ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Ja isto želim sve što se može dati 🤣 i iskreno ,bas me briga hoću roditi na carski ili prirodno , sve se izdrži i prođe . Bitno mi je samo da sa bebom sve bude u redu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Lunica,I to sto.kazes. ja sam imala lekciju jer sam bila u predradjaoni i jedna baš velika (visoka i jako jaka) žena je urlala kao muško satima, vi ste to trebale čuti. Doktorica je tri puta u predradjaonu dolazila ispričavati se i da se ne preetrasimo ali da to tako zvuči kad rodilja neće suradjivati i ne sluša upute nego se dere iz petnih zila i gubi energiju. Ja se sjecam da sam ih slusala sto govore i jos sam ljuta na sebe bila da ne radim to dobro i da tiskam u glavu i da ce mi popucat sve kapilare na licu pa ću bit ružna na slikama 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Iva Hahaha pre smiješno, još ćemo stvarno zajedno završiti gore, jedna kraj druge! 🤣😁🙈
    Idem 24.baš prvi puta tamo na pregled u trudničku ambulantu.. baš je moja gin neki dan rekla da nam je to bio zadnji pregled, pa da krećemo sa petrovom..

    Lavicaovo za prirodan porod i epi se slažem u potpunosti sa tobom..🤞🏻🙈

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Lavice potpisujem sta si napisala…iskustvo to nemam al da smijem tako rodit ja bi uzela sve “droge” koje su dostupne 😂 uopce se nebi da tako kazem junacila…i epi i onaj rajski plin, frendica je cak kupila neki gel preko interneta da ne popuca dole i stavili su joj i to … jednom kad rodis iscrpljen si a bebu treba i uzet i stavit na cicu i dignut se i na wc i svasta a sve zene koje rode su mame i to nista ne moze promjenit ma kakav porod imala. A podcjenjivanje nas “carica” jer se nismo “patile” je uzasno. I postati mama ne znaci da moras jedva prezivit porod. Patnja te ne cini mamom. Sve nakon sve sta das tom djetetu sva ljubav i briga te cine mamom ne kolicina boli i muke na porodu

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ja sam isto za sve dostupne droge😃🙃 uopće me nije briga što ćemo manje patit i dite i ja.. Još ako bude inducirani odmah ću se pripisat za epi..i ako ne bude isto ću. Pitat ću i za rajski plin. A ako bude carski itako će me nadrogirat pa je svejedno. Imam visok prag boli ali nemam se namjeru junačit osim ako ne bude nužda. Ajd. molim te.. Zaboli me što neke babe misle.. Ne moraju ni znat kakav mi je porod bio. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    jutro cure! sretno danas na pregledima🏥👈
    Mene bas drze BH kontakc cijelu noc steze i stvrdne se…bas cu sutra napomuti ginicu na pregledu..
    Vidim u jesenskima da su se izredale u rodilistu..neka im je sa srecom💞
    Mi cemo u sljedecoj sezoni☺💪

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jutro!

    Po komentarima mojih frendica koje su rodile 1-2mj. poslije mene, kažu da im je epiduralna bila super. Jasno su osjetile trud ali da nije boljelo. Moj porod je prošao vaginalno, bez dripa, i prave trudove sam imala tek 2-3h. Ali su bili bolni…i, ukoliko se ukaže mogućnost, slijedeći put definitivno pristajem na epiduralnu.

    Curke, još jedno pitanjce, gdje ste kupile torbu za pelene (ili gdje planirate). Većinom su onak pravokutne, stroge…htjela bih da je više casual, ‘sportska’; ako može koji link

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    17.9.- lorija
    17.9.- Grizli
    17.9.- Omerta
    18.9.- MaybeBaby
    18.9.- Lunica
    19.9.- Angie1205
    19.9.- Jaivanpa
    19.9.- sofio9
    19.9.- iva4
    19.9.- Red Fox
    20.9.- Lala27
    23.9.-lucille9
    23.9.- Kengurica
    23.9.- Zoe27
    24.9.- Simbalija
    24.9.- Dalindas
    24.9.- ena10
    24.9.- Zarica
    25.9.- Sarita15
    26.9.- Jaivanpa
    26.9.- Thinkpink1
    26.9.- DeeSB
    26.9.- Nasty
    27.9.- aarauch
    27.9.- Tockica37
    27.9.- PetraB
    27.9.- damnarexx
    30.9.- Seni1985
    30.9.- Reserved123
    30.9.- crnokosa
    30.9.- Nita9999
    30.9.- ivikii
    30.9.- PetraB
    1.10.- piba7
    1.10.- Nita9999
    2.10- Annika
    2.10.- valentina
    2.10.- Flower
    3.10.- Sarita15
    3.10.- Juno
    3.10.- DeeDee
    3.10.- Nasty
    4.10.- kl1v
    4.10.- C1M4
    4.10.- BabyD
    7.10.- Goga_V
    9.10.- mikio
    14.10.- C1M4
    15.10.- Samojed
    29.10.- mrgud_zg

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Sretno žene danas na pregledima! 

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutrooo cure 😁 sretno nam danas na famoznom anomaly scanu ☺
    Mislim da sam prva sad u 8.30. Dijete u jaslice i put pod noge,al smiruje me sto opet ide muz sa mnom,ovdje se to i ocekuje da budu oboje po mogucnosti.
    Lavice super za pregled 😘 umirujuci ti je bio post. Drago mi je zbog tebe! Koliko si u +kg od pocetka trudnoce?
    Necu komentirati nacin poroda,to je malo diskutabilno. Posebno ako si u glavi zacrtamo sta cemo a ono dodje do sitnih komplikacija pa porod ode u drugom smjeru. Bit ce kako bude samo nek nam svima dobro zavrsi.Sve smo na kraju porodilje. I glavna zelja ce nam biti da je dijete zivo i zdravo.
    Ja sam rodila carski,i osjecam se kao carica jer sam rodila malog cara. 😍 ufff otra ja s postom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.