ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Sve svoje uspone i padove ima*

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Omerta ja sam bas isla racunati koliko je meni i muzu bas veze i zapravo smo sad u 7. -oj godini. Za mjesec dana punimo 8. Nisam primjetila da je više ili manje krizna od drugih, samo je bila turbulentnija jer smo se preselili i stiže beba. Ja sam prije njega imala jednu duguuu vezu i ono sto je bivše, bivše je s razlogom tako da ne misli o njegovoj bivšoj nit o životu prije tebe. Svi imamo neku “prtljagu” od prije… tešku ili lakšu. 
    Cur
    Jel koja zna gdje da kupim popluncic i jastuk za kinderbet? Svugdje vidim samo posteljinu za kupiti ali ne i set za krevetic. I dali uopce trebam poplun ako ce msli spavati u vreci (ako bude htio naravno)? Temperaturu u sobi mogu sama regulirat kako hocu jer smo u kuci pa ne ovisimo o paljenju toplane i sl. tako da ne ocekujem hladnoce.

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hvala cure!! 
    C1M4, sretno i vama!! I kod nas je jos uvijek veza iliti izvanbracna zajednica u pitanju, jos nije postavio “ono bitno pitanje”!  S obzirom da iza sebe ima jedan “LasVegaški” brak i jedne zaruke, ocito mu se ne zuri, valjda cu i ja doc na svoje kad bude pravi trenutak.

    E zaboravih napisati, prosli tjedan je nabio nogom u vrata od auta, tj.taxija (ne bih objasnjavala kako i zasto haha) pa ozljedio i tako vec s*ebano desno koljeno. S obzirom da jos nema rijeseno nase zdravstveno, u petak smo isli u Avivu kod fizijatra na procjenu, a nakon toga u traumatolosku i tamo proveli par sati.. isao je na slikanje i konzultacije i na kraju dobio neku longetu/gips koju ce mu za nekih tj dana mozda zamjenit sa ortozom. Svojevremeno bi trebao i na operaciju da rijesi te probleme koje ima jednom za svagda. Uglavnom, nisam isla sa njim na taj rendgen, sam je odhopsao na stakama, logicno posto sam trudnica svi su me tjerali sto dalje od tog hodnika iako je to sve poprilicno blizu, tj.cekaona lijevo za ambulantu, a rendgen u hodniku desno.. na kraju kad smo bili gotovi isla sam mu tamo na salter po cd i opet dobila opomenu da sto se ja trudnica tamo motam iako je bilo ful kratko. Naravno da me odma frka ulovila i razmisljala sam o posljedica tog mozebitnog zracenja. Guglanje me razuvjerilo, tj uvjerilo da nebi trebao biti problem, al me zanima ako je koja bila u slicnoj situaciji..

    Be the change you wish to see in the world..


  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli predivno si to napisala. Bas me nekako dotaklo.
    Losa i nama ce za 2mj biti godina veze. :)

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    *8 godina

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima i sretno na pregledima 😊 kasnim malo, svima su vam trbusi prekrasni tako razliciti. Meni se cini da moj nije tak velik, al isto me zena jedna pitala jel su blizanci 🤭
    Omerta sretna vam godisnjica, a kaj se tice rtg-a ne trrbas se brinuti ak si bila u blizini, bitno je samo da ne slikas nesto. Moja sestra je radila u bolnici trudna jako usko vezano uz rtg al nije isla bas tamo di se snimalo. Tak da nemas brige 😊
    Sto se tice posteljina, mi smo u ducanu Bebe nova uzeli ogradicu u kompletu sa jastucnicom i navlakom za poplun za nekih 250 kuna. Jastuk sam kupila onaj kosi, a poplun nisam jer sam uzela vrecu za spavanje. Bas posteljinu sam mislila tek kasnije, tipa sa 2 godine, u svakom slucaju sad ne bum uzimala.
    Meni inace ujutro bude super, a do navecer se osjecam ko kit 🐳 nekak me predvecer pocne boliti i zdjelica i trbuh i osjetim pritisak na mjehur, a ujutro kad se probudim bude sve ok 😂 doduse za vikend smo malo pretjerali sa gostima i druzenjima tak da se danas pesonja i ja ne micemo s kauca 😊 cekam danas i ethereal paket 🥰 tako da mi je super dan vec sad

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    LoSa iskreno ni ja nisam pametna po pitanju posteljine a drugo mi je… S prvom smo jastuk onaj skroz tanki tamo iza godine i pol poceli koristiti jer bebe tek kad se rodi treba s boka na bok premjestati i kao podbociti s necim (mi smo sa zarolanom dekicom). I nagib je trebalo raditi pa smo isto zarolanu dekicu ispod madraca stavljali kad je na ledjima. S poplunom nismp pokrivali,rodjena je krajem travnja,samo s dekicom. A moja kolijevka je 60×80 i nemam tak mali poplun🙈 Eto nemam pojma…
    Omerta sretna godisnjica!

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Jutreko cure. Sretno danas trojki na pregledima. 
    LoSa ja sam kupila malom poplon u Lidlu i usput i navlaku i kasnije sam skuzila da navlake iz drugih ducana Bubamare Beba centra isto pasu. Poplon izgleda mozda tanko ali je super topao i dovoljan jer mi grijemo pa nije nekih hladnoca. Jastuk sam dobila sa njim al ga nismo koristili. Sad ima pravi jastuk. Moj nije htio u vrecu.

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    jutro, curke! 
    Sretno na pregledima! 
    Ja cekam jos jedno vađenje krvi na OGTT, ali već vidim u kojem smjeru to ide jer je natašte bio 5.2…
     treba se najest sad do očitanja nalaza i onda mir ( šalim se, naravno)….
    samo me zanima kome je utvrđen GD, treba li se ponovno kada piti ova predivna tekućina?

    [lilypie.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Jutro svima i sretno na pregledima!  Moj je tek u petak i nikako ga dočekati. Ja još čekam da mi se moj malac javi Doduše, možda se već javio ali kako imam posteljicu sprijeda nisam ništa još osjetila. A od nabavke ni n nismo još obavili, još smo u fazi gledanja makar bi uskoro pomalo počela i kupovati… Inače do unedogled mogu gledati.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.