ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Baš su vam dobre tibice…i bome se ne moze prepoznati koliko je koja trudna. Moj spada među veće 😂 ne da mi s moba ucitat,probat cu kasnije s kompa.

    [lilypie.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Bas budem se uslikala sutra, jer mi je trenutno majica poflekana s gulasom koji sam jela maloprije a ne da mi se presvlacit sad jer sam se ugnijezdila fino na kauc.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Šta cu se ljutiti  Grizli 🤣🤭 sve ok.  I baš ti je ljep trbuh 🤗😍 visoka  si ispod tebe  beba ima mjesta, slozila bih se da si za naše tjedne ok. Ja sam niska i beba se morala  izboriti za prostor, pa je zato  mama okruglica ☺️ iva što bi rekli  masala 🙈😘 
    Damnarex i tvoj  trbuh  ima prednost, lakše ces se srediti  nakon poroda, bitno  da beba napreduje  i sa je sve ok. 🌸

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Bez ovog ispod tebe, kod tebe sam mislila napisati ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Goga gledam ja kako sad ona misli da je beba ispod mene, al dobro mozda je to neki izraz koji ja neznam. Neki dan sam se cak iznenadila da mi je opseg trbuha u najsirem dijelu 90cm, a prije mi je struk bio 67 cm. Zadnjih 10-tak dana je skocio trbuh ranije ga nije bilo sta vidit. Al postepeno mi raste, jos uvijek navecer je veci, a ujutro manji. Neke dane navecer imam osjecaj da cu eksplodirat, ne znam kako bude kad budem u visim tjednima. Iva meni si bas slatka za tvoje tjedne ja bi rekla normalno okruglasta. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Hajd…kud svi tud i ja😁
    [postimg.cc]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Lavice Baš super stomak i linija moram priznati 😍. Ispravila  sam se Grizli autocorect me prepravljao 😅

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Divno… revija trbuha  Zbilja je po velicini trbuha tesko odredit koliko je koja trudna ja se ne fotkam s trbuhom jer sam si cudna… 
    Ono pitanje nositi gore-dolje… meni je gore ispupcaniji a vise ga osjetim dolje pa sam zato pitala. Prema babskim pricama bi to bila curka  a nije.

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Cure s “manjim” trbusima, nemojte se opterecivat, vjerujte da s velikim balonom nije lako😂
    Ja vise nista dole ne vidim, tesko oblacim carape, saginjanje je muka, a da ne govorim da sve majice uprljam…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Hehe
    Super su buse!! 🤰🥰
    Lavice bome smo tu negdje s trbusima 🙈
    Iva ti si mi tak slatka okruglasta sva, tak sam ja sebe zamisljala da cu izgledat a i mm se nadao 🤭🤭
    Cice ni meni nisu puno narasle, taman tolko da sam morala kuoit malo veci grudnjak al vise zbog nelagode nego velicine. 
    Da vas pitam, jel i vama navecer trbuh tvrdi nego ujutro? Ja imam osjecaj navecer ko da ce se koza raspuknut koliko bude napeto a ujutro bude meksi kao… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.