Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    dobar dam svima! dosta zaostataka me uhvatilo pa cu pokusati…ptico, prosli vikend je elipso imao 20%na Beko, ja nisam htjela cekati i dobro da nisam. Inace, pogledaj jos links za beko! Isto i barbiemama, vidjela sam da ce imati popuste za laptope. sto se tice pomoci kad dodje beba, ja sam mozda cudakinja, ali sam rekla mami da ne dolazi prvih 10-ak dana jer ce muz biti kuci i hocu da se nas troje povezemo i uhodamo. Pogotovo jer znam da ce mozda biti nenamjernih komentara koji ce me izbaciti iz takta, a bit ce dovoljno nervoze prvih dana. Snaci cemo se i sami plus patronazna. Ionako su i jedni i drugi daleko i necemo imati pomoci sa strane, tako da…sto se svekrve tice, zena je stvarno super i vjerujem da se nece mijesati jer smo imale par situacija kad sam joj dala do znanja da ako trebam pomoc cu traziti, a i da ja najbolje znam sto je najbolje za mene/nas. i od onda nikad vise problema. sto se tice oticanja, za sad nisam nista skuzila…duda, ja bi svakako zvrcnula doktora, cisto da se umiris…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Kozmetiku planiram za kupanje bademovo i poslije mustelino ulje.. Kremice sam uzela pavlovicevu i sudocrem nek se nadje, imam i puder i cold kremu mustelinu.. Kreme sam uzela da isprobamo pa sto bude pasalo cemo koristit

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    pticaselicazgst i na mall.hr imaš popuste, ja baš gledam sušilicu tamo. Ne znam jel ko od vas naručivao preko tog portala? 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Od kozmetike sam i ja uzela samo bademovo ulje od Afrodite, i JGL kremu za guzu. Ostalo ćežo u hodu ako zatreba. 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Maggie, hvala za info o cijepljenju.
    Evo mene s pregleda! Sve je u redu, tlak idealan 120/70, kile ukupno +12, ja zatvorena i radila mi je bris. Nalaz ce biti u utorak gotov. Cura je na uzv spavala, nije se jos bila razbudila i glavicom je dolje. Sve mjere su idealne i cura je sad teska 2350. 
    Pregled za tjedan dana zbog nalaza brisa, a ginicka mi je rekla nesto sta me iznenadilo a to je da od sada kad mi je uzela bris nema vise seksa 😱 ma mislim, muz ionako nece, kaze da ima osjecaj da ju dira po glavi s onom stvari i da nema sanse 😂
    Ja sam tako umorna danas, jedva sam se jutros digla, nemam pojma sta mi je… Mislim da cu ssada malo odspavati… 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Kolačići

    Kolačići

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Kolačići

    Dobro jutro! Divna se popila, ja se rszbudila. Muž otišao na posao a ja sad čekam dimnjačara koji treba doći u 8. Naručila sam svekrvu da mi dođe pomoći prebrisati kad on završi.
    Gledam slatku robicu… 🤗🤗🤗🤗
    Čitam kako se Salatica lavovski bori i mislim, i mi smo na katu ali smo na moju inicijativu zazidali unutarnje stepenište i napravili vanjsko. Ključ u bravu. To i sad prakticiram. A moja mama, na žalost je jako bolesna i sve skupa je 2 puta bila kod mene zbog stepenica. Ponekad me strah da neće ni unuka dočekati ali ne dam se crnim mislima. Prvo unuče joj je motivacija da se bori. Ali zato se duplo raspekmezim na Klikeričine roditelje, ajme da ih imam oboje…..

    :( Stvarno mi je zao :( Bude mi krivo onda kada pisem i jadam se na svoju… Zelim da mama pobijedi sta god ima i da ti otima bebu kao ova moja 🤗❤️❤️ Misli pozitivno💪
    A super za vanjske stepenice, mi smo isto razmisljali, ali prevelika investicija mi bila, da dizem kredit i stavljam stepenice na “tuđu” kucu haha, a sad je stavljena i fasada - prica o vanjskim je zaboravljena.
    A dodje i viri, to mi najgoreeeee, kao ona zbog bebe, a beba ko top spava, nista njoj ne smeta, osim njeni grcici ili tesko kakanje.
    M.girl,
    😍😍 preslatko je sveee 🤗 Jedva cekam da opet i ja kupujem haha 🤗


    Završila radna akcija svekrve i mene. Moju majku tijelo ne sluša i ne postoji šansa da bude bolje. Otkazuju noge i gubi vid zbog šećera, i srce i bubrezi otkazuju. Ali duh…. žena je čistokrvna mađarica koja ni dan danas ne govori dobro hrvatski. Dakle, kad ju je moj muž upoznao pola nije razumio. Tako da ovaj Lena hop je jako blizu nečega što bi i moja izvalila.  
    Mi naše stepenište moramo legalizirati i onda fasada. Je to trošak ali neprocjenjivo za duševni mir. Imali smo sreće jer he kat kuće bio ne završen pa smo svakako ušli u kredit da to sve napravimo. Njegovi se nisu bunili. 5 godina smo s njima živjeli dok se nije sve završilo. I eto, nakon svega što smo prošli da dobijemo bebicu ja ostanem spontano trudna 3mj nakon selidbe. Svi me zezaju da nismo prije uspjeli zbog stresa. Život se nekad baš posloži.

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Salatice,
    Ako želiš mir svoj,moraš imati kriterij,jel neće ni.mama ni svekrva znati što želiš. Daj im vrijeme kada mogu dolaziti vrijeme koliko mogu biti ili nešto slično. Ovako da nikad ne znaš kad će ko banuti, to je najgora opcija. Niti Lena se u takvim okolnostima ne može naučiti rutini. Pravila kada ih postaviš se moraju poštovati i to je to. 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Vana11

    Vana11

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Bok svima! Prvo, čestitke svim novim mamicama na bebama 🎉🎊❤
    Stvarno vas pokusavam pratiti, ali nemoguce mi je, pa da vam se javim malo, a poslije ću dalne čitat zaostatke.
    Mi smo danas 2 tjedna stari, kako vrijeme letiiii 😊 Dok maleni spava, ja uglavnom nesto malo radim po kuci, oko robice, kuhanja i tako…ili ga gledam kak spava 😍 stvarno nemam potrebu biti na mobitelu ili laptopu.
    Mi smo super, otpao mu je pupak, bila nam je patronazna, vagala ga, lijepo prikuplja kile, kupali smo ga, nije glasa pustio, bas je uzivao 🛁🛁
    Po noći mi je isto super, budi se svaka 2-3-4 sata, ovisi kako kad, pojede i dalje spava, tako da i ja uspijem odspavati u međuvremenu pa je to ok.
    Šaljemo pozdrave i puse 😙😙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure planirate li kupati bebe svaki dan? Negdje procitam da dok pupak ne otpadne da se ne preporucuje kupanje, nego samo brisanje vlaznim gazama. 
    Bas dosta citam u zadnje vrijeme i nalazim na puno razlicitih stavova po pitanju svega, ne znam vise sta da mislim. 🤷🏽‍♀️

    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Bruna super za veliku curku. 💜 Cekamo li jos koga s pregleda danas? Kod mene opet ni danas nista od mirovanja, otisla ujutro, sad se tek vratila iz shoppinga. Boooooli trbuhhh ali nije napet.. kao da imam upalu jajnika..cudno nesto.. Ahhh to blazeno stanje.
    E da, imate u KIKu u king crossu robice za 8 kn, ja sam se iznenadila.. Neznam da li je tako inace, al posto nisam nikam isla pola trudnoce, meni je to waauuuu. 
    Vidim nisam jedina sa tim glupim tlakom i oticanjem. Sto se tice tlaka, kada lezim drzi se 135-140/90 ali cim sam aktivnija dulje od 2 minute, skace na 160. Proteina u urinu nemam. Natecena sam skroz, srce lupa.. Ahh bas nam je veselo 😐


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.