Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malena1983

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hahahahaha, boob attack, meni su moje narasle, sva sam si čudna, niska a imam svakako big bubs, nadam se da više neće rasti

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu
    Draga Miranda morala sam malo škicnut tehnički list proizvoda,sad me to kopa jer su drugi mi rekli kao to što ću dva puta premazati neće niš bit… Ako stignem pogledaj 


    Po ovome je samo to za disanje i vrtoglavicu, mislim da nije nešto jako štetno

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Miranda

    Ptičica


    Mislila sam da sam ja jedina. Ekipa oko mene ili odusevljena ili indiferentna. Meni strasno degutantno. Ajde ides na utakmice, ajde pleses u lozi..al daj zadrzi nesto diplomacije. Dodi na veceru u hotel, nemoj momcima ulazit u svlacionicu. Pruzi ruku, potapsaj, cestitaj poljupcem u obraz a kasnije se grli ako bas moras. Pa kako ih je grlila, i nase i francuze, mislila sam da ce ih ugusit.

    Ma da, bas degutantno. Sprdala ju je vecina zbog upadanja u svlacionicu.

    Nema zena granica, jos ajde cak i da ih je zagrlila kratko ali vjesa se bez kraja. A ono grabljenje i ljubljenje trofeja je vrhunac. 🤦‍♀️


    😂😂😂isto zvrkan iz onog crtica ,kisa lije a ona se vjesa po jadnim igracima.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Kani07

    Miranda

    Ptičica


    Mislila sam da sam ja jedina. Ekipa oko mene ili odusevljena ili indiferentna. Meni strasno degutantno. Ajde ides na utakmice, ajde pleses u lozi..al daj zadrzi nesto diplomacije. Dodi na veceru u hotel, nemoj momcima ulazit u svlacionicu. Pruzi ruku, potapsaj, cestitaj poljupcem u obraz a kasnije se grli ako bas moras. Pa kako ih je grlila, i nase i francuze, mislila sam da ce ih ugusit.

    Ma da, bas degutantno. Sprdala ju je vecina zbog upadanja u svlacionicu.

    Nema zena granica, jos ajde cak i da ih je zagrlila kratko ali vjesa se bez kraja. A ono grabljenje i ljubljenje trofeja je vrhunac. 🤦‍♀️

    😂😂😂isto zvrkan iz onog crtica ,kisa lije a ona se vjesa po jadnim igracima.


    Jakove izdrzi !! 😂😂😂😂
    Salu nastranu, imamo srebro! 🤗

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Javlja se bebacccc, 
    cure ova moja beba samo navece skace hahahah :D A gledala sam utakmicu, bas mi je zao :( Kad su izjednacili mislila sam to je to, uzece i et, nesto ih prevari :/ A za Kolindu sam isto primjetila hahahaha, mozda su cugali votku, ona, predsjednik Francuske i Putin :D :) Sve troje su mi nesto preveseli bili haha :))) 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Meni je baš tesko za zeludac jos od svadbe, evo sad od 15h bili u gostima i ja se vecinom izlezavala na kaucu s nogama gore, bas me stisce sve..i ovo kaj sam pojela ko da mi stoji u grlu..jos malo pa sam na pola puta je znam kak ce bit dalje ako mi ie vec sad tesko…a bebac se javlja predvecer cesto..ko da mi baloncici pucaju u trbuhu non stop hehe ne znam kaj radi 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Strudlice razrjedivaci su zeznuti jer ispustaju razne hlapljive organske spojeve, i na ovome pise da je toksican prilikom udisanja. Nije klasificiran i nema info za razne razrede opasnosti ali cim je razrjedivac bolje se ne izlagati. Kolicina koju moras udahnuti da bi utjecala na zdravlje je donekle individualna ali je u trudnoci problem sto je taj prag puno nizi za bebu u razvoju nego za odraslu osobu a ti spojevi prolaze kroz posteljicu. Ionako smo doduse stalno izlozeni takvim spojevima, sto od ispusnih plinova u prometu, sto od duhanskog dima i kojecega. Ne bi brinula zbog ta dva premaza ali dalje radije nemoj. Nije veliki postotak djece koja se radaju s problemima i zbog redovitog koristenja razlicitih lijekova ili supstanci ili opcenito utjecaja okolisnih cimbenika ali uvijek je pametnije izbjeci rizik odmah u startu. 

    Kod mene i dalje ludnica na okolnim cestama, trubi se sve u 16. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    drago mi je da dijelimo isto mišljenje o Kolindi. stvarno je pretjerala. ah, sve za populizam 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Javlja se bebacccc,
    cure ova moja beba samo navece skace hahahah :D A gledala sam utakmicu, bas mi je zao :( Kad su izjednacili mislila sam to je to, uzece i et, nesto ih prevari :/ A za Kolindu sam isto primjetila hahahaha, mozda su cugali votku, ona, predsjednik Francuske i Putin :D :) Sve troje su mi nesto preveseli bili haha :)))


    I moj se javlja ujutro i navecer valjda istezanje prije i poslije spavanja 😁😃 kad se legnem na ledja na kauc ili krevet evo ti njega odma pozdravlja 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Mina93

    Salatica9192

    Javlja se bebacccc,
    cure ova moja beba samo navece skace hahahah :D A gledala sam utakmicu, bas mi je zao :( Kad su izjednacili mislila sam to je to, uzece i et, nesto ih prevari :/ A za Kolindu sam isto primjetila hahahaha, mozda su cugali votku, ona, predsjednik Francuske i Putin :D :) Sve troje su mi nesto preveseli bili haha :)))

    I moj se javlja ujutro i navecer valjda istezanje prije i poslije spavanja 😁😃 kad se legnem na ledja na kauc ili krevet evo ti njega odma pozdravlja 😁


    A kod mene nije redovno :/ i zato samoo osluskujem, nekad imam osjecaj da se vise prije javljao :D Ali u obliku mjehurica, sad osjetim komesanje i blage udare, ali vrlo rijetko. I onda kad ne osjetim dugo, istripam se da li sam ja uopste i osjecala, mozds su to sve crijeva hahahaha luda zena sam :D Kada to krece da bude redovno? 22, 23 nedelja? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.