ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reserved123

    Reserved123

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Ajme super su vam trbuscici i stvarno ste sretnice jer su vam mali. Ja se s ovim svojim jedva micem 😂🙈

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]
    Ova prva slika je jedan od terenutci kada mislim da ce puknut koza i da je spreman za iskocit van 😂😂😂

    ♀️1997 /AMH 15,63pmol/ TSH2,17 /PRL blago povišen
    2017-dermoid 9,2cm
    2019- 🩵 T
    2021-biokemijska
    ♂️1992/ asthenozoospermia
    Radimo na 👣 od 1/23
    [tickerfactory.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    [postimg.cc]

    Mi uzivamo u caju i gledamo supertalent😁😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Hvala Lorija danas sam toliko toga pojela da me prosto sram slikat trbuh.. Ogroman je🤣 neka me baba neki dan pitala čekam li blizance🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Grizli ako je trbuh samo gore tvrd to je probava.u trudnoci nam se tu gore stisnu i crijeva i zeludac. Meni je cesto tako navecer a ujutro sve ok.

  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    MaRe

    Bome Gogabila si vrijedna :)
    Junosuper…jesi imala nove kupone ili mozemo one sto smo dobili iskoristit?Kao da je neka spomenula da mozemo do kraja godine bez obzira što pise 1.9. Ja planiram dns usput svratiti jer sam vidjela da imaju neki popust pa da izvidim sto je.
    Mikiomene ne leđa al zato kukovi ajme…još me lijevi od prije znao bolit zbog posla xD Više ne znam kak bi ležala…ujutro dok se ustanemo od mm strana kreveta ko ispeglana,plahta ravna a s moje strane zguzvana ko da su je krave zvakale koliko se vrtim po noći 😬😒


    Stare kupone sam bacila jer nisam planirala ništa više iz njih kupiti, ali su mi prodacalice rekle da vrijede do kraja godine iako su kao istekli. U novima sam vidjela taj popust za uloške na Bubamarinoj stranici pa sam ih pitala kako doći do kupona. Odgovorili su mi da ih ima u trgovinama ili da samo pokažem barkod s internetskog izdanja. Kad sam došla na blagajnu ženska se pravila mutava,a pored nje brdo knjižica s kuponima pa sam joj rekla da sam se čula s “glavnima” i da su tako rekli pa je pocrvenila. J… te ko da njoj iz džepa ide taj popust. 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    malena123

    Mamicee, da vam se i ja ponovno pridruzim. Danas smo 25+5. Ali imam jedan problem. Stidna kost na lijevoj strani me uzasno boli. Doktor je rekao da je to sve u redu jer je posljedica prvog poroda. E sad. Unazad koji tjedan me boli lijeva vanjska stidna usna. Da bi sinoc dozivila sok. Skuzim da je duplo veca od druge i da po sebi ima kao otecenu nekakvu venu. Odnosno kao modre kuglice koje kad stisnes uopce nisu kuglice nego mekano tkivo kao vena. Izgleda uzasnooo. Sutra zovem ginekologa ali ima li tko od vas iskustava sa time. Prepala sam se. Ona izgleda kao alien. Uzasss


    Dakle procitam ovo pitanje i veceras se otusiram i reko idem bas to podrucje dodatno oprati onim intim gelom jer me od jicer opet muci neka neugoda dolje. Kad ja primim ono bas tako kako si opisala,jedna stidna usna puuuno veća (kao nabubrena) od druge, i kao neke kuglice-jastucici,kaos. slag me strefio skoro😱 Petra kazes normalno? Srecom nisam imala ogledalo da pogledam sza se to dolje dogadja😣

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    P.s. curke trbusi su vam jako lijepi❤ Bas svaka ima svoj “faktor”😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    https://postimg.cc/xkK5CxDy [postimg.cc]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    [postimg.cc]evo i nas☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Naravno☺velikaaa😂😂😂

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.