Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Figurica_bez_ziga

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Utorak zvuci divno onda 😊 Ako i ne potrefim utorak cetv cu svakako pokusati zaobici u sirokom luku. 😁

    None

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Evo samo da se javim nakon pregleda , sve je super i dalje :)
    Mrvica ima 1140 grama😍

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Jagodica86

    mmama2

    AllieH

    mmama2, ti bi mogla biti zeznuta svekrva danas-sutra 😅 O tebi ce se pricati na temama Zimske bebe 2038. 😂😂😂😂

    Nisam o tome tako razmisljala vidis😂😂😂😂😂😂

    Joj, ovo moram komentirati, proplakala sam od smijeha.Allie kako si se sjetila samo hahahahaa
    mama 2 je zeznuta svekrva u začetku, moramo ju uputit na pravi put
    Neka idu dečki baki, neće im ništa biti a vjeruj da radiš za njihovo dobro, nije sebično da ih pustiš, nego da ih ne pustiš…I djeci i roditeljima treba vrijeme kad nisu zajedno i kad su malo kod drugih, kamo sreće da ih baka hoće čuvati i da ih imaš kome dati uopće. To je dobro i za klince i za tebe, mi smo svi voljeli biti kod bake, to je neko posebno vrijeme koje kasnije pamtiš cijeli život, a vidim da imaju 4 i 6 godina, oa već su ohohoho veliki da provedu vikend bez vas.
    Vjerujem da ti je sad teško jer nisi navikla, ali pomalo…jedan vikend pa vidi kako će bitiSamo hrabroMamam je mama i uvijek će to biti, a bake su bake.
    Sad sam ja jako iskrena kao Klikerica, nadam se da ne zamjeraš.


    Ma kaj bi zamjerala dapace, slazem se apsolutno…i ja sam jedna od onih koja je imala divno djetinstvo i koju su baka i deda cuvali cesto i pamitim to kao divne trenutke.. moji decki idu mojim starcima cesto, jer su normalni🙈🙈🙈 hahhha ocu reci, ne daju im bas sve sto pozele i ono samo zato jer zele, uce ih nekim normalnim zdravorazumskim po meni zivotnim skolama, njegovi su pod broj jedan pusavci, jako strastveni i od uvijek puse pred njima bez beda, i to puno, sada jos kada je zima i nije otvoreno sve bozesacuvaj🙄🙄🙄 plus sogorica koja zivi s njima i isto pusi.. onda dalje, oni su onakvi baka i djed koji daju uvijek sve samo da budu decki sretni, bez obzira kaj nema smisla jedno s drugim, pa ce npr dobit lizalicu ili cokoladu i sl tik prije rucka i nece jest rucak, al nema veze, onda ce piti sok, i nakon soka jest griz na mlijeku ili puding ( sada karikiram, cisto da skuzite ) pa ce im biti zlo naravno od svega skupa, pa ce u kuci bit 5milijardi stupnjeva da oni mogu hodat goli itd, itd a meni to ide malo na zivce pa izbjegavam tamo ih vodit 😕😕😕😕

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Meni glava pucala oko 13 i mjerila tlak 145/110. Zvala gin i reko normabel od 2 mg i da mirujem. Eto lezim u mraku, prosla glava i tlak pao na 110/70.

    [lilypie.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Danas je valjda takav dan, ja sam se malo prije skoro skljokala u kuhinji. Prala sudje i odjednom mi je samo pocelo biti muka i onaj osjecaj prije nego se onesvijestis. Sad sam malo legla na kauc da dodem sebi.
    Salatice pa ovo Lena HOP je hit hitova!!! Mama ti je zakon! 😂
    I zimske bebe 2038 moram popratit! Mozda se neka od nasih kceri dode pozalit na svekrvu Mateu. 🤣🤣
    Klikerica ahahahaha pa daj nemoj, puno jedu i povracaju. Dodaj jos placu i googlaju i imas skracenu verziju vecine nasih trudnoca. 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Ja sam isto za druženje djece sa bakama i didama, posebno ovako kada zive na nekoj udaljenosti, i koliko god da mi bude tesko trudit cu se da se odvojim od djeteta i pustim bakama i djedovima da uzivaju s unukom. Bit ce zdravo i za mene i za dijete i za njih… Vec ga planiram na ljeto na moru naviknuti na moje roditelje, a i svekar i svekrva su mi divni,posebno svekrva koja je 30 godina teta u vrtiću i totalno joj lezi taj posao,kao stvorena za njega.

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    E, ja isto imam u planu da malena sto prije ide djedovima i bakama, sto radi njih, sto radi mene i muza koji cemo cemo pozeljeti biti malo sami 😇
    ALI, vec nekako imam kocnicu prema svekru i svekrvi (pogotovo svekrvi) jer je ona tip osobe koji djeci daje sve! Nema nikakvog reda za rucak, veceru, sta se jede, dal je puno slatkisa… Muzev najmladi brat ima 15 godina i sve zivo mu je dozvoljeno, npr on je gladan pola sata prije nego je rucak gotov i on se najede nekog sendvica il nesto i ne mora rucati… Zazeli ppalacinke ili pizzu u 23h i ona mu pravi… Mene to strasno zivcira a to je samo jedan mali dio svega skupa… 
    A da, ja i muz podrzavamo odrastanje djece uz zivotinje dok su oni strogo protiv toga i vidim da ce i tu biti njihovih sranja… Najgore je sta zivimo odmah povise njih… Vec me pucaju zivci a samo pisem o njima 🙄😒

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Busybee 🖐👌👍👏 
    Mamice bitno da je pao. To je bilo nesto kratkorocno, a ni vrijeme vani ne ide u prilog.
    Mmama2 ovo za pusenje te totalno razumijem. Odem im u posjetu i odmah pod tus kad dodem doma 🤮🤮

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Curke da javim i ovdje, prvi pregled u TA je prošao dobro, ctg uredan a ja zatvorena. Kontrola ga 7 dana 😊
    Allie da mi smo uzeli taj i super je, cini mi se jako kvalitetan i lijepo izgleda. Kad sam ga narucivala ga nisu imali na zalihi, i cekali smo cca 5 dana da stigne. Tak da ce ti krevetic sigurno stic kak su rekli ako ga imaju na zalihi. Javi dojmove 😊 ovo za lesninu, ajme ne znam sta bi rekla. Bas su neprofesionalni 🙄
    Busybee super za pregled 😊samo neka bebac raste 🤗
    Ajme Salatice umirem na ovo Lena hop 😂😂 bome ti nije dosadno doma 😊😊 
    Danas je neki cudni dan, tlakovi su u porastu. Ja isto popodne odspavala i ko nova sam sad 💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Ptico jos 16 dana 😏😏😏 jedva cekam malu Niku 😃
    *Pticica trlja ruke*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.