Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Ja sam konačano dobila termin za pregled kostiju kraljeznice… u Hrvatskoj imamo samo 33 reumatologamozete li zamisliti kakva je guzva za pregled… i sad probam ja do doktora doci prvi put na telefon na odjelu,pa drugi put… svaki put netko ljubazan zapise moj broj i situaciju,medjutim i dalje mi nitko ne govori kada da dodjem i gdje,u ambulantu ili na odjel. Imam svog doktora,čak je rekao sestri da me se sjeća… i obidjem ja na kraju sve veze i vezice i telefone i posaljem uputnicu na centralno narucivanje. Kazem im gle,31 tt.,na zahtjev anesteziologa molim vas da pitate doktora kada da dodjem… culi smo se telefonski na broj taj i taj i bla bla… i eto u ponedjeljak termin konacno. Znam da neki ljudi imaju termin 2021. ali ja moram doci u TA s papirom na kojem je novijeg datuma jasno smiju li mi bosti epiduralnu ili spinalnu itd. Ne mogu im donijeti stanje iz 2015. kad sam lezala u bolnici… đizus.. ali ajd izborila sam se… bas me zanima koliko ću čekati


    Super da si se uspjela izboriti i dobiti termin.Danas je to jako tesko, nekada i s debelom vezom ne mozes nista. Meni nisu jasne te liste cekanja, meni napisu na nalazu kontrola s novim nalazima MR hipofize za 6 mjeseci, ovi me naruce na MR za godinu i pol. I tako vec godinama. Svaki put ista prica. Sta rec.


  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Obzirom da mi se cini da smo daleko najaktivnija tema na ovom forumu i pocelo je stvarno presporo otvarati istu, u dogovoru s curama na facebooku, odlucile smo otvoriti nastavak teme. Nova tema se zove Zimske bebe i mame 2018/2019 i nalazi se na sljedecem linku: https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-i-mame-20182019-16367 [miss7mama.24sata.hr]

    Pa evo da se nastavimo u istom tonu tamo druziti, trebalo bi nam ipak malo azurnije otvarati stranice 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    luks

    pticaselicazgst i na mall.hr imaš popuste, ja baš gledam sušilicu tamo. Ne znam jel ko od vas naručivao preko tog portala?


    Ja sam naručila pećnicu prošle godine jer je bila najjeftinija kod njih, i sad planiram sušilicu. Prezadovoljna sam bila uslugom. Sve su ispoštovali i nikakvih problema s njima. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Zna li tko da li doktorica kašljević koja radi u novom zagrebu u sigetu prima još pacijentica? 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ne znam za doktoricu, ali ovo je nasa prva tema, koliko se tu istipkalo😲😲😲🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Username

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Ptičica

    Bruna92

    Ptičica, hahaha to sam i ja rekla hahah da ga ni nacrtala nebi tako 😂
    Eno, stoji u ladici jos uvijek tako jak i plav 😂😂😂

    Nije ni moj izblijedio al sad kad vidim tvoj dode mi da pišnem još jedan sad samo da mu se divim! Hahahahahaha

    Hahahah Ptičice kako si me sad nasmijalanajbolje da svaka stavi svoj pa da se skupno divimo hajahh


    Hvala na ismijavanju moje blijede crtice na testu za trudnocu, ipak bila trudna, eto moja cura u 4mj ce napuniti 2 godine, vidi li se malo ili jako rezultat je ipak isti. Drugi put drugim zenama radije ne komentirajte ako ne mislite pomoci! Tu smo da jedna drugoj pomognemo, a ne da stavljamo sol na ranu!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.