Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Figurica_bez_ziga

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Ja mislila sutra u Merkur ali sad si bas mislim da cu onda drugi tjedan ili sad u petak…evo slikica kad je koji dr.u merkuru


    Hvala ti!
    Meni je doktorica spomenula da su dobri Stasenko, Zmijanec i Duic. A citala sam po forumima da je ovaj dr. “Roki” dobar…kako se on preziva?

    None

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Moja situacija danas: ležim, Mila skakuče u trbuhu, i odjednom pritisak u prsima, bol je krenula iz vrata na lijevu stranu preko ramena i po cijeloj ruci, ruka kao da se oduzima..slabost, mučnina, nedostatak zraka, stisnuto grlo, glavobolja.. šetam, masiram ruku, rastvorila prozore da udahnem zraka, ništa ne pomaže. Znači ta lijeva ruka cijela me boljela i trnula toliko jako da sam plakala, a inače stvarno dobro podnosim bol. Nakon nekih 5min je počelo popuštati. Kasnije kao da se ništa nije dogodilo, kuhala ručak, išla u šetnju..
    Doktorica mi je najavila da će mi možda jako lupati srce od euthyroxa i ako bude tako da prepolovim dozu. Jel moguće da je to to? Počela ga piti jučer.
    Ugl, ja sam mislila da će me infarkt udarit kad je to krenulo tako u lijevu stranu..grozan osjećaj.. A sad kad spominjete tlakove danas mislim možda je to.. Kako je kad skoči tlak? Ja inače imam nizak, pogotovo u trudnoći.. Al kažem, ležala sam opušteno i zabavljala se s izbočinama na trbuhu, ne znam od čega bi skočio.. Jesu ikome poznati moji simptomi? 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Duda

    Moja situacija danas: ležim, Mila skakuče u trbuhu, i odjednom pritisak u prsima, bol je krenula iz vrata na lijevu stranu preko ramena i po cijeloj ruci, ruka kao da se oduzima..slabost, mučnina, nedostatak zraka, stisnuto grlo, glavobolja.. šetam, masiram ruku, rastvorila prozore da udahnem zraka, ništa ne pomaže. Znači ta lijeva ruka cijela me boljela i trnula toliko jako da sam plakala, a inače stvarno dobro podnosim bol. Nakon nekih 5min je počelo popuštati. Kasnije kao da se ništa nije dogodilo, kuhala ručak, išla u šetnju..
    Doktorica mi je najavila da će mi možda jako lupati srce od euthyroxa i ako bude tako da prepolovim dozu. Jel moguće da je to to? Počela ga piti jučer.
    Ugl, ja sam mislila da će me infarkt udarit kad je to krenulo tako u lijevu stranu..grozan osjećaj.. A sad kad spominjete tlakove danas mislim možda je to.. Kako je kad skoči tlak? Ja inače imam nizak, pogotovo u trudnoći.. Al kažem, ležala sam opušteno i zabavljala se s izbočinama na trbuhu, ne znam od čega bi skočio.. Jesu ikome poznati moji simptomi? 😁


    Stvarno nemam ni iskustvo,ni sta ti savjetovat.
    Vjerujem da si se prepala. Meni nije bilo svejedno citat.
    Nadam se da se to nece ponavljat.
    Majana tvoja svekrva je koma haha. Nego ti fino malu nauci da najslade na svijetu kaze baba, svidit ce se to babi,topit ce se 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Duda

    Moja situacija danas: ležim, Mila skakuče u trbuhu, i odjednom pritisak u prsima, bol je krenula iz vrata na lijevu stranu preko ramena i po cijeloj ruci, ruka kao da se oduzima..slabost, mučnina, nedostatak zraka, stisnuto grlo, glavobolja.. šetam, masiram ruku, rastvorila prozore da udahnem zraka, ništa ne pomaže. Znači ta lijeva ruka cijela me boljela i trnula toliko jako da sam plakala, a inače stvarno dobro podnosim bol. Nakon nekih 5min je počelo popuštati. Kasnije kao da se ništa nije dogodilo, kuhala ručak, išla u šetnju..
    Doktorica mi je najavila da će mi možda jako lupati srce od euthyroxa i ako bude tako da prepolovim dozu. Jel moguće da je to to? Počela ga piti jučer.
    Ugl, ja sam mislila da će me infarkt udarit kad je to krenulo tako u lijevu stranu..grozan osjećaj.. A sad kad spominjete tlakove danas mislim možda je to.. Kako je kad skoči tlak? Ja inače imam nizak, pogotovo u trudnoći.. Al kažem, ležala sam opušteno i zabavljala se s izbočinama na trbuhu, ne znam od čega bi skočio.. Jesu ikome poznati moji simptomi? 😁


    Duda

    Moja situacija danas: ležim, Mila skakuče u trbuhu, i odjednom pritisak u prsima, bol je krenula iz vrata na lijevu stranu preko ramena i po cijeloj ruci, ruka kao da se oduzima..slabost, mučnina, nedostatak zraka, stisnuto grlo, glavobolja.. šetam, masiram ruku, rastvorila prozore da udahnem zraka, ništa ne pomaže. Znači ta lijeva ruka cijela me boljela i trnula toliko jako da sam plakala, a inače stvarno dobro podnosim bol. Nakon nekih 5min je počelo popuštati. Kasnije kao da se ništa nije dogodilo, kuhala ručak, išla u šetnju..
    Doktorica mi je najavila da će mi možda jako lupati srce od euthyroxa i ako bude tako da prepolovim dozu. Jel moguće da je to to? Počela ga piti jučer.
    Ugl, ja sam mislila da će me infarkt udarit kad je to krenulo tako u lijevu stranu..grozan osjećaj.. A sad kad spominjete tlakove danas mislim možda je to.. Kako je kad skoči tlak? Ja inače imam nizak, pogotovo u trudnoći.. Al kažem, ležala sam opušteno i zabavljala se s izbočinama na trbuhu, ne znam od čega bi skočio.. Jesu ikome poznati moji simptomi? 😁


    Duda ako inace imas nizak tlak moguce je da ti je porastao to sto si opusala meni se desi kad mi tlak dode u normalnu vrijednost,jer imam bas nizak tlak non stop i organizam se naucio na njeg tako kad dode u normalu meni se to desava .

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Puno posla smo napravile mama i ja,skidam joj kapu,padamo s nogu…pogotovo ona…sutra nastavak. No,i dalje ne mogu shvatiti komentare,“moj unuk sigurno nece stati u ovo” pokazujuci na bodije velicine 50. 20 puta mi je naglasila da je to premalo,i da cu ja roditi veliko dijete… sad u pola 23 h sam joj rekla da ja ne zelim da on kma 5,5 kg i 60 cm jer ce me razvaliti pa nikad vise necu roditi. I da cu rado taj primjerak uramiti,taman da ga i ne obuče nikada. Đizus nemrem… imam samo 2 bodija vel.50. I dođe mi da ih pošaljem Salatici ovako fino.oprane i opeglane…a baš sam nezahvalna koza,žena se satrala od pranja i peglanja. Sad ne znam više ni na što se ljutim…

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Klikerice potpuno te razumijem, meni moja mama kaze da nista ne uzimam u velicini 56, njoj je cak i 62 premalo, da bebe brzo rastu i da je bolje da kupim vece. Onda ja kazem pa sta ce beba nositi prvih mjesec dana 🤷🏽‍♀️
    Ona ne bi uzela ni hlacice ni nikakvu jaknicu jer pobogu to ce biti tako mala beba da je te stvari nemoguce navuci, tako da me iznervira i onda bih najradije odustala od svega, a opet uvijek je tu za mene i bez obzira ne bunim se mnogo, opet cu ja po svom 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu
    Fotka dana

    Ranit cu se koliko je ovo maleno i medeno

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Fotka dana
    Ranit cu se koliko je ovo maleno i medeno


    😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar BellaLuna

    BellaLuna

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Evo da se malo javim, ludnica zadnjih par dana 🙈 taman dosli iz kina, morala ic pogledat Crimes of Grindelwald jer sam fulala premijeru, a jedna sam od onih harry potter freakova 🙈
    Drzim fige za dobre preglede svima! 😄 bas me zanima koja beba nam stize iduca 💕

    Nisam updateala lilypie, ali prije cca mjesec dana smo se napokon usuglasili da nam stize mala Nia 💕 barbie me podsjetila svojim postom da nisam prijavila ime

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Maggie, ako se ne varam ti si bila spominjala da bi odgadala cjepiva… Kako je to na kraju proslo, jesu ga cijepili u rodilistu ili ne? 
    Sorry ako sam nesto pobrkala 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.