ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Joj red fox Sorry, mislila sam ti odg još jučer al sto tema. Ja bi plisance koje je dobila oprala u masini, ove koji sviraju ne bi, ali sam ih orebrisao vlažnim maramicama i postajala DM onim dezinfekcijskim sredstvom, to sam napravila i s kolicima, ono što je bilo za skidat sam oprala a što se nije dalo sam prespricala. Kasnije kad je bila na podu mi je super bilo to sredstvo jer bi prebrisala one puzzle na podu na kojima je ležala pa pospricala s tim s vremena na vrijeme. 15ak kuna košta.

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Da znam da sam luda, ali rekla sam sama sebi proći će kako god proći će, nemam se sta plašiti to će se desiti plašila se ili ne, a bit će bolje ako se manje budem bojala 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Lavica jel to sredsrvo stoji u dijelu di je sve za pranje vesa i to ili u onom dijelu di su djecje stvari? Idem bas sutra do dm-a pa da skicnem.
    Iva dosla je torba, super se cini, dio di se stavljaju flasice je podstavljen ko one torbe koje zadrzavaju hladnocu tak da voda ili vec kaj imas ostane hladno. Pretinci su dosta veliki, a uzeli smo tamnoplavi da i muz moze nositi. Meni se ovak cini zgodan i za kasnije. Frendica ima klinca od 3 godine i stalno vuce taj ruksak za sobom jer joj stanu i njegove i njene stvari, a super je jer ga stavis na leda i ne smeta ti. Nije tak skup,a opet ruksak dobro dode, ak nis drugo onda za plazu 😊

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Red fox tamo na odjelu za sredstva za čišćenje. To ti je ovo:  https://www.dm.de/denkmit-desinfektionsspray-p4010355487094.html [dm.de]

    [lilypie.com]

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Dobro jutro 😊 netko je pitao za torbu za pelene, ja sam si narucila ovaj ruksak:
    https://www.ebay.com/itm/Lequeen-Nappy-Backpack-Bag-Mummy-Large-Capacity-Bag-Multi-function-For-Baby-Care/153576567793?hash=item23c1e073f1%3Am%3AmTMJHW8xqP5c2m0XiPlRR7w&LH_BIN=1 [ebay.com]
    Ima na ebay-u bas svakakvih.
    Da ja ponovim pitanje kaj se tice pranja igracaka, kak ste vi mislile?


    ja sam prala ovu zimu, na 30° i nakon toga u susilicu. necakinja tada godinu dana se redovno igrala s njima

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Lavica hvala 😊 to se bas cini zgodno imati za sve povrsine. I ti si onda te igracke koje sviraju s tim pospricala i osusila i to je to?
    Nita nazalost nemam susilicu, zato sam sad mislila dok je jos kolko tolko toplo, ili pricekati sezonu radijatora 

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    mame imam pitanje 
    bila sam upravo od zubara gdje mi je zbog upale zuba prepisao klavocin .. imam i novocef koji jos uvijek pijem al mi je rekao da taj antb. nije za upalu koju ja imam 
    sad neznam smijem li vcrs umjesto novocefa popit klavocin i nastavit s njim 
    oteklina od zuba je velika i boli me obraz 
    u apoteci sam pitala nije mi nista tocno rekla oaim da moram piti klavocin zbog oteknuca i upale zuba 
    pa nisam pametna sto napraviti 

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Nemam oojma.najbolje gina nazvat

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    sto se tiče pranja igracki one koje ne sviraju oprane na 30 neke se raspale al Boze moj.. koliko para toliko muzike 
    one koje sviraju naspricane onim cudom za dezinfekciju i spremljenje .. sad mozda ih jos jednom naspricam kad se malac rodi .. isto kao i stan 
    planiramo ga detaljno ocistit i oprat kad odem u bolnicu i to je to .. kasnije nek stvara imunitet lagano 

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Zvala i njega , kaze on nije pametan al kao zubar zna sta radi .. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.