslo. Pad u nesvijest vjerojatno zapocne tako pa me malo strah, bas je ruzan osjecaj :/

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Jutro uz fini ness🥰
    Malo listam bazzar…nista posebno, odnosno vecinu imam pa mozda uzmem neke gluposti reda radi da se druzim sa dostavljacem😝

    Sretno danas svima na pregledima❣ 

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png [lb1m.lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Lori super da uspijes provest vikend u prirodi dok je jos lijepo vrijeme. Sto se shopinga tice ja sam planirala neke vece stvari mozda hvatati na online sajmu beba u 11mj. A robicu tamo na popustima pocetkom 1.mj. Nekako gledam da do kraja 2.mj imam jos ipak dosta vremena pa da tako nekako rasporedim.
    Mamice malih andela zao mi je bas svaki put cuti takve price. Ja sam proslu bebicu izgubila u 16tt. Bilo je dosta tesko sve to proci i nastavit dalje. Iskreno mislim da tako nesto nikad ne mozes do kraja preboljeti uvijek ostaje dio tebe. Al ja sam pokusala iz tog iskustva izvuc neku extra snagu. Radi prvorodenog, muza i obitelji nisam se dala pasti. Okrenula sam to u neku svoju snagu. Da se sjetim sjetim se cesto, nemam problem pricati o tome (mozda mi je i to olaksalo jer sam dosta pricala o cijelom tom dogadaju) iako naravno biram s kim pricam a s kim ne o tome. Ima ljudi koji to ne mogu cuti pa na kraju ispada da ja tjesim njih, ima ljudi koji su uvijek najpametniji pa znaju bolje od mene sta sam prosla, a ima ljudi koji stvarno iskreno poslusaju nakon postavljenih pitanja. Slazem se da bi se o ovakvim stvarima trebalo puno vise pricati. Mislim da bi pomoglo drugim zenama koje to prolaze da se ne osjecaju same. Uglavnom zeljela sam reci da ne treba pokusat zatomit i zaboravit al sigurna sam da vam daje novu jacu snagu za ic dalje.
    _____
    Sretno svima na danasnjim pregledima ❤️

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Luu

    Luu

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima danas. 🥰
    Šaljem podršku i zagrljaje svima kojima je potrebno. 🤗❤️
    -
    Mi ne dobijemo toliko komentare o spolu i broju djece, koliko tipa naspavajte se dok možete, nema spavanja narednih 18 godina, do sad ste živjeli kao kraljevi, sad ćete vidjeti tek koliki je dijete posao i sl. Točno mi oko počne trzati kad čujem to, svi po redu će dobit ječmenac.

    S ljepše strane, mi smo danas punih 26 tjedana i službeno smo ušli u 27.tjedan, 3.tromjesečje nam je za vratima. 🙈

    🙋🏻‍♀️ 25
    🙋🏻‍♂️ 25
    👶🏻 24.1.2022. - čekamo dečkića 💙

    https://lmtf.lilypie.com/zPxRp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Josipab držim fige 🤞 za dobre nalaze ogtt-a 🙂
    Aurora12 čestitke na punih 29tt 💚
    Bea čestitke na punih 22tt 💚
    Nelanr eh, ja ti imam s tim probleme.. dođe mi da se ne osjećam baš dobro pa pred sobom vidim ko neke točkice,  zvjezdice.. obično mi se onda počinje i vrtjeti pa moral ili sjesti ili leći da to prođe  jer me strah da ne padnem.. vjerojatno je niski tlak, a ja baš imam probleme sa time..
    Jelenko93 šalji nam slikice sa 4D.. 😀 sigurno si uzbuđena 😀 i nadam se da ćeš ozdravili što prije i da nećeš trebati antibiotik..🙂
    Luu čestitke na ulasku u 27tt.. 😘 joj da ti komentari.. ja ih već ni ne slušam.. pošto ne mogu spavati stvarno ali stvarno mi je najgori onaj naspavaj se dok možeš..da bi vrat onda nekome zavrnula kad to kaže.. 🙊

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Jagodica1988

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Bok svima! :)
    Saljem podrsku i zagrljaje vama koje ste imale iskustvo gubitka bebe! 🤗
    Sto se tice zgaravice, ja ju ponekad osjetim ali jos uvijek nije strasno ni cesto tako da se ne zamaram previse. Inace sam dobila preporuku za Rennie u tom slucaju, pa ako nekom pomogne, super!
    Vidjela sam ovih dana doata dobre popuste na e kupi i mall.hr, treba pratiti jer ce sigurno biti kroz 11.mjesec posvuda popusta za black friday. Ja tad namjeravam u lov na kolica. Zasad sam kupila samo kadicu i 2-3 komada odjece. I zastitu za madrac krevetica u Ikei 😁 
    Jutros sam bila na pregledu i muz je bio sa mnom pa sam bas sretna da je i on vidio bebicu na uzv-u 😊 Duga je oko 26 cm i teska 630 grama, sve odgovara tjednima i skroz je uredno a miomi nisu narasli dodatno tako da sam bas bas zadovoljna 🥳 
    Sretno svima na pregledima i sa svim ostalim, cuvajte sebe i trbuscice! 😀😍

    - MM 33, ja 32
    - rad na bebi od 03/2021., 6.6.2021. imamo plusić :)
    - rizična trudnoća zbog mioma, Duphaston od 6. tt do 20. tt
    termin: 7.2.2022., stiže nam curica <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.