ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Meni jos nista ne curi, barem nisam primjetila🙄
    Nadam se da necu imati problema s premalo mlijeka.. Makar sad dok se prisjecam nije mi ni u prvoj tak ali sam imala dost mlijeka za dvoje bebaca nahraniti 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima i čestitke na dobrim pregledima :)
    Mi smo jučer sastavljali krevetic pa popodne na rucak kod kumova..ubila sam se u prasetini i kupus salati 😂😂 Došli navecer doma i on odmah zalegao u krevet a ja kao neću ići spavati u 8,na kraju naravno da sam odmah zaspala na kutnoj 😁 Osjećam se kao da me vlak pregazio.
    CIMA ja bas jucer kupila u DM od baby love te jastucice za sise,kao da vidim sta je 13 kn je cini mi se 30komada.
    Bas sam i ja jutros čitala zadnjih par strana na jesenskima i onak razmišljam si jedva čekam da i kod nas krene…a još malo 😍
    Iva ja stalno mislim da si mi bliže tjednima i onda se iznenadim kad vidim ticker 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Jutro škrabalice!
    Apropo kolostruma Red fox meni nije curio prije prvog poroda pa sam dojila dokad je mala htjela (njenih 9mj),znači bilo bi i za dalje mlijeka. Tako da mislim da vam baš ništa ne znaci. Rode tvrde da ne postoji zena koja nema mlijeka pa eto… imate blazinice za grudnjak one kao jednokratne a ima i platnenih pa ih peres.
    Kod nas isto hrpa komaraca,srećom pa imamo komarnike inače ne bi bilo za zivit!
    Dobrodošla nazad Eleonoris!
    Petra, 100mg sigurno…mislim da ni nema veća doza…
    Iva svakako nastavi sa zeljezom,meni je tek u tvojim tjednima propisan tako da…

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Svakako cu uzet caj od brusnice i taj canesten pa vidit kako se aituacija razvija, ako nista u uto kod gin pa nek prepise stogod ako treba. Sta cu sad ocito antibiotik svoje napravio. 
    Sad vezano za taj kolostrum citma ja vas i zabrinem se jer meni nista cice narasle to jesu, bradavice nesto vece i tamnije, al nema nikakvog kolostruma i odmah zvala sestru da pitam kako je njoj bilo. Seka na sluzbenom putu trenutno na sastanku ja joj saljem na viber hirno te trebam. Prestrasila se i naravno kad sam ju pitala poslala me u klimac. 🤣 Uglavnom ona nije imala ni kap kolostruma u trudnoci, krenuo 2. dana nakon carskog, a mlijeka se sjecam da je imala za izvoz. Cim bi joj se dotakla cica to je u mlazu spricalo na sve strane. Tako da sudeci po njoj mislim da to nema veze sa dojenjem i kolicinom mlijeka. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mare tenks!😁 uzeti cu te😁 
    Steta, ja se bas ponadala i tjesila kad vec curi da je to dobar znak😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Super, utjesile ste me. Ja sam se vec prestrasila da moje ne rade dobro 😂 
    Sad kad ste spominjale zeljezo, sjetila sam se da je bila neka prica na viziti kad sam bila u bolnici, spominjali su da se uz zeljezo treba obavezno uzimati c vitamin i mislim da su cimerici davali kendural c (ak se dobro sjecam imena) pa malo to istrazite. Nisam bas dobro popratila jer nemam problema sa zeljezom, al valjda su vama nesto spominjali za taj c vitamin

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Da da u Fe obavezno vit C. Inace odlican recept za zeljezo je sok od cikle pomjesan sa sokom od narance ili ocjedjenim limunom unutra. Sok od cikle kupim biotta, a narancu ili limun sama ocjedim. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Super, utjesile ste me. Ja sam se vec prestrasila da moje ne rade dobro 😂
    Sad kad ste spominjale zeljezo, sjetila sam se da je bila neka prica na viziti kad sam bila u bolnici, spominjali su da se uz zeljezo treba obavezno uzimati c vitamin i mislim da su cimerici davali kendural c (ak se dobro sjecam imena) pa malo to istrazite. Nisam bas dobro popratila jer nemam problema sa zeljezom, al valjda su vama nesto spominjali za taj c vitamin


    Je Red upravu si. Uz zeljezo  kao i magnezijum  treba  biti vitamin C. Sumeci vitamin  C će biti sasvim  dovoljan, jer potice  njihovu  apsorpciju. Ako uzimate  zeljezo i magnezijum  gledajte da ih bar sat vremena pijete  u razmaku jer jedna drugoj poništavaju dejstvo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Cure zelim.vam lijep i ugodan vikend💕💕
    Goga javi se da cujemo kako si…💓💓

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Lijep vikend želim svima 🍀

    Petra Ja sam bila na 3x2, to je 3 puta dnevno po 200, pa možeš uzeti 3 puta po dvije od 100 ili 3 puta po jednu od 200. Ako si me razumjela, kako objašnjavam 😂 Uglavnom, 3x2 = 600 dnevno. 

    Eleonore Znala sam da ćeš se vratiti, nisam te skinula sa liste 😄 Drago mi je da ste ti i curka dobro 

    Red Fox U pravu si za vitamin c, neki ginekolozi to i ne kažu, ali bolja je apsorpcija kad se pije preparat gvožđa uz vitamin c

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.