Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Mum of four da ali koliko moras bit otvoren da te smjeste u radaonu? 

    Cure koje su izgubile bebice drzite se, ja sam imala jedan rani spontani pa mi je bilo tesko a mogu si mislit kako je vama koje ste ranije izgubile svoje bebice ❤️ 

    Kile meneee to toliko brine pokvarila sam se vaga i isla sam se vagat kod mame kad ono +4 kg u tjedan dana 😱😱😱 prestrasno nisam nista posebno vise pojela i bas sam u šoku i muči me to strašno 😢 neznam dali je sigurno za bebu malo smanjit hrane hahaha 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Jagodica cestitke na dobrom pregledu 💗
     Ostalima zelim samo ljepe vjesti danas sa pregleda  da nam uljepsate dan 💗
     Saljem podrsku mamama anđelcica i duboki naklon od mene za tako veliku traumu koju ste prezivile. Ja iskreno nemam osobno iskustvo ali imam u obitelji nerođenih i rođenih anđela  i znam da nije nimalo lako to sve prolaziti i stojati na svojim nogama i  dalje se boriti…  saljem big hug 💗
     Ja jos nemam tih vecih tegoba sa zgaravicom ali osjetim ponekad blago zarenje i odavno sam zapisala sta trebam iz ljekarna (hvala) ako krene 😉
     

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar JanaL.

    JanaL.

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Šaljem zagrljaj curama koje su ostale bez bebe😔
    I mene žgaravica muči kao na početku trudnoće. (Peće me u grlu i kad legnem osjećam šta sam jela prije) Ne pomaže ni rana večera ni šetnja poslije večere nego Rennie tablete i to obično dvije. Frendica mi je na početku kupila Reflustat…kaže da ona nije mogla bez toga leć u trudnoći. Jednom sam ga probala i pomoglo je. Tako da ću to kombinirati. 
    Slee dobro da je s bebom sve ok. Valjda će danas biti nalaz urinok. Držim fige da sve dobro prođe.
    Nelanr po opisu je pad tlaka. Ja kažem da vidim planktone🙃. Legni i podigni noge na jastuke. Čuvaj se❤
    Nivasrećica baš si me nasmijala 🤣 Mene je neki dan na ulici žena zaustavila da kaže da nosim dečka jer je trbuh prema naprijed 🤭 Dragi mi govori da bez veze idem kod ginekologa kad mogu kod ove gospođe😂
    Maša sve frendice koje su rodile s muževima su mi rekle da su im muževi došli samo u rađaonu jer su prije ispunjavali papire, pa dok su ih obukli…e sad dali se vremenski to tako poklopilo ili im je procedura u rodilištu takva ne znam, ali ću uskoro saznati 😅 
    Rade brzi test za očeve, a mame dobiju uputnicu prije termina (informacija od prije 1.10. ).
    Sretno danas na pregledima!

    💙👶 07.12.

  • Avatar tierra

    tierra

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Jutro okruglice. Mi smo jutros obavile vađenje krvi za krvu sliku, zeljezo i to. Pa smo u Bipi nesto kupile i pokupile Bipo paketic.
    Ovo je sadrzaj https://ibb.co/tHSPmPG [ibb.co]

    - chicco dva jastucica za prsa - tog stvarno svaki brend ima svoje i nemam pojma koje su razlike 🤔
    - pampers baby vlazne maramice x12 - posluzit ce
    - lo&la silikonski sisaci 0+ - nemam pojma sto cu s tim, pretpostavljam da treba imat bocicu od istog brenda a na taj trik me nece dobit :P
    - jar 3x kapsule za pranje suđa - nemam perilicu pa je bespotrebno
    - frosch mali detergent za suđe - ovo je super jer sam zaboravila da bi i to trebalo nabavit
    - sudocrem mini pakiranje - isto je sadrzavao i dm paketic, super
    - oral b pasta za zube, cini mi se full size - testirat cemo
    - pampers dvije pelene u velicini 4 - ovo cu vjerojatno negdje izgubit dok beba ne dode do velicine 4 :)
    - prekrasna mekana toaletna torbica

    Svebu svemu, super paketic o vecina stvari su korisne. Ali bila bi super i samo torbica da se dobije jer zove na mazenje 😊

    👧🏻33👨🏻33
    👶🏻Amelie 12.12.2021. ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Jana ides u Ri rodit? 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    I ja sam nema davno pokupila taj paketić kad sam išla u kupovinu😅

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Masa ja sam rodila davno (ne u ri) al vidim da se nije puno promijenilo do danas osim nesto postrozilo radi corone. Kod nas je situacija bila sljedeca : u predradaonu nisu pustali pratnju al bi nazvali muza cim bi zenu prebacivali u radaonu. Ja sam dosla u bolnicu sa trudovima na minutu al otvorena tek 5-6prstiju i vodenjak nije pukao sam. Stavili su me direkt u radaonu na drip tako da je muz odmah ostao samnom. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Maša🥰🤰🏼

    Mum of fourda ali koliko moras bit otvoren da te smjeste u radaonu?

    Cure koje su izgubile bebice drzite se, ja sam imala jedan rani spontani pa mi je bilo tesko a mogu si mislit kako je vama koje ste ranije izgubile svoje bebice ❤️

    Kile meneee to toliko brine pokvarila sam se vaga i isla sam se vagat kod mame kad ono +4 kg u tjedan dana 😱😱😱 prestrasno nisam nista posebno vise pojela i bas sam u šoku i muči me to strašno 😢 neznam dali je sigurno za bebu malo smanjit hrane hahaha

    S prvom sam dosla 6 ,a drugom 4.. s drugom sam bila u predradjaoni jer su moji trudovi stali i tamo sam provela noc. Ujutro sam odlučila da cu uzet drip. Pripremili me (klistir,vadili krv,pukli vodenjak) i odmah smjestili u radjaonu. Tako da cim krene porod bili trudovi ili puknuce vodenjaka ides u radjaonu.

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    tierra

    Jutro okruglice. Mi smo jutros obavile vađenje krvi za krvu sliku, zeljezo i to. Pa smo u Bipi nesto kupile i pokupile Bipo paketic.
    Ovo je sadrzajhttps://ibb.co/tHSPmPG [ibb.co]

    - chicco dva jastucica za prsa - tog stvarno svaki brend ima svoje i nemam pojma koje su razlike 🤔
    - pampers baby vlazne maramice x12 - posluzit ce
    - lo&la silikonski sisaci 0+ - nemam pojma sto cu s tim, pretpostavljam da treba imat bocicu od istog brenda a na taj trik me nece dobit :P
    - jar 3x kapsule za pranje suđa - nemam perilicu pa je bespotrebno
    - frosch mali detergent za suđe - ovo je super jer sam zaboravila da bi i to trebalo nabavit
    - sudocrem mini pakiranje - isto je sadrzavao i dm paketic, super
    - oral b pasta za zube, cini mi se full size - testirat cemo
    - pampers dvije pelene u velicini 4 - ovo cu vjerojatno negdje izgubit dok beba ne dode do velicine 4 :)
    - prekrasna mekana toaletna torbica

    Svebu svemu, super paketic o vecina stvari su korisne. Ali bila bi super i samo torbica da se dobije jer zove na mazenje 😊


    Jel se to moras negdje registrirat za paketic ili samo pitas u bipi? Ja idem sigurno jednom tjednom i nitko mi nije spomenuo

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Mora se potrošit 150 kn na proizvode za bebe i onda se dobije paketić i moraš bit član bipo kluba☺️

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.