Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar JanaL.

    JanaL.

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    jelenas

    Jana moj jastučić s košticama je iz Mullera, mi nismo nikad koristili ali sam isto mislila da je dobro imati.
    I ja baš jedva čekam dogurati do 30+ tt, nekako sve počne biti stvarnije. Iako se moram primiti i odjeće uskoro, to svakako prije Božića, da vidim što ostaje, a što ide i da napravim mjesta u ormaru.


    Hvala vam cure! 
    Bru vidjela sam taj iz dm dok sam googlala, ali ga u dm nisam našla. Možda ga kod nas općenito nemaju jer ga nema ni u web shopu. Pogledat ću u Mulleru. 
    A šta se tiče obraćenja, ja sam zimogrozna pa mislim da ću ja malog zabundat skroz 🤭 Dragi će bit glas razuma. 
    Limunka, znači ako je ispod 22 € ne plaćaš onaj porez „ na manje pakete"? A za iznose iznad 22e (do 150e) automatski se obračuna taj VAT u košarici ? 
    Zelena, ako naručim knjigu stigne mi brzo…za 7-10 dana. Jednom sam naručila dvd koji je putovaoooo ma mislim mjesec i više. Neznan o čemu ovisi. 

    💙👶 07.12.

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Alexandra & Lorena, drago mi je da je sve okej 💋💗

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Citam vas danas pomalo, nikako da se javim🙂
    Trbuscici su😍
    Drago mi je da cure iz bolnica pomalo idu svojim kucama💙
    Nama je danas punih 30 tjedana🤰💙leti brzo, neka preleti jos 6 tjedana barem i to je to. 

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Limunka 🍋

    Limunka 🍋

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    JanaL.

    jelenas

    Jana moj jastučić s košticama je iz Mullera, mi nismo nikad koristili ali sam isto mislila da je dobro imati.
    I ja baš jedva čekam dogurati do 30+ tt, nekako sve počne biti stvarnije. Iako se moram primiti i odjeće uskoro, to svakako prije Božića, da vidim što ostaje, a što ide i da napravim mjesta u ormaru.

    Hvala vam cure!
    Bru vidjela sam taj iz dm dok sam googlala, ali ga u dm nisam našla. Možda ga kod nas općenito nemaju jer ga nema ni u web shopu. Pogledat ću u Mulleru.
    A šta se tiče obraćenja, ja sam zimogrozna pa mislim da ću ja malog zabundat skroz 🤭 Dragi će bit glas razuma.
    Limunka, znači ako je ispod 22 € ne plaćaš onaj porez „ na manje pakete"? A za iznose iznad 22e (do 150e) automatski se obračuna taj VAT u košarici ?
    Zelena, ako naručim knjigu stigne mi brzo…za 7-10 dana. Jednom sam naručila dvd koji je putovaoooo ma mislim mjesec i više. Neznan o čemu ovisi.


    da :) ALI… (mora ali)… za iznos narudžbe od 250kn ili više je besplatna poštarina (u protivnom zna biti “skuplja pita nego tepsija”) tako da se svakako isplati ciljati na iznose iznad 250 kn do 150 eura. prije su nudili testera proizvoda za par centi uz koje se dobije free shipping neovisno o iznosu, no toga dugo nisam vidjela u ponudi.

    u svakom slućaju, čak i uz PDV, cijene puno artikala znaju biti i po 50kn povoljnije nego u HR.

    [lilypie.com]

  • Avatar tierra

    tierra

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Lilli nestala je slika :(
    Lorena i Alexandra suuuper. Samo dobre vijesti od sad do poroda vam zelim!!!
    Bumbasor cestitam na 30.tjednu
    Cure, ja sam se danas srusila u kuhinji kad sam spremala rucak. Do cca 13h nisam popila ni kap tekucine. Glupa sam, znam, nemojte slijediti moj primjer. Sve je ok sad, rucak se tek sad kuha jer je na kraju bila narucena dostava :)

    👧🏻33👨🏻33
    👶🏻Amelie 12.12.2021. ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Beaa

    Beaa

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Ja sam danas od poslije podne nikakva. Bliži se datum termina bebe koju sam izgubila spontanim i tako mi je nešto teško oko srca, terorizirala sam ukucane svojom nervozom i sad mi je tako zao. Uvijek sam se pitala zašto je toliko teško ženama koje izgube bebu spontanim u ranoj trudnoći posebno ako već imaju jedno dijete. Nisi niti osjetio pokrete, niti spol saznao, zašto je tako teško nositi se sa tim gubitkom. Danas sam slučajno nasla sliku sa uzv od te bebe i toliko sam se isplakali da me sada glava boli od plakanja. Bez obzira sto je nikad nisam niti hoću držati u naručju to je bila moja beba i ne smijem da ju zaboravim. 
    Nadam se da je vama poslijepodne prošlo u veselijem tonu. Laka vam noć 🍀

  • ana_88

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Dobro su cure napisale-mlijeko/mlijecni proizvodi smanjuju apsorpciju zeljeza; C vitamin ga povecava i zato se cesto pripravci nalaze u kombinaciji.
    Cure bravo za prstenove, bas sam sritna zbog vas da je sve ok!
    Bea skroz te shvacam, ja sam oko termina izgubljene bebe bila van sebe, a i sad sam kad se sjetim..muz odma skuzi i onda me trgne i spomene sadasnju trudnocu a meni nekad od toga bude jos gore. Bas je to ogromna bol. Nama je to bila prva trudnoca, prvo iscekivanje, sve. Nekad mislim da se od tog nikad necu oporavit. Ne daj Boze nikome.

    👩🏻 33
    🧑🏻36
    01/21 missed ab. 9 tt
    05/21 +
    Euthyrox 12,5 mg, Novalac prenatal, prije Kendural sad pauza
    Termin 08.01.2022
    https://lbdf.lilypie.com/KBp4p2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2361

    Prijavi adminu

    Lorena i alexandra tako mi je drago da je sve dobro! 

    Tierra uhh, jesi jako pala ili ti se samo zavrtilo? Ja ovdje u bolnici bas puno puno pijem i stalno nas podsjecaju kako je to vazno! 
    Jelenas ajme diiiivnooooo jeee, tocno ono sto zelim! Lidem potraziti, to je next? 

    Spavanje bebe - ja mislim da cu ja samo plahtu i zimsku vrecu. Grijat cemo pa racunam da ce to biti ok. Razmisljam o ovlazivacu zraka. Ste planirale to kupiti? 

    Svasta ste jos pisae i prekrasne ste sve sve sve, bas divne! Zao mi je sto ne stizem svakoj odgovoriti i napisati nesto, jedva cekam vratiti se u rutinu.

    Ja sam danas opet imala napadaje boli. Menstrualni grcevi nisko dolje i bolovi u ledjima. Nisam mogla stat na nogu ni nista. Doktorica pogledala - zakljucak isti. Zatvorena sam, sto je super, nije mjerila cerviks da ne kopka, al kaze da joj se preko trbuha cini ok. Plodne vode ima dovoljno, beba super aktivna. Kaze - to nije povezano s trudnocom, cekamo nalaze da utvrdimo dal je urinoinfekcija ili bubreg. Trudovi hvala bogu nisu i iako tako jako boli ne otvara. Kaze da je moguce i da mi beba gnjeci mjehur i da se onda od pritiska stvaraju bakterije. Jedva cekam da dodje ta urinokultura i da ako je nesto da mi daju antibiotik i puste doma da budem na miru. U bolnici su super cure, ali je jako tesko bez svoje neke rutine, kreveta, muza, psa, hrane, ma joj. Ali prezivjet cu sve, samo da mi on bude dobro. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Lorena i Alexandra drago mi je da sve ide po planu i da nam se javljate s vijestima 🤗
    Tierra ja isto znam izignorirati hranu/vodu neko vrijeme pa sam ljuta na sebe. Mislim da nije neuobucajeno da se to dogodi u kasnijim tjednima, negdje sam procitala da se trudnice trebaju paziti nakon 28.tj. od vrtoglavica (zato ne preporucavaju voznju u tom periodu).
    Bumbasor cestitam na punom i velikom tjednu, jos par tjedana priprema i onda odbrojavanje 🙈
    Slee nadam se da ce se uskoro otkriti sto je, dotad glavno da su beba i cerviks kako treba, a terapije za sve ima 💪

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar tierra

    tierra

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Slee

    Lorena i alexandra tako mi je drago da je sve dobro!

    Tierra uhh, jesi jako pala ili ti se samo zavrtilo? Ja ovdje u bolnici bas puno puno pijem i stalno nas podsjecaju kako je to vazno!
    Jelenas ajme diiiivnooooo jeee, tocno ono sto zelim! Lidem potraziti, to je next?

    Spavanje bebe - ja mislim da cu ja samo plahtu i zimsku vrecu. Grijat cemo pa racunam da ce to biti ok. Razmisljam o ovlazivacu zraka. Ste planirale to kupiti?

    Svasta ste jos pisae i prekrasne ste sve sve sve, bas divne! Zao mi je sto ne stizem svakoj odgovoriti i napisati nesto, jedva cekam vratiti se u rutinu.

    Ja sam danas opet imala napadaje boli. Menstrualni grcevi nisko dolje i bolovi u ledjima. Nisam mogla stat na nogu ni nista. Doktorica pogledala - zakljucak isti. Zatvorena sam, sto je super, nije mjerila cerviks da ne kopka, al kaze da joj se preko trbuha cini ok. Plodne vode ima dovoljno, beba super aktivna. Kaze - to nije povezano s trudnocom, cekamo nalaze da utvrdimo dal je urinoinfekcija ili bubreg. Trudovi hvala bogu nisu i iako tako jako boli ne otvara. Kaze da je moguce i da mi beba gnjeci mjehur i da se onda od pritiska stvaraju bakterije. Jedva cekam da dodje ta urinokultura i da ako je nesto da mi daju antibiotik i puste doma da budem na miru. U bolnici su super cure, ali je jako tesko bez svoje neke rutine, kreveta, muza, psa, hrane, ma joj. Ali prezivjet cu sve, samo da mi on bude dobro.


    Osjetila sam prvo da nesto nije ok, počelo mi se zamracivat pred ocima i na vrijeme sam sjela. Jos zamolila dragog da otvori prozor i onda me primio. Sva sreca nisam uopce pala!

    Ajme cure, tko god je izgubio bebu, jako mi je zao :(
    Mislim da se opcenito treba o tome vise pricat, a ne samo tokom ovog tjedna. Vjerujem da je jako tesko, ali ne mogu razumjeti niti moze itko tko nije bio u toj situaciji. Mislite na svoje bebe koje osjecaju vase emocije i probajte se fokusirati na njih kad je tesko 😘
    Aurora nisam pojma imala za ovo za voznju :/
    Cini se da cu jos onda ovaj tjedan vozit dok ne rijesim sve za svadbu sto jos treba, a onda sve 4 u zrak :)

    👧🏻33👨🏻33
    👶🏻Amelie 12.12.2021. ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.