ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ekipa!!
    Savjet svima kojima je ovo prva trudnoca….prvo-ne koristite ogledalo da si pogledate gospodjicu ni sad a osobito ne poslije poroda! Drugo-ako vas vec sad hvata strah od poroda, najbolje ne citat ni slusat price s poroda drugih zena. Vjerujte mi, lakse je kad nemate pojma i apsolutno nicem!! 😉
    Mene najvise strah da necu uopce stic do bolnice kad krene jer sam cure rodila ekspresno, malac ako ne bude mali medo mogao bi izletit putem negdje 😂😂
    Salim se naravno al nekako se nadam brzom porodu i ovaj put.
    Svima koji danas imate preglede zelim srecu!! 🥰
    Mi cemo danas malo do sveki, mama je kod nas par dana a danas je i mm slobodan i strajk je u skolama pa da iskoristimo to za mali izlet. 
    Jucer mi bile teta i sestricna, seka kupila malcu dudu sa hrvatskom zastavom…presmijesno! Mm ju odmah spremio na sigurno i veli da je to za sljedece rukometno prvenstvo 😂😂 Mm je inace bivsi rukometas pa sad jedva ceka da malcu ugura loptu u ruke 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Jutro curke i sretno na pregledima😊
    Netko je pitao za mg, ja uzimam onaj magnezij direkt 375 od natural wealtha jer ima jos i vitamine b i c, jednu ujutro, jednu navecer😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli ja i dalje stojim kod toga da je curka i da je samo malo sramezljiva 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Joj hvala ti Petra,utješno! Iako me zapravo trenutno vise brine taj svrab koji se vraca cim sam prestala s kremom mazati… 🙄 Cak sumnjam da je od dnevnih ulozaka a ko koristi utrice zna da je gotovo nemoguce bez dnevnih.. sad sam se sjetila da sam.u prvoj T imala iritaciju od dnevnih.
    Ajme Angie pa ko ima muda iza poroda pogledat dolje svaka mu cast!! Ja ne da nisam htjela gledat nego iiiikakva radnja dolje tjednima osim pisanja mi nije bila prihvatljiva😂😂 A tudji porodi..to sto kazes, stvarno je bezveze čitati. Odnosno poistovjecivati se s time. Mora izac van😁😁
    Sretno na pregledima ekipa!

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Lavice pa jesi ih pokusala uzimati oralno?😊 ja sam se preporodila bez tih ulozaka iscjetka haha, ali dobro, ja nemam ni nuspojave uzimanja oralno pa ono😁 ulozak imam eventualno ako mi je ovako pojacan iscjedak, ali nema vise muke svaki dan s njima😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Omerta samo cu ti napisati da smo mm i ja 13 i pol godina zajedno sto veze sto braka i nije uvijek bajno i sjajno, al najvaznije mi je da one dane kad si nismo najbolji se postujemo do kraja. Bilo je perioda kad smo oboje sumnjali u nas, al prozvakali smo to i shvatili da jedan bez drugoga nismo takvi kakvi jesmo, a da nam se oboje svidja biti takvi. Prije smo znali svaki svoje tupiti i ne pristajat na kompromise, al s vremenom posebno zadnjih 2-3 godine smo na svasta se naviknuli. Tako da ne zamjeraj ni sebi ni njemu ako niste uvijek extra si, jedan drugoga zeljni ili osjetis da ste prijatelji al nista visa ili si jednostavno idete na zivce. Ja bi se usudila rec da svatko nakon nekoliko godina dozivi te padove i ako ih prezivi onda znaci da to postoji istinsko postovanje i ljubav. Ja ne vjerujem u ono da ljubav s godinama nestane ako je prava, ona samo promjeni oblik. Naravno da ga ne volim istim nacinom kao prvi dan, rekla sam mm bas neki dan da kad se beba rodi da imam osjecaj da ce se moja ljubav prema njemu promjeniti, ne mislim na to da ce biti manja, nego bas naprotiv da cu ga voljet jos vise i poštivat jer cemo imati nesto samo nase i isti centar svijeta. Ostao je sokiran jer kao sve mame zanemare muzeve kad rode. Pa sam mu rekla da ce mozda past u drugi plan al da ne misli da ga ja manje volim nego ce beba biti netko tko me vise tada treba, al da cu ja njega treba vise nego ikad prije. Od onda je tako njezan i bas posebno pazljiv zadnjih dana, valjda se osvijestio u potpunosti sto znaci rijec obitelj i da je ce on morat biti onaj jaci stup obitelji. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Ja ću morat pojacati mg na dvaput dnevno…tak me od jučer nešto boli al ne znam ni sama sta bi to bilo..ispod trbuha s obje strane al jače s lijeve (mozda se bol iz prepona siri)..jutros sam jedva do wc-a otišla.
    Omerta sretna godišnjica :) Bitno da gurate dalje..i mi imamo dana kad se ne podnosimo al to prođe..sve je za ljude 😁 I nek je napokon ova nasla nekog sad ce valjda biti mir..čut ćemo.

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Grizli ne znam zasto, ali bas su mi zasuzile oci na ovo sve, jako lijepo😇😁
    Omerta sretna vam godisnjica braka😁 nama je eto prekjucer bila 6. godisnjica veze pa se mm nije ni sjetio, ali nema veze, tjesim se da tko vise broji😂 i slazem se da svugdje ima uspona i padova i ljubav ne moze biti s godinama ista, vazno je da se postujete i onda kad ste si najgori i da ste vi sretni takvi kakvi jeste jedno s drugim🤗 a za ovu “frendicu” se nadam da je to gotova prica i da ce sada ici na bolje po pitanju nje😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Grizli ❤ hvala! To sto si rekla me sad podsjetilo na onih “5 stadija/faza veze”. https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=924419 [index.hr]
    http://eatlovesleep.hr/5-faza-svake-dugorocne-veze/ [eatlovesleep.hr]

    A za tvog muza.. stvarno si mu to divno objasnila i drago mi je da te razumije, da nije jedan od onih “ugrozenih”. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima! Sretno na pregledima ako koga ima danas! 
    Omerta sretna vam godisnjica braka.. neka vas ruzni oblaci zaobiđu a sunce zasja. nista se ne brini sve svoje uspone i padove i bit ce sve dobro ❤️😘🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.