ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Lavice ja uzmem reflustat! Odmah pocne djelovati. Meni za koji sat-dva popusti djelovanje, al spasi me bar na neko vrijeme…

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Piba ja ti imam dosta cesto te BH kontrakcije od negdje 20 tt… Barem 5 svaki dan i gin kaze da je to ok… Al nemam drugih popratnih bolova… Samo to neugodno zatezanje i trbuh tvrd ko kamen i popusti. 🤷🏼‍♀️  Pijem cca 600 mg magnezija dnevno, a nekad mislim da bi mogla i jos samo neznam dal smijem… Bas cu pitat iduci put.
    Danas me bas dosta zateze trbuh sa strane al imam osjecaj ko da se poduplao u odnosu na prije tjedan dana 😳 ko da ima skokove u razvoju 🙈 par tjedana miruje onda u tjedan dana bukne.
    I definitivno mi krenuli problemi s probavom… 4 dana zatvor, onda jedva nesto malo i tak u krug. Osjecam se ko naduta dimna bomba a nis neide van 🤪🤪 Probala sam sve zivo osim donata, on mi jos stoji u frizideru, svaki dan imam nesto pa se ne usudim popit da me ne sfrce negdje 😜

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Evo i mene sa obavljenog pregleda.
    Beba je super, odlicno napreduje i ima 475g. Jaako je ziva i divlja, nismo uspjeli normalne slikice uslikati neka je samo kako treba i ja happy i na miru.😊

    Pitala sam za zatezanje, rekla je da se ili namjesta beba ili se siri maternica. Sto se tice stvrdnuca trbuha tu i tamo, magnezij, leci i to je to.

    Zatvorena sam, dala mi je uputnicu da briseve obavim kod svoje soc.gin. (na moj zahtjev), kod nje mi je dosta skupo. Za 3tj me ceka OGTT🙈🙈, i moram ponovit test senzibilizacije jer sam 0 neg. 

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Prijavljujem iduci 25.10.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bravo za dobre preglede. 
    Kupus ko je pitao ja jedem svaki toliko nariban svijezi dobar je za snizavanje secera inace. Samo ga dobro operem i naribam i to je to. Inace kupus nije nista podlozniji listeriji od zelene salate, pomidora, celera, krastavaca… Opcenito svjezeg povrca, zato se mora sve dobro prati i guliti koru ili vanjske listove. Ja ako na kupusu ima zemlje skinem listove dokle god ne dodjem do čistog kupusa, a onda tek ga prerem i ribam. Inace iz tog razloga kupujem kupus i zelenu salatu u velikim trgovackim lancima, a ne na trznici.
    Mislim da i mene hvata faza ne da mi se nista. 
    Cestotam curama koje su krenule na porodjani/komplikacije rijesile se posla. Sad idem izracunat kad bi ja mogla na porodjajni. 🤔

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Evo citam vas pomalo..super za dobre preglede.jel nam se sto Goga javljala ili sam propustila?

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Lunica, Goga nije javila ništa novo…

    Iva Samo.ti nastavi ti piti, nema potrebe da prekidaš sama na svoju ruku uzimanje terapije..

    A tko ti je prepisao da piješ to? Liječnik u Petrovoj ili tvoj ginekolog?

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Hej cure….evo ako koja nema drustvene mreze a iz Zg je ili okolice bit ce nekakva rasprodaja 😀
    [postimg.cc]

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ps. sad sam vidjela da vrijedi i za webshop 😄

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Hej zenske… Dan je bio dug i iscrpljujuc pa se tek sad javljam. Na pregledu sve ok iako me zbog kontrakcija koje su se i jucer i danas javile stavila na utrogestan 3x2 dnevno uz magnezij, koji vec i pijem. U pon ce nalraviti cervikometriju iako po vaginalnom pregledu cerviks je ok, tvrd i zatvoren. Vidjela je odmah po ulasku mom u amb da nesto ne stima 🙈 a jos imam i gadan napadaj migrene, tak da sam jedva to obavila. Al ok, meni je drago da sam zatvorena. Mirovanje, ne stogo, ali ne ponavljati scenarij od prethodna dva tjedna.
    E sad, moja ginicka naravno vise nije radila pa sam utrice kupila. No, kako je napisala samo 3x2 vag. na nalazu nisam znala miligrazu pa sam uzela one od 100 mg a ne 200 jer sam u prosloj trudnoci njih koristila. Koje vi, koje ste na istoj terapiji iz istog razloga, koristite? U pon cu naravno ju pitat na uzv, ovo sam vidjela tek kad sam dosla doma i isla slikat muzu da ima za pokazat u ljekarni.
    A sada se idem baciti na citanje zaostataka. Nadam se da ste sve ok i da cu citati samo lijepe vijesti 😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.