Zimske bebe 2019.😀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure… 
    Naravno Hrabrice pitaj ako te što bude zanimalo :) 

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Osjeti li ijedna od vas ubrzan puls kad miruje? Ja osjetim u podrucju vrata, citala sam da je to normalno u trudnoci…pomislila sam i na stitnjacu ali tsh je prije par mjeseci bio uredan

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Evo pridružila bih vam se i ja ako može.
    Danas sam 4+4, ali kako su meni ciklusi kraći (25 dana), znala sam da sam trudna i malo ranije.
    Imam već dvoje klinaca ( 12 i 9) i između njih jedan spontani. 
    Kad su vam počeli trudnički simptomi? Ja sam nakon kašnjenja imala par dan malo jače, kao menstrualne bolove i užasno osjetljive grudo. Bolovi su sad rijetki i ne tako jaki, grudi ne više tako osjetljive. Na pregled idem 9.5.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Meni su prvi simptomi nakon kasnjenja bili lagani grcevi nalik menstrualnim i grudi koje su postajale sve osjetljivije.
    Sve iz dana u dan varira, moja prijateljica nema simptome koje ja imam itd…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Evo i mojih simptoma 😊 Nekoliko dana nakon transfer vrućina cijeeeeli dan i preznojavanje, iduci dan tj vecer mi je ful zasmrdio frizer (prestalo samo od sebe iduce jutro) i bol u donjem dijelu leda.. Eto to su meni bili alarmi.. 😊😁

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja sam 5+6, ali sam par dana duže zbog rane ovulacije. Termin bi mi bio prema zadnjoj m. 26.12. Danas čula prvi put srce. Baš sam sretna:) Inače pijem duphastone i folacin. Idući tjedan opet na kontrolu jer sam imala neko smeđarenje, dr danas kaže da ne vidi hematom i da je sve uredno. Inače se dobro osjećam, nemam mučnine, samo malo osjetljiviji miris. Grudi mi otežale i bolne. Trbuh napuhan i osječam grčeve. Malo mijenjam raspoloženja. Dižem se u noći na wc i to je to za sad. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cure svima želim uredne i mirne trudnoće i da na zimu pričamo o pelenama i kremi za guzu😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro i dobro nam dosle sve nove cure 🥰
    Netko je pitao za simptome?? Ja bolje da sutim 🙈
    U pocetku nista posebno al sam 3 dana prije menge jednostavno osjetila potrebu da napravim test, i tu je bio ➕
    Kroz par narednih dana osjecala sam da se brze umorim, zaspala bi poslije rucka sto kod mene nikad nije slucaj… Piskanje jos uvijej nije neki problem da moram bas svaka dva sata al vecinom me ujutro probudi. Jelo je vec druga stvar i to moram skoro svaka dva sata 🤪
    Al najgore od simptoma su moje promjene raspolozenja gdje u pola sata prelazim od nasmijane do zivcane, plavljive, nemocne, jadne mene 😱

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Ja sam zadnja 2 dana u fazi da mi je muka i da slabo mogu jesti…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jooij, ja uvijek nesto jedem. Neki dan se namrsila na cufte, skuhala punu loncinu, dva dana ih jeli 🙈
    Jucer pekla pizzu za rucak a kiflice sa sirom navecer, danas je naravno grah na meniju 😂
    Vec sad zalim muza sto ce bit do navecer😂😂😂
    Jel vas neka hrana ekstra napuhuje? Mene skoro sve sto pojedem napuse da se osjecam ko zaba krastaca!

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.