Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Odlično zar ne. Nema ovdje normabela a ok ja njima objasnim i dam sastav kud koji. Ništa mogu se strpiti i bit u mraku jos mjesec i pol dok idem doma. Mislim da bi za 4 tjedna po hrv sustavu trebala imati pregled u uzv( šta sam sama morala saznati) i idem u privatnu kliniku pa ću tamo s doktorima pricat

    Kani07

    SarahZg

    Evo me nakon pet sati na hitnoj mi pregledali reflekse. Rekli da njih tlak i glavobolja na trunickoj hitnoj ne zanima prije 20og tjedna i da se obratim neurologu. I da izgleda imam migrene i nek si popijem paracetamol. Živjela Irska. Nemoguće dočekat doć doma jer je ovo divlji zapad

    Sarah kakvo je stanje ?

    Sranje je da sam gladna još od sinoć i idem jest. Htjeli smo me iz trudnicke nakon pet sati poslat da čekam još pet  u normlnoj da me neki neurolog pregleda.
    Tlak sad nemam. IscpljenaI i gladna bila nakon pet sati a ništa ne radi po noci.  Glava je za sad ok.uvijek bude ok a onda počne glavobolja lagano od 12 nadalje pa vrhunac prije spavanja. 

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    stanje. Ispričavam se na mom mobitwlu

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    da, kažu da parira puno skupljim krevetićima i da je jako izdržljiv. 

    gledam i neke podloge za previjanje. imam komodu visine onih komoda za previjanje. samo bih onda gore stavila neku čvrstu podlogu, da se beban ne prevrne.

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Sarah nadam se da ces bit dobro. Ma jednostavno ne mogu vjerovat da je u “svijetu” tako,inace svi hvale,hrvatsku i BiH svi blate,a sad ispada da je kod nas bolje. Pa prema kome ces se najbolje odnosit nego prema trudnicama. Pa donose novi zivot na ovaj svijet. Neki to bas olako shvacaju. 
    Bitno je da je bebica ok,kontroliraj i dalje privatno dok se ne vratis ovamo 💞💞💞 Sretno,nadam se da ce ti cim prije bit bolje.
    Truskawka nadam se da ste vas 3 dobro 😘😘😘

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    barbiemama

    da, kažu da parira puno skupljim krevetićima i da je jako izdržljiv.

    gledam i neke podloge za previjanje. imam komodu visine onih komoda za previjanje. samo bih onda gore stavila neku čvrstu podlogu, da se beban ne prevrne.


    Daa i ja sam gledala komode, imam istu i sirine i visine,al i mene zanima kako pricvrstit na nju podlogu. Koliko sam shvatila i ona podloga s onih komoda se skida
    I mislim da su bolji krevetici na tockice. I pitanje za iskusnije,mogu li se oni ikako zakocit,opet mi nekako neprakticno,da kad beba bude veca dok je stavljam u krevetac i naslonim se da mi on pobjegne 😄

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Meni će krevetić biti fiksno smješten tako da mi točkići ne igraju ulogu, ne mislim ga premještati sto puta. Prvo vrijeme će biti kod nas u sobi, nakon nekog vremena bebač ide u svoju sobu i to je to. Nekako mi djeluju stabilniji bez točkića 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    AllieH

    Meni će krevetić biti fiksno smješten tako da mi točkići ne igraju ulogu, ne mislim ga premještati sto puta. Prvo vrijeme će biti kod nas u sobi, nakon nekog vremena bebač ide u svoju sobu i to je to. Nekako mi djeluju stabilniji bez točkića


    Tako smo mi imali, nije mi se nikad pokazala potreba za kotacima ili premjestanjem krevetica po sobi. 

    Sarah zao mi je zbog takvog iskustva. Sto je bilo s urinom na kraju? Normabel je po sastavu diazepam, 2 ili 5mg. Ako imas diazepam to je to, kako god se zvalo, samo je drugi proizvodac. Ako nemas, bojim se da ti nece dati bez recepta. Ta njihova politika prije 20. tjedna je takva jer je kakti preeklampsija ne razvija prije 20. tjedna ali tlak 150/90 se pobogu ne trpi nikada i ne znaci da je bezazlen prije 20. tjedna. Odi privatno na pregled ako drugacije ne moze ali ne mozes to trpit jos mjesec dana, nije stvar samo istrpiti nego toliki tlak moze biti opasan. I za migrene mozes dobiti konkretniju terapiju i u trudnoci, ali isto moras na pregled kod nekog normalnog. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Sarah, baš mi je žao što moraš kroz to prolaziti. kod nas se stvarno brinu za trudnice vrhunski, možda čak i previše na momente. kad se vratiš će sve biti bolje :)

    a nisam pametna baš kaj bih mislila o čestim uzv pregledima. mama veli da je ona tijekom trudnoće išla 2 ili 3 puta i da je to tada bilo normalno. nama je lakše znati periodički da nam je sve ok s bebom i živimo od pregleda do pregleda, ali u ajmo reć naprednijim zemljama od naše odeš tijekom trudnoće možda 3 puta na pregled i njima je to sasvim normalno. možda ovo i nije tako dobro za samu bebu.

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Ja imam krevetić sa kotačićima, ali samo zato jer su bili u pakiranju, smisla po meni nema nikakvog jer je ionako taj krevetić lagan da ga i bez kotačića možeš premjestiti di želiš, a kotači se mogu zakočit, mi smo ih imali neko vrijeme ali smo ih onda skinuli. Naš je iz Adax-a, ne znam jel uopće više postoji Adax?
    Ja bi isto komodu, da ima gore ono za presvlačenje, jer to nisam imala s 1.bebom, a u svojoj sobi nemam komodu. Pa ako imate koji prijedlog-javljajte! 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Cuurke evo nas s pregleda 😍😍 sve je u najboljem redu, malena se razvija kako treba. Tocne smo u tjedan s velicinama opsega glave i bedrene kosti 😍😍 anomaly scan je u redu i nema razloga za brigu. Za 4 tjedna idemo na 4 D uzv i jedva cekam. Danas nam je nakratko upalio i stvarno se super vidi, ajme koja facica ❤
    Rekao je da sam zatvorena skroz, cerviks 4.5 cm. Sve u redu. Za ona smedarenja kaze da su neke kapilarice valjda i da to nije nista zanrinjavajuce. 😊 dao mi je dozvolu za kupanje 😍😍 jedva cekam se bucnut 😄
    To je to, sad cekat sljedeci pregled 😅

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.