Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Mina93, uzeo je službeno 2 tjedna godišnjeg tako da za Božić može uzeti još 2 tjedna. Radi kao IT podrška u jednoj privatnoj firmi i ima jako puno prekovremenih. Cijeli GO mu je ostao jer je preko ljeta koristio slobodne dane na račun prekovremenih. Firma mu je fer i korektna po tom pitanju, sve by the book. Možda čak jedan tjedan od Božića otkine verzija i produži ova 2 tjedna… vidjet ćemo… tako nam je lijepo doma da će mi baš biti šok kad se vrati raditi. Jučer je bila milina. Kao da je Božić - nas troje doma, a vani snijeg. Cijeli dan mi se po glavi vratila ona “Božić dolazi, s najljepšim pjesmama, neka noćas ljudi svi, budu sretni”.


    Ajme super nek je on sta duze s vama, bas mi je drago da je tako 🤗😍 lijepo sad uzivajte 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Martina.

    Pozdraav cure, evo nama stigla kolica, uletili u akciju, kolica 3u1 i krevetić s madracem za 4000.. Toliko sam oduševljena da bi ih prazna po naselju gurala😂😂😂..  Danas napokon popodne na pregled kod nefrologa, a u ponedjeljak TA, sretno svim curkama danas na pregledima..

    Vidim nisam jedina s problemom nespavanja😫  kod mene Lana party ima već danima i noćima, bit će na mama jer poludi kad čuje tamburice😂😂😂


    Divna su kolica 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    A šta drugo….

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu
    Ovaj bezukusni rucak mi je melem za zeludac nakon jucerasnjeg dana 🤗

    Nego, rucam, sama i razmisljam o mojim virtualnim frendicama. I padne mi na pamet zvrkica. Nisam je upratila vec neko vrijeme. Javlja li se na FB?

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    du1988

    klikerice, do kad ti tvoji ostaju?


    Do petka

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    mmama2

    AllieH

    mmama2, ti bi mogla biti zeznuta svekrva danas-sutra 😅 O tebi ce se pricati na temama Zimske bebe 2038. 😂😂😂😂

    Nisam o tome tako razmisljala vidis😂😂😂😂😂😂


    Joj, ovo moram komentirati, proplakala sam od smijeha. Allie kako si se sjetila samo hahahahaa 
    mama 2 je zeznuta svekrva u začetku, moramo ju uputit na pravi put  
    Neka idu dečki baki, neće im ništa biti a vjeruj da radiš za njihovo dobro, nije sebično da ih pustiš, nego da ih ne pustiš…I djeci i roditeljima treba vrijeme kad nisu zajedno i kad su malo kod drugih, kamo sreće da ih baka hoće čuvati i da ih imaš kome dati uopće. To je dobro i za klince i za tebe, mi smo svi voljeli biti kod bake, to je neko posebno vrijeme koje kasnije pamtiš cijeli život, a vidim da imaju 4 i 6 godina, oa već su ohohoho veliki da provedu vikend bez vas. 
    Vjerujem da ti je sad teško jer nisi navikla, ali pomalo…jedan vikend pa vidi kako će biti  Samo hrabro  Mamam je mama i uvijek će to biti, a bake su bake. 
    Sad sam ja jako iskrena kao Klikerica, nadam se da ne zamjeraš. 

    [lilypie.com]

  • Teatoni

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu
    Hvala ti puno! 😊😊
    Negdje sam tu procitala da si ponesem i vodu i nesto slatko… Mada mozda da im se srusim tamo brze dodjem na red 😂
    Stvarno mi je fascinantno da se mora tako dugo cekati. Jos je meni bebac od pocetka skroz nisko vec vidim da ce to bit jedno diiiivno iskustvo. 😅


    Obavezno doruckuj ili si ponesi nesto a vodu svakako pogotovo prije ctg-a. Bebac malo zivne i malo cokse….ako je uspavan moze ti se dogiditi da ti ponavljaju ctg a to onda opet cekas da se svi izredaju. 😊😏

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Jagodica86

    Neka idu dečki baki, neće im ništa biti a vjeruj da radiš za njihovo dobro, nije sebično da ih pustiš, nego da ih ne pustiš…I djeci i roditeljima treba vrijeme kad nisu zajedno i kad su malo kod drugih, kamo sreće da ih baka hoće čuvati i da ih imaš kome dati uopće. To je dobro i za klince i za tebe, mi smo svi voljeli biti kod bake, to je neko posebno vrijeme koje kasnije pamtiš cijeli život, a vidim da imaju 4 i 6 godina, oa već su ohohoho veliki da provedu vikend bez vas.
    Vjerujem da ti je sad teško jer nisi navikla, ali pomalo…jedan vikend pa vidi kako će bitiSamo hrabroMamam je mama i uvijek će to biti, a bake su bake.
    Sad sam ja jako iskrena kao Klikerica, nadam se da ne zamjeraš.


    Odlicno si ovo napisala! Brat i ja smo bas dosta vremena provodili i kod jednih i drugih bake i djeda i pamtimo to kao najljepsa vremena. Ako nas je itko razmazio, oni su i neka su! Daj Boze da i moj Luka ima odnos s bakama i djedovima kakav smo mi imali. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Figurica_bez_ziga

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Teatoni

    Hvala ti puno! 😊😊
    Negdje sam tu procitala da si ponesem i vodu i nesto slatko… Mada mozda da im se srusim tamo brze dodjem na red 😂
    Stvarno mi je fascinantno da se mora tako dugo cekati. Jos je meni bebac od pocetka skroz nisko vec vidim da ce to bit jedno diiiivno iskustvo. 😅

    Obavezno doruckuj ili si ponesi nesto a vodu svakako pogotovo prije ctg-a. Bebac malo zivne i malo cokse….ako je uspavan moze ti se dogiditi da ti ponavljaju ctg a to onda opet cekas da se svi izredaju. 😊😏


    Ajme jako bi se iznenadila da bude uspavan. Toliko je aktivan da sam postavila ginicki najgluplje pitanje ikad: “A on sigurno ne moze probiti??” 😂😂 Prvo se smijala a onda svaki pregled ponavljala “ok, ok, sad mi je jasno.” 😂 
    Sad ce sigurno biti uspavan kad sam to rekla. 😁
    Imam jos jedan UZV next week i onda TA u 12.mj. Iako mi je drugo bas me ono frka, brzo mi je to doslo nekako 🙈
    Jel ti biras koji dan ces ici po doktorima tamo? Negdje sam.procitala da se u TA u Merkuru u cetv izbjegava zbog nekog divljeg doktora, ali ne znam jel to jos vrijedi 😆

    None

  • Teatoni

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    To sam i ja cula da je cetvrtkom dr. Leder koji ocito nije bas popularan. Ja sam dosad isla svaki put u utorak jer sam prvi put otusla u utorak i onda tako svaki tjedan. I bila mi je 3 puta dr. Flisar…jako draga i pristupacna…i jednom mi je bio dr. Kardum..malo mlađi, ima naocale isto zadovoljna s njim. Tako da iskreno nemam pojma tko su ostalih dana. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.