ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jutro ekipa! Cestitam na jucerasnjim pregledima, bitno da je sve ok i da nasi malci rastu 🥰
    Dosla moja mama sinoc, lijepo skupa vecerali i druskali se dok svi nismo pocrkali od umora 😂
    Sad evo svi krme osim mene i mog prasca…i mm-a koji je na poslu 😕
    Jucer sam poludila s komarcima, na kraju otisla po one spirale da mogu s mirom sjedit na terasi a da me ne zderu 👿 I evo sad odem na wc i tamo me pikne jedan!! 😳 Ghhrrrrrr, jedva cekam snijeg 😬

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Čestitam na jučerašnjim pregledima 
    Goga kako ste nam vas dvije ? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Kengurica, i meni je zeljezo nisko i hemoglobin u padu. Dobila sam neki sirup od 800 mg, pijem ga 2x dnevno. Mislili su mi dati Ferosanol al meni je problem gutati tablete pa trazim sirup. Pored toga uzimam i neke prirodne stvari za zeljezo..
    Lorija, moj pregled je 30.10. 🤗

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Jutro cure😁
    Bome vas je puno u ponedjeljak😁 ja sam tako lijepo spavala i cujem mm-a prica s nekim kraj mene, otvorim oci, a kad on ono prica malome da bude dobar danas mami dok on radi haha😇 
    Angie jucer kad si prvi puta napisala za te komarce mi je bilo onak sva sreca pa ih tu kod nas vise nema i ako je proslo pola sata od toga, ugizao me na 3 mjesta😂 dode dragi doma, isuse da si vidjela koliko je komaraca danas bilo😅

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Angie ja vec cijelo ljeto vodim borbu s komarcima. Neku noc su me 8 puta ugrizli za ruku koja nije bila pokrivena. Onda sam ih po noci ganjala i na kraju bio samo jedan no ocito ekstra gladan 😂 Mog muza uopce ne grizu pa samo mene nspadaju.
    Ja sam jucer bila u izlasku do 11 😂 bili smo sa frendovima u gradu, no cudno je jer su oni rundali pivo, a ja pila sok 🙄 U 12 sam zaspala i u 6 se probudila.
    Cini mi se da mi je zadnjih par tjedana bas jako trbuh narastao. Ajme kolika cu biti 😮

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Jutro  cure, cestitam  na jučerašnjim urednim  pregledima! ❤
    Iva nastavi  ti piti zeljezo dok ti doktor  ne kaze suprotno. Ja sam pila po 1 dnevno, pa kad sam bila na kontroli za mjesec ono još palo, tako da mi je samo pojacala  dozu, jednu ujutro,  jednu vecer  po 80mg. Sad sam ovde i tu ce ga pratiti vjerovatno, a kod svoje  predpostavljam necu na pregled 7.10 (pa me skini sa liste Lorija za sada) pratice me ovde pa ću vam tako i javljati stanje. 
     Jucer  sam citala,.spavala, jela kuvala se od kreveta  do wc samo.da preguram dan. Danas će muz  biti sa mnom  par sati pa će mi biti lakse. I nedostaje  mi moja Coco  mala 😣😓, da ona može  biti sa mnom  ne bih ni osjetila gdje sam.

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Neznam koji im je vrag jucer bio, su podivljali il kaj…al prica mi i mama da su nju u busu izgrizli. Od Siska do Gorice je cijeli bus mahao rukama i psovao 😂
    Losa imam isti strah 🙈 trbuh mi doslovno preko noci raste a malac ima rastezanja i protezanja kao da sam ja dom sportova 🙄 Jedva cekam pregled sljedeci tjedan, ide i mm i gin mi obecala detaljniji uzv (uz opasku da ne jedem nis slatko par sati prije pregleda 😂) 
    Nadam se da ce ovaj put bit bar malo mirniji da ga dr izmjeri kak spada…

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Nadam se da cemo sve imat lijepi vikend.
    Da vas pitam zavrsila sam antibiotik, pila probitoik uz njega, al od jucer osjecam kao da me malo svrbi dole. Do sad nikad nisam imala taj osjecaj pa ne znam pretpostavljam da su to te gljivice po onome sto ste pisale. 🤔 Koliko sam shvatila nije nista alarmantno da se moram odmah javljati gin danas. E sad do utorka ne mogu do nje i zanima me dal ima sto da pomaze da bas ne bukne mi to do onda ili da prirodno ih se izljeci. Jel ste za to spominjale caj i sok od brusnice? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Grizli svrbi izvana ili iznutra? Nisam skuzila.. Ako je izvana, uzmi canesten, mene je proslo nakon dva puta sto sam namazala i pila sam hrpu caja od brusnice da se slucajno ne prosiri na upalu mokracnih kanala

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Pardon, i ako je unutra mozes canestenom, samo bez aplikatora😊
    Zene koje imate iscjedak iz sisa i ako imate, kolostrum, meni je krenuo unazad 2 tjedna i zadnja dva dana toliko curi da mi grudnjak promoci vec, a neugodan osjecaj mi je bez njega da sve curi po meni.. Jel koristite kakve uloske za to ili nesto?🙄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.