Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Miranda ti si uvjek bila tu za nas sve dezurna i pomagala nam i tjesila nas kad smo imali najvise buba i kad smo najvise bile u strahu a sto se tice vremena i razmisljanja to ti vjerujem jer i samoj mi je tako pa imam dana kad o svacem razmisljam pa se isto povucem ali potpuno te razumijem.
    Ali znam da ce sve bit kako treba i kod tebe i kod svih nasih cura jer jednostavno tako mora bit… 
    kako je B kako se ponasa sad kad te nema doma vjerujem da te i to muci kaj niste skupa!?

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    miranda, vjerujem da ti nije svejedno kao sto nece biti nikome od nas pred sami kraj, tako da slobodno podijeli s nama svaki strah i sumnju! Drzi se! ❤️ blaza, moja sucut, tek sam sad procitala da si imala smrtni slucaj…ptico, kad se bacas na finis zege kutka za Niku? 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Lily, mi smo propisno veliki 😂


    Barbiiii aaaa predivni steee ma ti si i dalje top 🔝🔝

    😍❤️🥰

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Hahaha, super mi je kak bi vi sve da ja izdržim noć, ali da sutra rodim, a ja bih da me i sutra pošalju doma 😂😂
    Ne znam jel to uopće moguće obzirom na trudove, dosta su se prorijedili, možda 1 na svakih nekoliko pola sata… tj. ne znam jel mogu stati pa npr. da izdržim do ponedjeljka, ili sad samo čekam da se opet proguste?

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Maggie, pretpostavljam da trudovi mogu i prestat. ali nekako si mislim da si u terminu pa vjerojatno neće. možda se varam. super je kako bi ti još bila trudna, ne daš se 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Miranda daj se javljaj pa moramo znati sto se dogadja. ❤

    Pticaselica ne zna se jos nista. Jos uvijek me ispituju kod koga sam vodila trudnocu kod njih u TA, a bila 3 puta i sva 3 puta netko drugi..ali dogovoreno je s jednom dr i ja to naglasim, nadam se da ce doc ona sutra da mogu s njom dog sve dalje.

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    barbiemama, top trudnica 😊😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Miranda,
    Cure su sve vec napisale,a ja se slažem… mi smo tu da nam se izjadaš u bilo koje doba dana i noći… svaka od nas ima svoj dan kada plače,kada se dan i noć ne poslože nikako i kada se osjeća bljak.
    Muž i ja smo probali nešto novo… hehe… on mi je legao u krilo i prisluškivao što kliker radi u stomaku. Mi se ne možemo toliko sagnuti i čuti na uho,ali kaže da se čuje bućkanje i neka uzburkala vodica.i onda ga je kiknuo u uho… kad je počeo pričati… reko bježi tata… ne prisluškuj ….to su moja i mamina posla…. 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Barbie zgodnica nasa 😍 lijepo se vidi trbuscic 😊
    Du sto se zagrebačkog kutka tice krecem vec ovaj vikend kad dodjem gore, pa cu kroz tjedan se time bavit. 🤗 
    Truskawka a sta rec na te nase bolnice 🙄 sad kad budes tamo sigurno ces sve dogovorit tako da ce svi koji trebaju znati sto i kako u tvom slucaju. 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Hm, ne zelim biti nepristojna ali nigdje ne vidim Blazinu objavu o smrtnom slucaju… Vrtim stranice unatrag ali nista…
    Blaza, moja sucut, drzi se! 😘

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.