Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ptico, ma super su, vec sam dobila mail najavu da je paket pripremljen i isporuka 23.11. Sad sam ljuta na sebe sto nisam odmah taj narucila, ali dobro, nadam se da je to sad rijeseno. 😅 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Blaza26

    Hahahahahahahaaha Lena hop. Ovo je vrh.
    Mamma2 mogla bi ti bit zeznuta svekrva hahaha,pratit cemo forum. A mislim da ti muz nije toliko lud ostavit zenu i bebu kuci same na bozic,ne sekiraj se oko toga.
    Maggie predivno ime ste izabrali.
    Evo i nas sa pregleda. Imamo 2 kg,trbuscic i dalje zaostaje 2 tjedna,al ok je to. Glavonja moj
    Vec sam se bacila na kauc,umorila sam se haha.
    Najavila sam muzu sex vcrs jer ja vise ne mogu podnijet da ginekolog svako 2 tjedna prcka dolje a on nece hahaha. Gotovo je s tim


    jao moj bi bio presretan da mu tak najavim hahah ja ga samo izbjegavam 😁 ne mogu vise trbuh mi je prevelik i smeta mi svugdje i za sve 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Bruna92

    E, ja isto imam u planu da malena sto prije ide djedovima i bakama, sto radi njih, sto radi mene i muza koji cemo cemo pozeljeti biti malo sami 😇
    ALI, vec nekako imam kocnicu prema svekru i svekrvi (pogotovo svekrvi) jer je ona tip osobe koji djeci daje sve! Nema nikakvog reda za rucak, veceru, sta se jede, dal je puno slatkisa… Muzev najmladi brat ima 15 godina i sve zivo mu je dozvoljeno, npr on je gladan pola sata prije nego je rucak gotov i on se najede nekog sendvica il nesto i ne mora rucati… Zazeli ppalacinke ili pizzu u 23h i ona mu pravi… Mene to strasno zivcira a to je samo jedan mali dio svega skupa…
    A da, ja i muz podrzavamo odrastanje djece uz zivotinje dok su oni strogo protiv toga i vidim da ce i tu biti njihovih sranja… Najgore je sta zivimo odmah povise njih… Vec me pucaju zivci a samo pisem o njima 🙄😒


    jel ti to pričaš o mojoj svekrvi? moj muž je najstariji, a najmlađa sestra ima 6 godina i još uvijek ju se ganja s vilicom i hrani..ja poludim na to…prvi unuk od mlađeg brata ima 6mj i non stop je kod nje u rukama, ponaša se ko da je njezin..a da ne pričam da smo mi odeselili od njih jer im sr gade životinje u kući a mi imamo 3 mačke(podstanari smo u ovom stanu 3 godine i nikad nisu bili kod nas) tak da mi je sve jasno…

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu
    Ja mislila sutra u Merkur ali sad si bas mislim da cu onda drugi tjedan ili sad u petak…evo slikica kad je koji dr.u merkuru

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Lena hop me ubiloooo 😂😂😂 Salatice, mama ti je zakon 😂😂

    vidim sve dobre vijesti s pregleda. samo tako i dalje ❤️ malo smo stale s porodima, zanima me koja je sljedeća 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Lena hop me ubiloooo 😂😂😂 Salatice, mama ti je zakon 😂😂

    vidim sve dobre vijesti s pregleda. samo tako i dalje ❤️ malo smo stale s porodima, zanima me koja je sljedeća 😁


    Možda i ti 😛😛😛. Šalim se, ima vas kandidatkinja koliko ćete. Ali ste već većinom u terminu pa nema straha 😊😊😊. Jedva čekam nove male članove zimskih beba ☺️☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    I ja jedva cekam nove clanove. 😍😍
    Moji svekar i svekrva su jako bojazljivi sto se tice djece. Kad dode sogor sa svojih 3 djece oni tlak dobiju,jer ih je strah da djeca ne padnu i ne udare se. Ugl.do sada sam 2 puta vozila svekrvu na hitnu nakon sto bi sogor otisao u dubrovnik. Hahaha. Zena paranoicna totalno,a da ne spominjem da im puste sve zivo i uce ih psovat jer je to slatko za cut,i slatko kad nered prave. 
    Ja sam “strina roga” jer im ne dopustam da lupaju sakama po televiziji,ne dopustam da dodu do stednjaka i okrecu tipke jer je to zanimljivo. Jbte pa kucu ce zapalit. I onda dode svekrva i kaze bona pusti ih,i iskopca stednjak iz zida….. mislim to nije rjesenje. Onda sogorica kad dodu doma poludi s njima jer se ovdje naviknu na nered.. a ona bude sama s njima,ne moze stalno svih 3 imat na oku,i mislit se jel joj na stednjaku krpa ili nesto i stalno gledat jesu ista upalili sto nisu trebali. Eto bas se pitam sto ne dolaze cesto

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Joj Pepe sve znam 🙄
    Evo ja lezim ko neka krepalina na kaucu i pokusavam se natjerat na pranje 😂 ujutro imam pregled pa treba i kosu oprati, izdepilirat se iako nista ne vidim… Uf uf

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    I meni ujutro pregled i iako sam dosta iza vas po tjednima ja vec sad nista ne vidim koliki mi je stomak  prosli put se nesto jos i naziralo hahahahah jedva sam nekako uz pomoc ogledala uspila al nije ni lako stat cila iskrivljena hahahaha

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    A sta se tice svekrva moja vec najavljuje da unuki nece dat da je zove baba nego po imenu hahahahah ne moze se nikako pomirit sa tim da je ostarila

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.