ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Iva bas cu ici do dm-a danas je je ovo uzas, a mm se sprda “mi kupujemo mlijeko, a se razbacujes njime”😂 ja se sve nadam reko prestati ce jer vec dva tjedna ide, a kad ono sve bolje curi..

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lucile ova mi je  trenutno najveca tegoba, dizat igracke iza malca kad on nece 😤 odmah para na usi kad ih vidim pobacane po podu.
    Goga e to sam te bas mislila pitati jutros al evo ti se  sjeti i sama 👍👍👍 super!

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Iva tek sada vidim, jos 61 dan imas😮😍😍😁 to ce proletit samo tako, a kakve su sve prognoze bile😎

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cima, Iva samo izvana tu i tamo me kao zasvrbi. Ne znam meni je to osjecaj ono kao kad te komarac ugrize pa svrbi malo, malo ne. Nema nikakvog pojacanog iscjedak niti mirisa, samo zasvrbi izvana. Moram popodne onda uloviti muza da mi pusti auto da odem kupiti canesten. Razmisljala sam sad da mi je mozda i iritacija od wc papira. Ja inace ne smijem imat nikakav miris na wc papiru i uloscima, a sad kod njegovih oni imaju sve wc-papire one zewa mirisne. A ako je do toga onda bi vec danas trebalo prestat po mojoj kalkulaciji, jer sam jucer uzela obican bez mirisa wc papir.
    Goga drzi se! Vjerujem da ti tvoja Coco fali. Znam kako je mojoj seki bilo 3 mj u bolnici a njena pasica doma. Pa smo joj preko vibera na video poziv joj se javljali da se vide i odmah je pasica znala da je to ona bez da je ista rekla, a seka je bas bila sva umotana jadna preko glava jer je operirana na glavi. To mi je bilo preslatko kako je pasica lizala ekran. Al izdrzat cete vi jedna bez druge. Poslije cete se lijepo skupa setat sa bebicom u proljece kad malo zagrije. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Jutro svima 😊 ja sam jucer bas pretjerala s aktivnostima, skoro cijeli dan na nogama tak da danas ne mrdam s kauca 😊 bas gledam sad kak na jesenskima dolaze bebice i skuzim da smo mi iduca grupa 😊 kaj mislite za taj kolostrum, ak meni nije bas nista curilo ni u prosloj trudnoci ni sad, jel to znaci da cu mozda imati problema s tim kad rodim ili ne mora biti? 🤔

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Grizli ja sam jednom davno imala gljivicnu upalu, al bio mi je bas cudniji iscjedak nego inace, onak gusci. Nakon toga nisam nikad osjetila tak neki svrbez. Predpostavljam da ti nije nikakva veca upala ako ti nije iscjedak pojacan. Probaj sa lactogynom, a brusnicu si obavezno kupi cistu, ne one franck cajeve brusnica nego npr.encian ili od gradske ljekarne.

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Jutro curke, 
    Super za jucerasnje preglede, drago mi je da je sve dobro😊💪
    Ja sam jucer ujutro bila na 4D i nemogu ni opisati te dojmove, cijeli dan su mi njegove slikice bile pred ocima, zvuk srceka u usima, suze su mi krenule tokom pregleda, a doktor meni, jeste dobro? 😂Uglavnom sve je u najboljem redu zasad, malac lijepo raste i napreduje, ima cijelih 930 gr☺️ i cijeli dan sam vam bila ko u transu, u nekom svojem svijetu sa njim😊😂 Bas sam jako emotivno dozivjela taj ultrazvuk. 
    Petra i mene malo brinu te kontrakcije tj.to stvrdnjavanje trbuha zadnjih par dana. Vecinom se javi pred vecer, bojim se samo da se ne pocnem otvarati, u sri imam pregled pa cu cuti kakvo je stanje i mozda isto dobijem kakvu terapiju. 
    Grizli meni su se te gljivice javile dvaput do sad i svaki put sam morala po vaginalete, probaj mozda sa canestenom kako iva kaze, ako se smije. 
    E da ja sam bila kupila od violete onaj novi baby tekuci deterđent i omeksivac pa cu s njim oprati robicu. Omeksivac bi stavila samo za dekice i eventualno za posteljinu, a za robicu recept od Angie🙂
    Zelim vam svima ugodan vikend, Goga velik zagrljaj i nek bude svaki dan sve bolje stanje💪❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Grizli svakako uzmi nesto cisto preventive radi da se ne prosiri dalje ako nesto i je, ne moze ti nastetiti ako namazes s necim sad ili nesto😊
    Red i ja sam ih bas citala i jedva cekam da to krene sve i kod nas hehe😎 a za taj kolostrum ne znam stvarno.. bas cu pitati gin u petak jer mene zanima ako mi sad ide taj iscjedak, znaci li da cu imati mlijeka i kad rodim ili to nema nikakvu ulogu..

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Iva ma bude, vidis da se tvoje vec sad pripremaju 😂 mene je inace dojenja vise strah nego poroda 🤦🏼‍♀️ bas imam veliku zelju dojiti pa si onda jos i vise radim pritisak. Moram jos jednom pogledati onaj rodin film o dojenju, al cu si ovaj put pisati biljeske. I muza cu natjerati da gleda samnom 🤭

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Iva jel da haha, bas mogu biti kreativni u vezi trudnoce😂 kod mene je iz obje i to obilno zasad pa se nadam da je to dobar znak haha, time se tjesim barem😂 jos malo znaci😍 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.