Zimske bebe 2019.😀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Piba jel te utjesio ginic? Vidis da je sve ok 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Joj da se bar nekako mozemo opustiti i uzivati u trudnoci…meni je stres svaki odlazak na wc…zbog spontanog od prije..
    I dani mi tako sporo prolaze. Pocela sam jesti manje obroke pa mi je manja i muka. Grudi bole za poludit od samog pocetka…pa ono bolesno kontroliranje jesu li se ispuhale ili napuhale…ooo Boze…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Piba jel te utjesio ginic? Vidis da je sve ok 🥰


    Pa baš i nije. Rekao je da je beta u uredna ali me nije ni pregledao ni uzv napravio ni nalaz napisao. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Piba jesam dobro shvatila da ides privatniku na uzv? Nemaju svi ginici isti princip rada, mene moja odmah stavila na uzv jer sam ja digla paniku da ne mogu radit cim sam saznala da sam trudna radi opisa mog posla, inace da sam nju cekala, tek 10.05. bi me pregledala prvi puta a ja cu tad bit 8tt. Po meni je to predugo. Nekad jednostavno radi sebe moras bit bezobrazan i galamdzija da ti netko pomogne, odnosno da radi svoj posao kako se ocekuje. Zato sad kad je T vec tu, grebu i grizi samo da ti svih 9 mj prodje sto ljepse i bezbolnije, sa sto manje stresa 😉

    Kaj se tice (.)(.) ja ko da sam vec u 20-om tjednu, ne stanem u svoje grudnjake 🙈
    Sve me strah da bude ko u 1.trudnoci kad sam natukla 20kg i povecala garderobu za 2 broja 😂
    Tjesim se sto sam inace mrsavica pa cu si bit taman sa velikom busom 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jutro curke, kak ste mi danas?

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Piba jesam dobro shvatila da ides privatniku na uzv? Nemaju svi ginici isti princip rada, mene moja odmah stavila na uzv jer sam ja digla paniku da ne mogu radit cim sam saznala da sam trudna radi opisa mog posla, inace da sam nju cekala, tek 10.05. bi me pregledala prvi puta a ja cu tad bit 8tt. Po meni je to predugo. Nekad jednostavno radi sebe moras bit bezobrazan i galamdzija da ti netko pomogne, odnosno da radi svoj posao kako se ocekuje. Zato sad kad je T vec tu, grebu i grizi samo da ti svih 9 mj prodje sto ljepse i bezbolnije, sa sto manje stresa 😉

    Kaj se tice (.)(.) ja ko da sam vec u 20-om tjednu, ne stanem u svoje grudnjake 🙈
    Sve me strah da bude ko u 1.trudnoci kad sam natukla 20kg i povecala garderobu za 2 broja 😂
    Tjesim se sto sam inace mrsavica pa cu si bit taman sa velikom busom 🥰


    Idem inace kod svog socijalnog ginekologa s kojim nisam bas nesto posebno zadovoljna. Ok je ovako tza otici par puta godisnje na pregled/papu ali za ovakve stvari nije ok. Jucer je bio bas stav da nece trositi vrijeme na mene dok ne prodje bar 8 tjedana, buduci da sam prosli put u 6 tjednu pocela krvariti, zavrsila na hitnoj i tako je sve zavrsilo, S time da je prosli put na 5+5 bila vidjljiva samo gest. vrecica bez ploda i beta je bila samo 200.
    Tako da sam vec tad odlucila da cu u iducoj t. ici privatno na uzv. Bar da vidim na cemu sam. Na prvi uzv idem s 6+2 i nadam se srceku :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tako i treba, vidis da za neke stvari moramo sami biti doktori i ginekolozi 👿

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Pozdrav curkama i mrvicama u buši 💓 ☺️ Da vam se i ja pridružim  nakon prvog i dobitnog ivf-a 😁 Prva beta u sub je bila 180 i jucer se lijepo uduplala na 380 💓🙏 Ono sto me malo zabrinulo sinoć su dvije kapi neceg smedeg (nije se nastavilo) pa sam zvala na odjel i dobila odg da je to sve normalno u tako ranoj trudnoci (usli u peti tjedan ako brojimo od prosle m) i da nema razloga za brigu 💓 U sub prvi uzv 💓🙏 Ima koja medu vama iskustva sa takvim mini i kratkim spottingom koji je stao? 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro dosla Hrabrice, i cestitam na T! 👏🎉🥰
    Vjerujem da nemas razloga za paniku ako je krvarenje prestalo a obzirom da vec za koji dan ides na uzv mislim da nema razloga za paniku.
    Ja sam u 1.trudnoci imala krvarenje nakon kojeg sam odmah otisla u bolnicu, imala sam hematom koji se uz lijekove i mirovanje sam povukao, al to kod tebe ne mora bit slucaj.
    Sad samo odmaraj i mazi busu i bude sve ok 😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Dobro dosla Hrabrice, i cestitam na T! 👏🎉🥰
    Vjerujem da nemas razloga za paniku ako je krvarenje prestalo a obzirom da vec za koji dan ides na uzv mislim da nema razloga za paniku.
    Ja sam u 1.trudnoci imala krvarenje nakon kojeg sam odmah otisla u bolnicu, imala sam hematom koji se uz lijekove i mirovanje sam povukao, al to kod tebe ne mora bit slucaj.
    Sad samo odmaraj i mazi busu i bude sve ok 😘


    hvala ti puno <3  E da odmah i pitam, kako staviš ovaj sticker u potpis?  već 15 min čačkam po tim kodovima kao koji kopirati u potpis i ni jedan ne prikaže niš 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.