Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Hvala cure, divne ste stvarno ❤️
    Mucim se s raznim hipotetskim scenarijima, znam da je nepotrebno ali 🙄 Strah me prijevremenog a i prirodnog poroda i komplikacija, koliko god bila cool na van. 
    B. fali naravno (vise ona meni nego ja njoj cini mi se 🙈), rodendan joj je iduci tjedan i samo ju zanima hoce mama bit doma do tad a ne mogu joj nista prognozirati. Objasnjavam joj svaki put ponovo i razumna je ali i dalje je samo dijete, rodendan je najbitniji dan. 
    Mislim da je pitanje dana kad cu rodit jer opet imam kontrakcije, rjede su nego prije ali tu su. Barem smo usli u 36. tjedan. 
    Maggie javi se!
    Blazo moja sucut.
    Salatice odlicno izgledas zeno! 😍
    Kani 36 tt! 😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno na pregledima 🤗😘

    Barbie ženo 😍😍

    Nisam vas zaboravila, čitam i pratim, ali jednostavno sam preokupirana svim ostalim stvarima da mi mozak radi 100 na sat. Mi smo ok još uvijek i u komadu. Krv od jutros super, pijem antibiotike i dalje, a sutra će gledati plodnu vodu opet, danas me neće dirati. Jučer su me vaginalno gledali i sad mi curi krv, ali to znaju.

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Kani07

    Jutro!
    Blaza moja sucut!
    Magie stanje jutros?😊
    Barbie divna kao i obicno,
    Mame bliznica svaka cast i sretno😘
    Mame u bolnicama kako ste?
    Kod mene nespavanje i dalje ,bas sam grizli😠,prijavljujem i ja aktivnost bebaca i ne bas ugodne udarce ,sutra kontrola.

    Pa dobro gdje si tiii? Kako leđa? Halooooo, pa 36 punih danas! Ulazis u termin zeno! Danas je dan za slavlje, grizi neku tortu 😎😎


    Ptičica

    Kani07

    Jutro!
    Blaza moja sucut!
    Magie stanje jutros?😊
    Barbie divna kao i obicno,
    Mame bliznica svaka cast i sretno😘
    Mame u bolnicama kako ste?
    Kod mene nespavanje i dalje ,bas sam grizli😠,prijavljujem i ja aktivnost bebaca i ne bas ugodne udarce ,sutra kontrola.

    Pa dobro gdje si tiii? Kako leđa? Halooooo, pa 36 punih danas! Ulazis u termin zeno! Danas je dan za slavlje, grizi neku tortu 😎😎


    Koja si ti nasa kraljica majka😘,tu sam ,leda se smirila imam 3 puta tjedno masaze tako da pomazu i dobro je.Kako su tvoja ?
    I daaaa ulazim u termin ,nego sta da cu gristi i slavim hvala Bogu.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Otišao mi post ranije..

    Sve koje su u bolnicama želim što raniji odlazak kući, a ostalima da dođete i rodite unutar par sati

    Ova bolnica baš dotuce čovjeka, svašta sam vidjela i svašta znam i vjerujte mi, ima svega. Svakakvi slučajevi, žene samo dolaze, prestrašno.

    Tako da znate, čitam vas i pratim, ali nisam baš super kao što sam bila, pa zato ni ne pišem kao prije.

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Miranda

    Hvala cure, divne ste stvarno ❤️
    Mucim se s raznim hipotetskim scenarijima, znam da je nepotrebno ali 🙄 Strah me prijevremenog a i prirodnog poroda i komplikacija, koliko god bila cool na van.
    B. fali naravno (vise ona meni nego ja njoj cini mi se 🙈), rodendan joj je iduci tjedan i samo ju zanima hoce mama bit doma do tad a ne mogu joj nista prognozirati. Objasnjavam joj svaki put ponovo i razumna je ali i dalje je samo dijete, rodendan je najbitniji dan.
    Mislim da je pitanje dana kad cu rodit jer opet imam kontrakcije, rjede su nego prije ali tu su. Barem smo usli u 36. tjedan.
    Maggie javi se!
    Blazo moja sucut.
    Salatice odlicno izgledas zeno! 😍
    Kani 36 tt! 😍


    Miranda

    Hvala cure, divne ste stvarno ❤️
    Mucim se s raznim hipotetskim scenarijima, znam da je nepotrebno ali 🙄 Strah me prijevremenog a i prirodnog poroda i komplikacija, koliko god bila cool na van.
    B. fali naravno (vise ona meni nego ja njoj cini mi se 🙈), rodendan joj je iduci tjedan i samo ju zanima hoce mama bit doma do tad a ne mogu joj nista prognozirati. Objasnjavam joj svaki put ponovo i razumna je ali i dalje je samo dijete, rodendan je najbitniji dan.
    Mislim da je pitanje dana kad cu rodit jer opet imam kontrakcije, rjede su nego prije ali tu su. Barem smo usli u 36. tjedan.
    Maggie javi se!
    Blazo moja sucut.
    Salatice odlicno izgledas zeno! 😍
    Kani 36 tt! 😍


    Miranda razumijem i tebe i B. 
    Koliko god sam bila za prirodni ipak smo odlucili carski ,sto zbog zadnjeg poroda i ovih mojih +35,toliko smo htjeli i cuvali se da dodemo do ovih tjedana i jednostavno zelim komplikacije svest na minimum mada nitko garanciju mi ne moze dat toga sam svjesna.A najvise sam zbog cura odlucila tako jer one su bas u strahu da mami nesto ne bude a i bebi i doslovno su me molile da uzmem carski tako da smo odlucili tako.Divna si i pametna i slusaj svoju neku intuiciju a ja vjerujem da ce sve biti super😘.
    A B.uf rodendani su velika stvar i zelim joj svu srecu svjeta i najbolje poklone ikad ,bracu i seku😊.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Ispričavam se šta ovako upadam, prvo čestitam novopečenim mamicama, a vama 2u1 sretno sad ce to brzo ❤❤
    Prodala bi preostale količine Dianatal porođajng gela ako je netko razmišljao o kupovini, ja sam kupila cijeli paket a iskoristila samo 1 od 6 ampula..

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Otišao mi post ranije..

    Sve koje su u bolnicama želim što raniji odlazak kući, a ostalima da dođete i rodite unutar par sati

    Ova bolnica baš dotuce čovjeka, svašta sam vidjela i svašta znam i vjerujte mi, ima svega. Svakakvi slučajevi, žene samo dolaze, prestrašno.

    Tako da znate, čitam vas i pratim, ali nisam baš super kao što sam bila, pa zato ni ne pišem kao prije.


    zvrkica

    Otišao mi post ranije..

    Sve koje su u bolnicama želim što raniji odlazak kući, a ostalima da dođete i rodite unutar par sati

    Ova bolnica baš dotuce čovjeka, svašta sam vidjela i svašta znam i vjerujte mi, ima svega. Svakakvi slučajevi, žene samo dolaze, prestrašno.

    Tako da znate, čitam vas i pratim, ali nisam baš super kao što sam bila, pa zato ni ne pišem kao prije.


    Zvrkice tu smo i pratimo te i navijamo za svaki novi dan 😘,znam da se ne mozes izolirat od dogadaja u bolnici al probaj sto manje slusat okolo.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Otišao mi post ranije..

    Sve koje su u bolnicama želim što raniji odlazak kući, a ostalima da dođete i rodite unutar par sati

    Ova bolnica baš dotuce čovjeka, svašta sam vidjela i svašta znam i vjerujte mi, ima svega. Svakakvi slučajevi, žene samo dolaze, prestrašno.

    Tako da znate, čitam vas i pratim, ali nisam baš super kao što sam bila, pa zato ni ne pišem kao prije.


    Zvrkice, vama je svaki dan veliki +, a da doguraš do 34 tjedna, mislim da možeš skroz mirne duše roditi, to su već jako lijepi tjedni. Već sam spominjala da poznajem malca rođenog u tim tjednima, a on je još bio manji za te tjedne nego je trebao biti. Iako, i da prije toga krene, mislim da bi bilo sve ok. Kako sam dugo čitala jesenske bebe dok su se rađale, žene su stalno pisale da krvare pred kraj nakon pregleda, tako da… Samo smireno, izdržite još malo 🤗

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vana11

    Vana11

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima!
    Mi smo još u bolnici, danas je zadnji dan terapije, sutra vade krv i ako bude sve ok, idemo doma. Ne mogu vam opisat kolko jedva cekam!
    Blazo, moja sucut!
    Miranda, znam da ti je u bolnici koma, imaš previše vremena za razmišljanje, a ta atmosfera i okolina ne potiču baš pozitivna razmišljanja, ali moraš ostati pozitivna i vjerovati da će sve biti super! U sobi sa mnom je jedna cura koja isto ima doma malu curicu i vidim ju koliko joj je teško zbog nje biti u bolnici, ali brzo će i to proći.❤
    Truskawka, sretno i tebi, da se uspiješ malo odmoriti i lijepo sve dogovoriti oko poroda 😘
    Ostale cure koje ste u bolnici, suosjećam s vama i želim vam samo pozitivne vijesti i da što prije idete doma! 😘😘
    Ana i Salatice, uživajte doma sa svojim malcima, znam da je iscrpljujuće, samo probajte jesti čim više i spavati kad god i bebe spavaju. Mislim da nam je to trenutno najpotrebnije da bi mogle svojim bebama dati najbolje od sebe.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Vana11

    Vana11

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Zvrkice,  tebi želim samo dobre vijesti s pregleda i pozitivne misli!
    Maggie, sretno šta god da se događalo i javi se kad možeš! 😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.