ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Daa se upisemo i mi 😀😀
    Prvi put stavljam sliku na ovaj nacin,valjda cu uspjeti 🙈
    [postimg.cc]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Oooogromna 🙈🙈🙈
    Ne znam sta izabrati da bude manja,ode svrljat

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    [postimg.cc] e da nije ovo 🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    iva ni ja se ne mogu priviknut na trudnocu… nisam si bas nesto super no to je privremeno  Moj muž isto bas nije fan trudnica. Ja sam vec par puta rekla da se ne slazem s onom konstatacijom trudnoca- blaženo stanje. Dok imam frendicu koja je sa 4. puta trudna i uvijek u trudnoci nekako sjaji i zrači. 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Lorija ok you win. Di si skrivala trbu🤩🤩
    Goga sad si me nasmijala, nemam ti ja liniju,citav zivot bar po 5 kila nadomak linije (u plusu naravno😂). Al hvala,ako nista bar u trudnoci😂😘

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Angie dobar je autic, vozi😂😂 iduci tjedan ide na jos malo “sminkanja”😅😎 mm ga bolje mazi i pazi nego mene, to mu je bila ljubav na prvi pogled😂
    bas su vam krasne busice, i velike i male😍😍 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cure super ste trbušaste😃🙃
    Ja sam negdje između Lorije i Ive.. Ne znam stavit fotku.. A i tlaka mi je naučit🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lorija bas ti je velik trbuscic. Okruglasti! Hehehe, slatko! Nikad da vas vidim istovremeno tebe i Lavicu ne bi rekla da ste po danima tu negdje. 
    Ja sam se uvijek nadala da cu se bar u trudnoci udebljat i dobiti velike cice. 😁 Al 0 bodova nista, kile ne idu, a cice nrasle za 1 broj i to je to. 
    Mikio meni je isto tako navecer trbuh tvrd, posebno gornji dio i osjecam ko da mi pritisce rebra i da mi je koza tijesna. Pretpostavlja da je do probave pa napuhanost, iako nemam problema sa zatvorom. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure 😀 Lavica & Grizli
    Visoka sam  171cm. Inace sve mi ide u trbuh, i sada sam +8kg, a beba tezi takodjer nekih 770grama. Malo naprednija pa je u tome stos,ja mislim.
    Prosla trudnoca takodjer mi je bila ista, sve u trbuhu a i beba na kraju 4kg. 
    Lavice cini mi se da ujutro gibas na jednu ‘šerbesu’ 😁 ocekujem dobar nalaz preko dana.
    Nasty i ja sam maloprije, svrljala. Usla u postimage,ucitala sliku i  izabrala dole ispod za forum,kopirala ga i zalijepila ovdje. 😀

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Joj Lorija,odgodila sam za utorak ogtt…ne pitaj🙈🙊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.