Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Mene su stopalice samo odjednom pocele tiskati danas tak da pretpostavljam da su mi malko naotekli gleznjevi, a prije par dana su mi bas jako bili debeli i gleznjevi i stopala ali zato jer sam dugo sjedila..bas ms sve tjera da lezim stalno..i vrat i glava me bole i ledja..mah..sta ce tek biti juuuj..al ok izdrzat cu nekako sve to 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Citam,ali ne uspije poloviti sve.
    Ako se dobro sjecam od jucer ili prekjucer,bilo je nesto o onim tabletama elevit.
     Primjetila sam da kad ih pijem ujutro,normlano na sredini dorucka uz punu casu vode,bude mi kasnije muka i koma se osjecam. I probam za vrijeme rucka i sve super.
    Prvi ultrazvuk 7+2 i oko 1.11 cm + termin 19.12.
    Drugi ultrazvuk 13tt i 6.67 cm +termin 21.12. 😂😂 I rasirio je nogice pa smo vidjeli da je decko po rijecima ginica. 02.07. cemo vidi jel jos uvijek decko 😂 Kaze mi majka jos mu pimpac se stigne povuc i sestra ti je bila tad decko i drugi pregled jasno bilo da je cura.

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Tata javi se, nadam se da je pregled dobro prosao 
    Da, s tim novim zakonom nema subjektivne procjene icega, vrlo je jasno za koje dg se moze dobiti komplikacije a sve ostalo nije u igri. I onda gin koji daju komplikacije na nesto mimo medicinskih dijagnoza zapravo riskiraju svojom dobrom voljom. 
    Krvarenje kod nas je indikacija za mirovanje, mene je zbog hematoma gin sprasio na mirovanje bez razmisljanja. Zbog posla ga ne bi mogla dobit nego jedino dogovarati radno vrijeme bez dezurstava + radit jedino ambulantu jer na odjelima (pogotovo jednom) mogu skupiti zaraza kakvih hocu. Mogu mislit kako bi ostali bili odusevljeni tom organizacijom, skoro im je jednako kao da sam doma 🙄
    Vrijeme je danas bas odlicno, jedino sto me spavanje posebno vuce kad je vani ovako 🙈
    Ne naticem jos iako nije nista neobicno da to vec sad pocne, pogotovo kad je onako vruce kako je bilo. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Nunii

    Citam,ali ne uspije poloviti sve.
    Ako se dobro sjecam od jucer ili prekjucer,bilo je nesto o onim tabletama elevit.
    Primjetila sam da kad ih pijem ujutro,normlano na sredini dorucka uz punu casu vode,bude mi kasnije muka i koma se osjecam. I probam za vrijeme rucka i sve super.
    Prvi ultrazvuk 7+2 i oko 1.11 cm + termin 19.12.
    Drugi ultrazvuk 13tt i 6.67 cm +termin 21.12. 😂😂 I rasirio je nogice pa smo vidjeli da je decko po rijecima ginica. 02.07. cemo vidi jel jos uvijek decko 😂 Kaze mi majka jos mu pimpac se stigne povuc i sestra ti je bila tad decko i drugi pregled jasno bilo da je cura.


    Hehehe..draga ja sam ti u 7mj trudnoce bila musko jos uvijek 🤣🤣 sve su kupili za dececa i ime odabrali i mama ode u drugu bolnicu radi komplikacija i ja na kraju zensko 🤣🤣 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Gležnjevi nisu naotekli. Sve je u redu s tim. Ja sam danas odspavala od tih 11 i pol do evo maloprije. Sinoć sam se jednom ili dvaput budila, spavala do 8 i pol. Jel normalno toliko spavati? Sve se meni čini da možda fali željeza. Morat ću pronaći neki pripravak koji mi odgovara…prirodno sam pozobala, a homeopatske tabletice nisam ni pitala dali smijem.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    truskawka

    Nunii

    Citam,ali ne uspije poloviti sve.
    Ako se dobro sjecam od jucer ili prekjucer,bilo je nesto o onim tabletama elevit.
    Primjetila sam da kad ih pijem ujutro,normlano na sredini dorucka uz punu casu vode,bude mi kasnije muka i koma se osjecam. I probam za vrijeme rucka i sve super.
    Prvi ultrazvuk 7+2 i oko 1.11 cm + termin 19.12.
    Drugi ultrazvuk 13tt i 6.67 cm +termin 21.12. 😂😂 I rasirio je nogice pa smo vidjeli da je decko po rijecima ginica. 02.07. cemo vidi jel jos uvijek decko 😂 Kaze mi majka jos mu pimpac se stigne povuc i sestra ti je bila tad decko i drugi pregled jasno bilo da je cura.

    Hehehe..draga ja sam ti u 7mj trudnoce bila musko jos uvijek 🤣🤣 sve su kupili za dececa i ime odabrali i mama ode u drugu bolnicu radi komplikacija i ja na kraju zensko 🤣🤣


     Moji starci nisu ni znali što nose 😆 Bila sam surprise, u svakom smislu😆😆 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Pikica89

    Pikica89

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    truskawka

    Mene su stopalice samo odjednom pocele tiskati danas tak da pretpostavljam da su mi malko naotekli gleznjevi, a prije par dana su mi bas jako bili debeli i gleznjevi i stopala ali zato jer sam dugo sjedila..bas ms sve tjera da lezim stalno..i vrat i glava me bole i ledja..mah..sta ce tek biti juuuj..al ok izdrzat cu nekako sve to


    I meni su poceli naoticati gleznjevi kad dugo stojim na nogama ili sjedim,i dosta cesto me leđa bole cak i trtica…ali prezivjet cemoo sve za nase mrve😍😍

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Bas mi je fora kad ljudi odluce tek na porodu saznati stize li cura ili decko 😍 Samo sto sam ja preznatizeljna za to 😁
    Ana izvadi krv prvo, nemoj napamet piti. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu
    Ja još ne naotičem, barem nisam primijetila. Ali mi je muž danas rekao: Hej, pa baš ti se iz profila kuži buša! Reko svašta, mi kao da ne živimo skupa, a buša je takva već 2-3 tjedna. 
    Al dobro, skuhao mi je super ručak pa neka mu bude. 
    Doma rađeni ćevapi, pire od mrkve i kineski kupus, a prije toga je bila krem juhica od brokule. 
    A evo da vidite kako kuhinja izgleda nakon njegovog kuhanja:
     

    Obećao je da će prati podove danas pa ajde… 
    Kakvi su vaši muževi/dečki u kuhinji, ako uopće zalaze tamo?

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Ja još ne naotičem, barem nisam primijetila. Ali mi je muž danas rekao: Hej, pa baš ti se iz profila kuži buša! Reko svašta, mi kao da ne živimo skupa, a buša je takva već 2-3 tjedna.
    Al dobro, skuhao mi je super ručak pa neka mu bude.
    Obećao je da će prati podove danas pa ajde…
    Kakvi su vaši muževi/dečki u kuhinji, ako uopće zalaze tamo?


    Hahahah takav nered bude i kad moj muz kuha… To je kaos totalni, ne mogu to niti gledati 😂 imam negdje jednu sliku, idem prokopati tren

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.