Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Ne znam zasto,ali Kolinda mi se ne svida ni malo. Prvo ona,a onda ona banda sto krade sve sto stigne i sjedi zasticena ko licki medvjed.
    Repku nisam voljela gledati bas zbog mafije i igraca koji su bili dio toga,al ne sjecaju se pa neka im je oprosteno. I sada bas tak koji se ne sjeca nicega,nadam se da ce se sjetiti da je uvrsten medu najbolje igrace svijeta.
    Vozimo se jucer ulicama Minhena,pola njih zatvoreno 😂 Policija zatvorila da bi nasi mogli zajedno zapjevati i zaplesati. Gori od baklja sve.
    Jos uvijek zalim sto tatinom sincicu nisam razbila nos zbog bacanja petarde. Omotao si lik pola ruke zavojem. Lik,nije te bengalka spalila i ako ja ne cvilim i govorim svima kako te boli,onda i ti bez rane zacepi.
    I da,u tome kako smo trazili ulicu kojom mozemo ih Minhena van,zaustavi nas svabo i kaze kako onaj penal nije trebao biti suden i da smo za njega mi dobili tu utakmicu 😂 
    9gag je pun repke i Kolinde 😂

    Evo ja sam se kao naspavala,a osjetim da i ovo malo cudo u meni 😂 Pocelo je jutarnji trening. Kako mi se cini samo trenira udarce rukama 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    jutros malo gledam krevetiće. ima netko iskustva s Ikeinim? fora su mi oni na “razvlačenje” tipa Noona ili Stokke, ali su mi nekako preskupi.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    e da, i htjedoh pitati jesu li praktičniji krevetići s kotačićima ili bez :)

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja isto gledam Ikeine, mislim da će poslužiti tih par godina, također me zanimaju iskustva. I meni su super Noona i Stokke, ali ne dam toliko za krevetić, pa nisam toliko ni svoj bračni platila. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    čitala sam malo reviewse po stranim forumima i čini mi se da je najbolje ocijenjen Gulliver. izgleda jednostavno, a to je i inače naš stil. nisam fan onih baldahina, velikih tilastih mašna i slično.

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ma daj? A taj je još i jedan od jeftinijih. Nisam to još krenula ozbiljno proučavati. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Nunii

    Ne znam zasto,ali Kolinda mi se ne svida ni malo. Prvo ona,a onda ona banda sto krade sve sto stigne i sjedi zasticena ko licki medvjed.
    Repku nisam voljela gledati bas zbog mafije i igraca koji su bili dio toga,al ne sjecaju se pa neka im je oprosteno. I sada bas tak koji se ne sjeca nicega,nadam se da ce se sjetiti da je uvrsten medu najbolje igrace svijeta.
    Vozimo se jucer ulicama Minhena,pola njih zatvoreno 😂 Policija zatvorila da bi nasi mogli zajedno zapjevati i zaplesati. Gori od baklja sve.
    Jos uvijek zalim sto tatinom sincicu nisam razbila nos zbog bacanja petarde. Omotao si lik pola ruke zavojem. Lik,nije te bengalka spalila i ako ja ne cvilim i govorim svima kako te boli,onda i ti bez rane zacepi.
    I da,u tome kako smo trazili ulicu kojom mozemo ih Minhena van,zaustavi nas svabo i kaze kako onaj penal nije trebao biti suden i da smo za njega mi dobili tu utakmicu 😂
    9gag je pun repke i Kolinde 😂

    Evo ja sam se kao naspavala,a osjetim da i ovo malo cudo u meni 😂 Pocelo je jutarnji trening. Kako mi se cini samo trenira udarce rukama 😂


    My precious 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Sarah draga moja, zato sam ja dosla u Hr na cuvanje trudnoce jer znam tocno kakvi su u Irskoj prema trudnicama. 
    Stvar je u tome da je kod njih pobacaj ilegalan (ili barem bio do prije koji mjesec) i oni ns brinu o trudnicama uopce jer im je bolje da zena izgubi djete nego da ga oni porode. Zalosno ali istinito. Pa tako tamo pregled uzv-a rade samo 3 puta i to u zadnjem tromjesjecju (cast izuzecima), a do tad eto provjeravaju samo mokracu i krv i tek kasnije pocnu i tlak i sve u svemu preveliki nemar prema trudnicama. A da ne pocnem o porodiljnom koji mozes dobiti tek kad rodis. Dobro se sjecam prvi dan kad sam dosla u firmu raditi tamo je bila irkinja trudna do zuba i radi najnormalnije i ja onako ju malo gledam i skomentiram kolegicama hrvaticama cure moje pa ova zena ce se sutra poroditi. I kaj mislite da nije bilo tako? Drugi dan je zena rodila. Znaci radila je doslovno do poroda i ja sam radila 6mj u toj firmi i zena se vratila na posao tjedan nakon sto sam ja otisla. Znaci prestrasno kakav sustav sto se trudnica i porodiljnog tice..i onda me ljudi pitaju zasto nisam htjela ostati tamo da mi djeca budu irci..ma reko zaebi ti to..ja ocu bit pod nadzorom nasih doktora..ali eto ljudi to ne kuze ni kad im objasnis u detalje..opet oni meni po svojem tupe pa bilo bi vam bolje tamo..ma reko ni za zivu glavu..ici cemo kad budu djeca malo veca..
    Zao mi je Sarah sto si to iskusila na svojoj kozi, ali najbolje bi ti bilo sto prije doci u Hr. Svaka cast njihovim doktorima, imaju ih stvarno strucne, ali na hitnoj te doktor dode pregledati pred smrt samo, a do tad sve obavljaju sestre. I na kraju sta ti vrijedi sto imaju strucne doktore kad do njega nikako neces doci, a i kad dodes njima etika nalaze da se ne brinu o trudnicama i tocka. A ni na porodu neces vidjeti doktora, sve im sestre obavljaju. 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Evo me nakon pet sati na hitnoj mi pregledali reflekse. Rekli da njih tlak i glavobolja na trunickoj hitnoj ne zanima prije 20og tjedna i da se obratim neurologu. I da izgleda imam migrene i nek si popijem paracetamol. Živjela Irska. Nemoguće dočekat doć doma jer je ovo divlji zapad


    Sarah kakvo je stanje ?

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Odlično zar ne. Nema ovdje normabela a ok ja njima objasnim i dam sastav kud koji. Ništa mogu se strpiti i bit u mraku jos mjesec i pol dok idem doma. Mislim da bi za 4 tjedna po hrv sustavu trebala imati pregled u uzv( šta sam sama morala saznati) i idem u privatnu kliniku pa ću tamo s doktorima pricat

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.